Keystone logo
Kanada

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Kanada 2023

Počet institucí: 295
  • Toronto, Kanada

  University of Toronto School of Continuing Studies (UofT SCS) podporuje dospělé studenty pomocí odborně navržených negraduálních kurzů poskytovaných ve třídě a online odbornými instruktory, kteří jsou uznávanými lídry ve svých oborech. Jako nedílná součást univerzity je SCS energizována intelektuální vitalitou UofT a vysokými standardy pro výuku a učení.

  • Madison, Spojené státy americké
  • Teaneck, Spojené státy americké
  • + 3 více

  Největší soukromá univerzita v New Jersey, FDU, je nezisková, nesektářská instituce s více kampusy. FDU, založená v roce 1942, dosáhla čtyřletého stavu v roce 1948 a schválení jako univerzita v roce 1956. Univerzita nabízí více než 100 bakalářských a postgraduálních studijních programů, včetně doktorských programů ve farmacii, ošetřovatelské praxi, klinické psychologii a školní psychologii; a obchodní škola akreditovaná AACSB. Studijní programy jsou nabízeny na dvou kampusech v New Jersey a na dvou místech FDU mimo USA: Wroxton College, v Oxfordshire v Anglii, a Vancouver Campus, v Britské Kolumbii, Kanada.

  • Olds, Kanada

  Od svého počátku jako zemědělská a domácí ekonomická škola rozšířila Olds College své programové nabídky a v průběhu let se rozrostla o více programů zaměřených na kariéru. Kurzy vaření a šití se vyvinuly v náš proslulý program Móda, kurzy strojů se rozrostly v programy Zemědělství a mechaniky pro těžké práce a zemědělské dovednosti, jak se vyvinuly do našich programů řízení zemědělství a zahradnictví.

  • Winnipeg, Kanada

  Booth University College se sídlem ve Winnipegu v Manitobě v Kanadě je křesťanská instituce zakořeněná ve 156leté historii Armády spásy uspokojování potřeb nejzranitelnějších společností. Jsme hluboce oddáni sociální spravedlnosti a spojujeme křesťanskou víru a přísné stipendium s vášní pro službu. Náš přístup k učení je ukotven v akademické excelenci a je založen na vizi naděje, sociální spravedlnosti a milosrdenství pro všechny.

  • Toronto, Kanada

  Osgoode Professional Development je součástí celoživotního vzdělávání Osgoode Hall Law School, jedné z předních kanadských právnických fakult. OsgoodePD je celosvětově známý svým závazkem k neustálým inovacím ve vzdělávacích technologiích a pedagogice. Byli jsme prvním právním programem v Kanadě, který nabízel distanční studium, a pracovali jsme na neustálém zlepšování kvality, dostupnosti a flexibility. Naší vizí je být v centru inovativního designu a poskytování odborného právního vzdělání, umožňujícího porozumění, propojení a transformaci.

  • London, Kanada

  King's University College at Western University, založená v roce 1954, je katolická univerzita svobodných umění přidružená k velké univerzitě světové úrovně. Studenti King's si užívají „To nejlepší z obou světů“ – učení v malých třídách pod vedením vynikajících učitelů na malém, krásném kampusu a zároveň si užívají zážitky z toho, že jsou součástí komplexní univerzity. Studenti King's mají úplný přístup ke všem zařízením a službám na Western University a vystudují západní titul.

  • Montreal, Kanada

  Na Kensley College pevně věříme, že vzdělání je jediným klíčem k odemknutí dveří neuvěřitelných příležitostí. Snažíme se, aby každý student měl šanci realizovat své sny a vládnout ve své budoucnosti. V průběhu let jsme věřili v naše kořeny, které definují studentovu vášeň!

  • Toronto, Kanada

  Fleming College Toronto se nachází v srdci Toronta, rušného kanadského obchodního hlavního města, a může se pochlubit praktickými programy vyučovanými zkušenými profesionály z oboru, které studentům pomáhají dostat se ze třídy na pracoviště hned po ukončení studia.

  • St. Catharines, Kanada

  Na Brockově pedagogické fakultě dáváme pedagogům nástroje, které potřebují k úspěchu, tím, že učení je středobodem všeho, co děláme.

  • Toronto, Kanada

  IBU je obchodní univerzita nové generace navržená tak, aby poskytovala personalizované vzdělávání. Budete těžit z mentoringu a doučování 1 na 1, abyste dosáhli svých kariérních cílů. Váš osobní akademický poradce vás bude mentorovat a podporovat. S velikostí třídy omezenou na 30 studentů budete mít příležitost spojit se se svými vrstevníky a profesory.

  • Montreal, Kanada

  Musitechnic založil v roce 1987 v Montrealu Gilles Valiquette, známý hudebník, skladatel a písničkář. Byl přesvědčen, že technologie (zejména počítače) se stanou středobodem zvukové produkce a hudebního průmyslu, a to až do té míry, že vytvořil první diplom uznaný ministerstvem školství a vysokého školství, který se výhradně věnuje počítačovému zvukovému designu. To bylo dávno předtím, než všichni věděli, co je počítačová myš, MP3 nebo dokonce internet.

  • Kingston, Kanada

  Queen's University je v Kanadě vysoce hodnocena z hlediska studentských zkušeností, zaujímá inkluzivní přístup a nabízí výuku mimo třídu; tato zkušenost zahrnuje nejvíce klubů na hlavu ze všech kanadských univerzit a také rozsáhlý mezinárodní výměnný program s více než 220 partnery.

  • Toronto, Kanada

  Při studiu v centru Toronta budete žít, učit se a pracovat v srdci největší a nejrozmanitější ekonomiky Kanady. Nabízíme více než 160 certifikátů, diplomů, postgraduálních a studijních programů zaměřených na kariéru – jeden z nejširších řad prezenčních vysokoškolských programů v Kanadě. Většina našich programů má složku terénního vzdělávání, která vám dává cennou příležitost pracovat a učit se s průmyslovými partnery, kteří se dokonce jednoho dne mohou stát vaším budoucím zaměstnavatelem.

  • Ottawa, Kanada

  Podniky zítřka musí vést ze srdce, se soucitem, představivostí a záměrem. Víme, že lepší svět je ten, který je spravedlivější a spravedlivější, udržitelnější a ohleduplnější. Zde ve společnosti Sprott získávají budoucí lídři sebevědomí klást těžké otázky, přijímat různé perspektivy a být ve svém vedení autentičtí. Pro naše studenty, absolventy, vyučující a zaměstnance jsme komunitou na celý život.

  • Montreal, Kanada

  Vanier je anglická vysoká škola proslulá vynikajícími výsledky ve vzdělávání s řadou akademických a odborných programů. Jedná se o skutečně kanadský studentský zážitek založený na dvou místech kampusu blízko centra Montrealu a oba na lince metra.