Keystone logo
Nový Zéland

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Nový Zéland 2024

Počet institucí: 43
  • Dunedin, Nový Zéland
  • Christchurch, Nový Zéland
  • + 1 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wellington, Nový Zéland

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Canterbury Plains, Nový Zéland

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New Plymouth, Nový Zéland

  The Western Institute of Technology at Taranaki (WITT), nebo Te Kura Matatini o Taranaki, je vládou financovaný terciární institut poskytující vzdělání lidem v regionu i na celém světě. Jako místní vzdělávací středisko v tomto regionu je zde WITT, aby sloužil Taranaki.

  • Auckland, Nový Zéland

  NCBT ( Newton College of Business and Technology ) je akreditovaný poskytovatel NZQA se sídlem v Aucklandu. Nový Zéland. NCBT je registrován u Nového Zélandu Qualifications Authority (NZQA) od roku 1995 a od svého vzniku se zaměřuje na poskytování kvalitního vzdělávání se silným důrazem na pastoraci našim zahraničním studentům.

  • Lower Hutt, Nový Zéland

  Jsme jednou z nejpůsobivějších, globálně konkurenceschopných terciárních institucí na Novém Zélandu. Wellington Institute of Technology je terciární instituce, která každoročně školí kolem 6100 studentů. Nabízíme řadu průmyslových kvalifikací od obchodů až po tituly a postgraduální programy, které jsou zaměřeny na budoucnost, rozvíjejí se společně s průmyslem a poskytují studentům praktické dovednosti k plnění jejich kariérních cílů.

  • Wellington, Nový Zéland

  V Campbell získávají studenti to nejlepší z výuky anglického jazyka jako součást obohacující studentské zkušenosti v našich areálech ve Wellingtonu a Aucklandu. Jsme hrdí na dlouhou historii a reputaci Campbellu, že poskytuje prvotřídní akademické vzdělávání v pečujícím a podpůrném prostředí.

  • Hamilton, Nový Zéland

  Nový svět práce vyžaduje nový způsob učení. Vzdělávání se mění a Wintec se s ním mění, takže naši studenti mohou najít úspěch ve světě, který se pohybuje rychleji než kdykoli předtím. Ve společnosti Wintec vychováváme a provádíme jednotlivé studenty jako součást komunity, aby měli sebevědomí a vybavení pro orientaci v budoucím světě nových pracovních míst a pracovních způsobů.

  • Christchurch, Nový Zéland

  University of Canterbury International College (UCIC) nabízí exkluzivní Pathway do vysokoškolských programů University of Canterbury. UCIC nabízí univerzitní přenosové programy (UTP), které jsou na Novém Zélandu jedinečné. UTP jsou ekvivalentem prvního ročníku bakalářského studia na University of Canterbury.

  • Masterton, Nový Zéland

  UCOL Limited, vzdělávací instituce s historií sahající do roku 1896, má hrdou a zaslouženou pověst podpory učení naší komunity. Toto spojení s komunitou je zásadní pro to, co děláme, a zajišťuje, že naše programy pomáhají studentům rozvíjet dovednosti na vyžádání.

  • Invercargill, Nový Zéland

  Southern Institute of Technology (SIT) poskytuje kvalitní terciární vzdělávání a školení v různých předmětech a kvalifikacích. Od certifikátů po postgraduální studium nabízíme studentům programy NZQA, aby se učili na úrovni a Pathway která jim vyhovuje.

  • Auckland, Nový Zéland

  New Zealand School of Wines and Spirits (NZSWS) založila v roce 2006 Jane Skilton MW. Přední poskytovatel NZ kurzů Wine & Spirit Education Trust (WSET) a jediná škola schválená WSET, kterou vlastní a provozuje Master of Wine.

  • Auckland, Nový Zéland

  New Zealand School of Food & Wine na Novém Zélandu, kterou založila Celia Hay, vychovává novou generaci baristů, kuchařů, majitelů restaurací a kaváren, manažerů pohostinství, someliérů a vinařů, podnikatelů v pohostinství a také lidí, kteří milují dobré jídlo od té doby 1995.

  • Auckland, Nový Zéland

  Vítejte v areálech Abacus Institute of Studies v Aucklandu a Christchurch. Vybrali jste si vynikající vzdělávací organizaci pro podporu a další vzdělávání. Váš čas s námi je značný a doporučujeme vám, abyste vyvážili své akademické aktivity a potěšení ze života kampusu.

  • Auckland, Nový Zéland

  Laidlaw College je největší interdenominační Christian College v Aotearoa na Novém Zélandu a nabízí kvalifikace od osvědčení po doktorskou úroveň v teologii a biblických studiích, misi, službě, poradenství a vzdělávání učitelů. Poskytujeme dynamické výukové prostředí pro studenty po celém Aotearoa na Novém Zélandu a po celém světě se dvěma kampusy v Aucklandu, jedním v Christchurch a skvělými možnostmi distančního vzdělávání.