Keystone logo
Spojené arabské emiráty

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Spojené arabské emiráty 2024

Počet institucí: 5
  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Pojmenoval podle jeho Výsost šejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum, Vice President a předseda vlády Spojených arabských emirátů a vládce emirátu Dubaj, Mohammed Bin Rashid University of Medicine and Health Sciences (MBRU) , cíle stát se globálním centrem pro inovativní a integrované zdravotnické vzdělání a výzkum ve službách lidstva.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  RCSI vyvíjí lídry v medicíně a zdravotnictví od svého založení v roce 1784. V roce 2005 jsme založili Institute of Leadership, jedinou irskou instituci třetí úrovně zaměřenou výhradně na rozvoj vůdčích, řídících a vzdělávacích schopností zdravotnických pracovníků.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Společnost DMC se zavázala poskytovat studentům akreditované vzdělávání zdravotnických profesí na vysokoškolské a postgraduální úrovni poskytováním studijního prostředí, které podporuje islámské hodnoty a podporuje vysokou úroveň studijních výsledků v souladu s nejvyššími standardy akademické excelence, aby sloužila profesi, vědecké komunitě a veřejnost.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Jazeera University byla založena v únoru 2010 v Mogadišu v Somálsku eklektickou skupinou somálských vědců. Jedná se o vysokoškolské středisko zaměřené na vytvoření společnosti založené na znalostech.

  • Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
  • Al Ain, Spojené arabské emiráty
  • + 1 více

  Fatima College Of Health Sciences (FCHS), založená v roce 2006, si klade za cíl uspokojit rostoucí potřebu kvalifikovaných zdravotnických pracovníků ve Spojených arabských emirátech. Vysoká škola začala nabídkou BSc. v ošetřovatelském programu v roce 2006 a od té doby se rozšířil o více než 10 studijních programů na BSc. a úrovně diplomů ve zdravotnických vědách. Ošetřovatelský program je provozován ve spolupráci s Griffith University v Austrálii.