Keystone logo
Japonsko

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Japonsko 2024

Počet institucí: 4
  • Takamatsu, Japonsko

  Naše škola nabízí nádherné přírodní prostředí a je vybavena vynikajícím pedagogickým sborem a nejmodernějším školicím zařízením. Naším hlavním vzdělávacím cílem je připravit studenty na jejich budoucí roli ve společnosti jako součásti pracovní síly ve zdravotnictví prostřednictvím podpory jejich pocitu lidskosti spolu s předáváním širokých znalostí a podporou jejich vědeckého myšlení a schopností řešit problémy.

  • Aomori, Japonsko

  Naše univerzita si klade za cíl zlepšit zdraví lidí a kvalitu života a naší filozofií je rozvíjet lidské zdroje, které mohou praktikovat lidskou péči, která nejlépe využívá regionálních charakteristik v zemi Aomori, která je požehnána bohatou povahou čtyř ročních období to vyživovalo „život.“ Budu. „Rozvoj lidských zdrojů s bohatou lidskostí“, „Rozvoj lidských zdrojů, které mohou přispívat k rozvoji zdraví, lékařské péče a dobrých životních podmínek“, „Rozvoj lidských zdrojů, které mohou reagovat na regionální charakteristiky“, „Rozvoj lidských zdrojů, které mohou hrají aktivní roli z globálního hlediska. “„ S pěti misemi „Přispívání do místní komunity“ byla otevřena v roce 1999 ve třech odděleních: ošetřovatelství, fyzikální terapie a sociální péče.

  • Bunkyo City, Japonsko

  Posláním Juntendo University je usilovat o pokrok ve společnosti prostřednictvím vzdělávání, výzkumu a zdravotní péče. K uskutečnění této mise na základě japonského idiomu „Sanmu Syugi“ přijímá Juntendo University kohokoli bez ohledu na jeho pohlaví, národnost nebo akademické zázemí, který ztělesňuje univerzitní heslo „Jin - I exist as you exist“ a princip „Fudan Zenshin - Neustálý pohyb vpřed “.

  • Asahikawa, Japonsko

  Lékařská univerzita Asahikawa byla založena na popud národní vlády v listopadu 1973 jako první národní lékařská univerzita, která byla založena za účelem zlepšení regionálních lékařských služeb a dobrých životních podmínek a snížení rozdílů mezi městskou a venkovskou lékařskou péčí.