Keystone logo
Singapur

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Singapur 2023

Počet institucí: 63
  • Singapore, Singapur

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Singapore, Singapur

  University of St.Gallen nabízí akademické aktivity související s Asií prostřednictvím své vlastní dceřiné společnosti," St.Gallen Institute of Management v Asii Pte. Ltd." nebo SGI ve zkratce.

  • Madrid, Španělsko
  • Amsterdam, Nizozemsko
  • + 8 více

  IE University je špičková mezinárodní univerzita ve Španělsku s kampusy v Madridu a Segovii. Uznáván jako jedna z předních vysokoškolských institucí na světě, IE formuje vůdce, kteří řídí inovace a změny v organizacích, poskytování vzdělávacího prostředí, kde technologie a rozmanitost hrají klíčovou roli při podpoře globální vize, podnikatelské myšlení, a humanistický přístup.

  • 463, Singapur

  SUSS poskytuje aplikované vzdělávání, které se zaměřuje jak na čerstvé absolventy, tak na dospělé studenty v oblasti společenských věd a oborů, které mají silný dopad na rozvoj člověka a komunity.

  • Lille, Francie
  • Nice, Francie
  • + 3 více

  EDHEC Business School připravuje mezinárodní talenty na globální kariéru. Známý pro naši akademickou dokonalost a špičkové obchodní vzdělávání, naším posláním je připravit vůdce na úspěch v náročném podnikatelském prostředí, které vyžaduje hbitost, inovace, a sociální odpovědnost. Úzký vztah EDHEC s globálními podniky nám umožňuje nabídnout našim studentům jedinečné poznatky a příležitosti a poskytovat transformační obchodní vzdělávání, kde měření našeho úspěchu je úspěch našich absolventů.

  • Lausanne, Švýcarsko
  • Singapore, Singapur
  • + 1 více

  EHL Hospitality Business School, založená v roce 1893 jako Ecole Hôtelière de Lausanne, je průkopníkem metod švýcarského vzdělávání v oblasti pohostinství a stanovuje standardy excelence. Dnes, EHL kombinuje švýcarské hodnoty akademické přísnosti a průmyslové praxe s kreativitou a inovacemi pro tituly řízení pohostinství zaměřené na zákazníka, které připravují absolventy na vedení budoucnosti a řízení s respektem a empatií.

  • Singapore, Singapur

  Asian International College (AIC) se snaží spojit s komunitou globálních občanů, kteří sdílejí participativní přístup k učení a mají zájem být vůdci dnešní znalostní ekonomiky, aby byli připraveni na budoucnost. Studenti se připojují k programům AIC nejen proto, aby je „učili“, ale aby přemýšleli, účastnili se a tvořili.

  • Singapore, Singapur

  Singapurský institut managementu (SIM) je jednou z předních vzdělávacích institucí a institucí celoživotního učení v regionu, uznávaný za to, že umožňuje jednotlivcům a podnikům prosperovat napříč životními etapami prostřednictvím učení. Díky využití nových znalostí, dovednosti a technologie, SIM poskytuje vzdělávací zkušenosti založené na dovednostech, které studentům umožňují, profesionálové, a podniky, aby se učili pro život a prospívají životu.

  • Singapore, Singapur

  Duke-NUS Medical School byla založena díky významné spolupráci mezi dvěma institucemi světové úrovně: Duke University a National University of Singapore (NUS), s cílem poskytovat inovativní vzdělání a působivý výzkum, které zdokonalují praxi medicíny v Singapuru i mimo něj. .

  • Singapore, Singapur

  Škola fyzikálních a matematických věd (SPMS), založená v roce 2005, je školou na Vysoké škole přírodních věd na Nanyangské technologické univerzitě. Nabízíme vysokoškolské programy BSc (Hons) a postgraduální programy ve třech hlavních oblastech: chemie a biologická chemie; Matematické vědy; a fyzika a aplikovaná fyzika

  • Singapore, Singapur

  Již více než 50 let nabízí NUS Business School vynikající, relevantní a obohacující obchodní vzdělání vynikajícím studentům z celého světa. Společnost NUS Business School, která byla založena ve stejném roce, kdy Singapur získal nezávislost, dnes patří mezi přední světové obchodní školy. Je charakteristický tím, že nabízí to nejlepší z globálních obchodních znalostí s hlubokými asijskými pohledy, připravuje studenty na vedení asijských podniků k mezinárodnímu úspěchu a pomáhá globálním podnikům uspět v Asii.

  • Singapore, Singapur

  Rutgers Business School Asia Pacific je dceřinou společností Rutgers, The State University of New Jersey (USA). Rutgers nabízí talentovaným odborníkům v Singapuru vysoce hodnocené programy Executive Master of Business Administration (EMBA) a Master of Science in Supply Chain Management (MS SCM). Kromě programů EMBA a MS SCM nabízíme otevřené zápisy a přizpůsobené programy výkonného vzdělávání pro jednotlivce i korporace.

  • Singapore, Singapur

  National University of Singapore (NUS), která se umístila na 1. místě v Asii a 11. na celém světě (QS Global World Ranking 2021), je singapurskou vlajkovou univerzitou. NUS nabízí globální přístup ke vzdělávání, výzkumu a podnikání se zaměřením na asijské perspektivy a odborné znalosti. Máme 17 fakult ve třech areálech v Singapuru a 12 zámořských vysokých škol NUS po celém světě. Náš multidisciplinární a skutečný přístup ke vzdělávání, výzkumu a podnikání nám umožňuje úzce spolupracovat s průmyslem, vládami a akademickou obcí při řešení klíčových a složitých problémů souvisejících s Asií a světem.

  • Singapore, Singapur

  Všechno to začalo v roce 1925 vytvořením společnosti Embry-Riddle Company na letišti Lunken v Cincinnati v Ohiu. Následující jaro pak společnost otevřela leteckou leteckou školu Embry-Riddle. To, co začalo jako jednoduchý plán pro výcvik pilotů leteckých společností, se v roce 1970 vyvinulo na důvěryhodnou univerzitu. V současné době provozuje Embry-Riddle Worldwide Campus celosvětově uznávaný vzdělávací systém, který využívá on-line a osobní výuku a síť vzdělávacích zařízení určených k podporovat pokrok studentů v USA, po celém světě a nyní v Singapuru.

  • Singapore, Singapur

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...