Keystone logo
Itálie

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Itálie 2024

Počet institucí: 4
  • Milan, Itálie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rome, Itálie

  Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus) - univerzita výhradně věnovaná zdraví a lékařským vědám. UniCamillus obdržel schválení Univerzitního řádu a vzdělávacích nařízení 20. června 2017 CUN (Italská národní rada univerzit) a akreditaci ANVUR (Italská národní agentura pro hodnocení univerzit a výzkumu) 5. září 2017.

  • Lido di Camaiore, Itálie
  • La Spezia, Itálie

  Istituto Stomatologico Toscano v Lido di Camaiore v provincii Lucca se zabývá vzděláváním a vývojem programů dalšího vzdělávání zubních lékařů, dentálních hygienistů a zubních asistentů. Vysokoškolská škola je zaměřena jak na studenty, kteří získali tříleté vzdělání, tak na ty, kteří získali vysokoškolské vzdělání v oboru specializace nebo staré školy, a také na profesionály, kteří se chtějí vrátit do hry, prohloubit své dovednosti a zvýšit kvalita služeb, které nabízejí svým pacientům.

  • Rome, Itálie

  Campus Bio-Medico University of Rome byla založena v roce 1993 s kulturním cílem vrátit biomedicínským vědám hodnotu lidského života a člověka jako jejich ústředního zaměření.