Keystone logo
Filipíny

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Filipíny 2024

Počet institucí: 24
  • Danao City, Filipíny

  Vítejte v MCSM! Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o to, proč jsme volenou institucí pro studium naturální medicíny i studia přírodních věd. Malacca College of Science and Management postavená a založená v historickém státě Malacca zesnulým Dr. Ishakem v červnu 2008, je první vysoká škola doplňkové medicíny v jihovýchodní Asii. První várka studentů se zapsala v červenci 2009 a viděla 50 postgraduálních studentů, kteří absolvovali kurz k diplomu z přírodní medicíny.

  • Manila, Filipíny

  Jsme National University , dynamická soukromá instituce zavázaná k budování národa, mezinárodně uznávaná ve výuce a výzkumu. National University , vedená základními hodnotami a charakterizovaná naším kulturním dědictvím dynamického filipínství, se zavázala poskytovat relevantní, inovativní a přístupné kvalitní vzdělávací a další rozvojové programy.

  • Pasig, Filipíny

  Katolická škola, pravá ruka církve při evangelizaci Božího lidu, je pověřena povinností rozvíjet křesťana, který nejen zná dogmata a nauky své církve, ale také z nich dělá svůj způsob života. Buduje a posiluje jeho smysl pro povinnost a účel, smysl pro osobní, občanskou a morální odpovědnost.

  • Naga, Filipíny

  Ateneo de Naga University , přední univerzita v zemi, poskytuje vynikající výuku a formaci, provádí energický výzkum a zapojuje se do veřejně prospěšných prací, které v konečném důsledku transformují společnost, zejména v Bicolu. Je to možné prostřednictvím jeho kompetentní, kreativní a angažované fakulty, zaměstnanců, administrátorů, integrovaných systémů a vynikajícího vybavení.

  • Quezon City, Filipíny

  Abychom pochopili duši Ateneo de Manila University - co ji formovalo a odkud pochází, kam směřuje a kam vás může zavést - je nezbytné porozumět jejímu heslu Lux in Domino nebo „Světlo v Pánu“. Od dopisu svatého Pavla Efezanům (5: 8) tato slova zachycují ducha způsobu života, který Ateneo drží svým synům a dcerám, protože jejich nejlepší příspěvek k Božímu dílu transformuje svět.

  • Ozamiz City, Filipíny

  Od svého založení před více než 8 desetiletími a s kombinovanou brilantností a odhodláním jezuitů, vzpomínek, kolumbijských misionářů a křesťanských bratří zůstává univerzita svědomitá a v popředí svou náboženskou, historickou rolí a bohatým dědictvím vědy ve výrobě a vzdělávání vynikající a na služby orientovaná mládež Misamis Occidental, sousedních měst a obcí a přes zátoku.

  • Quezon City, Filipíny

  World Citi Colleges věří, že její vzdělávací vize a poslání představují vysokou povolání a službu. Svou oddaností k dokonalosti ve vzdělávání je pověřen vedením holistického a profesionálního vzdělávání, které má křesťanský základ, je nacionalistické v perspektivě, je založeno na kompetencích a je založeno na výzkumu v učebních osnovách, má vědecký důraz, globální rozsah a je kulturně rozmanité v orientace.

  • Manila, Filipíny

  Zatímco University of Santo Tomas vyznačuje tím, že je nejstarší existující univerzitou v Asii, její věk je spojen s její preeminencí ve filipínském vzdělávání. Nejen, že se chlubí několika prvenstvími v různých sférách vzdělávání.

  • Quezon City, Filipíny

  Kalayaan College (KC) je soukromá vysokoškolská instituce založená v roce 2000 profesory University of the Philippines (UP), kteří se zavázali ke kvalitnímu vysokoškolskému vzdělávání pro filipínské studenty a studenty v zahraničí. KC byla otevřena v červnu 2001 na svém původním místě v Riverbanks v Marikině. V květnu 2009 se KC přestěhovala na své současné místo na rohu ulice Manga Road na ulici Aurora Boulevard v Quezon City.

  • Dasmariñas, Filipíny

  National College of Science and Technology (NCST) je jednou z předních vzdělávacích institucí v rozrůstající se lokalitě Dasmariñas City, Cavite. NCST si vybrala Cavite jako své místo narození kvůli své strategické poloze, protože má mnoho technologických průmyslových odvětví a společností působících v různých technoparcích v provincii, což odpovídá institucionálnímu závazku sloužit mládeži v CALABARZONU.

  • 768, Filipíny

  V roce 1946 vytvořil Dr. Francisco T. Dalupan, Sr. v reakci na snahu filipínské mládeže o vysokoškolské vzdělání po skončení druhé světové války, první část své velké vize univerzity - filipínská vysoká škola obchodu a podnikání. V roce 1948 následovaly čtyři vysoké školy: svobodná umění, vzdělání, zubní lékařství a postgraduální studium.

  • Quezon City, Filipíny

  De La Salle Araneta University (DLSAU) je sedmým členem systému De La Salle a nejmladší lasallianskou univerzitou na Filipínách. Byla založena v roce 1946 jako Araneta Institute of Agriculture v Bulacan, univerzita byla přesunuta do Malabon v roce 1947 a přejmenována na Gregorio Araneta University Foundation v roce 1978.

  • Manila, Filipíny

  Vatel Manila nabízí program International Hospitality Management a sídlí v De La Salle-College of Saint Benilde. Benilde je výukové prostředí, které vychovává studenty k rozvoji jejich zájmů a vášní a trénuje je, aby se stali profesionálně kompetentními v zavedených průmyslových odvětvích a rozvíjejících se oborech specializace.

  • Boston, Spojené státy americké
  • Mexico City, Mexiko
  • + 32 více

  Vytváříme prostředí, ve kterém mají naše partnerské školy šanci spojit se s talentem na silné osobní úrovni a rozvíjet vazby s vysoce kvalifikovanými kandidáty.

  • Makati, Filipíny

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...