Keystone logo
Chorvatsko

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Chorvatsko 2023

Počet institucí: 24
  • Miskolc, Maďarsko
  • Zagreb, Chorvatsko
  • + 2 více

  EIT RawMaterials Academy - TIMREX nabízí studentům jedinečnou příležitost učit se v dynamickém prostředí se zaměřením na výzvy v reálném životě. Oceněný EIT (Evropským inovačním a technologickým institutem), orgánem Evropské unie, je certifikát kvality, který je udělován pouze vynikajícím vzdělávacím programům na magisterské a doktorské úrovni.

  • Rotterdam, Nizozemsko
  • Bilbao, Španělsko
  • + 5 více

  Evropská univerzita postindustriálních měst (UNIC) byla založena v roce 2020 s cílem nabídnout inkluzivní vzdělávání pro novou generaci studentů. Spojenectví deseti evropských univerzit se sídlem v postindustriálních městech a financované Evropskou komisí spolupracuje s městskými institucemi, aby zajistila, že městské otázky budou vplývat do výuky a výzkumu způsobem, který bude přístupný a inkluzivní pro všechny studenty. Aliance zahajuje svůj první společný magisterský titul v roce 2023 a hledá studenty, kteří budou prosazovat postindustriální transformace svých měst a stanou se vysoce kvalifikovanými absolventy nových vědeckých oborů, které reagují na potřeby měnící se ekonomiky v Evropě a po celém světě.

  • Split, Chorvatsko

  Vysokoškolský studijní program Psychologie je koordinován s evropským diplomem z psychologie (EuropSY) a je založen na kompetencním přístupu k vysokoškolskému vzdělávání. Studium trvá šest semestrů (180 ECTS) a po jeho dokončení získají absolventi titul University Baccalaureus of Psychology (univ. bacc. psych.). Kurzy se konají na Fakultě humanitních a sociálních věd a dalších částech Univerzity ve Splitu. Studium probíhá výhradně v angličtině a připravuje studenty na mezinárodní vědeckou a odbornou komunikaci od samého počátku. Studijního programu se účastní vědci a učitelé z chorvatských univerzit a mezinárodních institucí, jako je Yale University, Santa Fe Institute, Northeastern University, University of Huddersfield, University West a Université de Poitiers. Během studia se studenti seznámí s různými psychologickými disciplínami a teoretickými orientacemi, osvojí si metodologické dovednosti výzkumu a získají základní znalosti vědeckých disciplín, které se protínají s psychologií (např. filozofií, antropologií, sociologií). Po ukončení studia mohou být studenti zaměstnáni při plánování a provádění výzkumu, sběru a zpracování dat (průzkum trhu, telekomunikace, média, nevládní organizace atd.) nebo pokračovat ve studiu na absolventské úrovni v Chorvatské republice a zemích EU.

  • La Rochelle, Francie
  • Athens, Řecko
  • + 4 více

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability je silné partnerství mezi devíti univerzitami, které rozvíjejí vědu a inovace do centra excelence v oblasti Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – Evropská univerzita pro inteligentní udržitelnost městských pobřežních oblastí podporuje společné evropské hodnoty a posílenou evropskou identitu tím, že spojuje novou generaci Evropanů, kteří mohou spolupracovat a pracovat v různých evropských kulturách, v různých jazycích a přes hranice.

  • Zagreb, Chorvatsko
  • Zadar, Chorvatsko

  Algebra University College byla založena v roce 2008 jako soukromá vysokoškolská instituce, která se umístila na 1. místě v Chorvatské republice s ohledem na celkovou kvalitu programů a systém zajišťování kvality podle Národní agentury pro vědu a vysoké školství. Nabízíme moderní bakalářské a magisterské studijní programy v informatice: datová věda, vývoj her, softwarové inženýrství a systémové inženýrství; v oboru Ekonomie: Digitální marketing a e-Leadership MBA a Umění: Design, 3D design a Management komunikace, vše vyučováno v angličtině.

  • Osijek, Chorvatsko

  University of Osijek je vzdělávací instituce, která propojuje vědecký výzkum, uměleckou tvorbu, výuku a studium, a tak rozvíjí vědu, profesi a umění, připravuje studenty na profesionální práci založenou na vědeckých poznatcích a metodách a také na umělecké hodnotě, vychovává mladé vědce. , podílí se na realizaci společenských zájmů studentů a podporuje mezinárodní, zejména evropskou spolupráci ve vysokoškolském vzdělávání, ve vědecké a umělecké činnosti. ========

  • Koper, Slovinsko
  • Salzburg, Rakousko
  • + 4 více

  Alma Mater Europaea je nezávislá instituce vyššího vzdělávání, která se specializuje na poskytování kariérně zaměřeného vzdělávání ve studijních oborech s nedostatkem kariéry. Naše studijní programy jsou relevantní, aktuální, interdisciplinární a interaktivní.

  • Zagreb, Chorvatsko

  Fakulta elektrotechniky a výpočetní techniky Univerzity v Záhřebu (Chorvatská zkratka: FER) je přední vysokoškolská a výzkumná instituce v Chorvatské republice v oblasti elektrotechniky, výpočetní techniky a informačních a komunikačních technologií.

  • Geneva, Švýcarsko
  • Zagreb, Chorvatsko
  • + 1 více

  SSBM je globální, inovativní a jedinečná škola se studenty z celého světa. Naše programy byly navrženy s více než 30 průmyslovými partnery. Zaručujeme švýcarské kvalitní vzdělávání a dokonalost. SSBM Ženeva má akreditaci ACBSP a certifikaci EduQua. Naše VIZE má být jedinečná, inovativní a mezinárodní škola& řízení podniku nabízející prémiový výzkum, praxe, a vzdělání. Zavázali jsme se neustále poskytovat vynikající vzdělání a naše odborné znalosti v oblasti obchodního vzdělávání prostřednictvím naší inovativní špičkové technologie a našich vysoce kvalitních zkušeností s učením. Podporujeme rozmanitost a globální propojení mezi našimi studenty, fakulta a obchodní partneři.

  • Zagreb, Chorvatsko
  • Split, Chorvatsko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Zagreb, Chorvatsko

  Univerzita v Záhřebu (1669) je nejstarší a největší univerzita v jihovýchodní Evropě. Jako komplexní veřejnost Středoevropská univerzita, Univerzita v Záhřebu nabízí vzdělávání a výzkum a ve všech vědeckých oborech (umění, biomedicína, biotechnologie, strojírenství, humanitní vědy, přírodní vědy a společenské vědy) a široké spektrum kurzů na všech úrovních studia, od bakalářského studia. postgraduální. S 29 fakultami, 3 uměleckými akademiemi a univerzitním centrem pro chorvatská studia je vlajkovou lodí vzdělávací instituce v zemi, kde více než 7900 učitelů a 72480 studentů rozvíjí znalosti a dovednosti.

  • Split, Chorvatsko
  • Zagreb, Chorvatsko

  Výběr univerzity, na kterou se vydáme, je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která děláme, a proto je škola odpovědná za to, aby všichni její studenti získali potřebné znalosti, budovali dovednosti a připravovali se nejlepším způsobem na obchodní trh 21. ročníku století. Posláním University College Aspira je vytvářet transformativní vzdělávací zkušenosti s využitím nejlepších globálních postupů a spolupráce s vedoucími v oboru.

  • Rijeka, Chorvatsko

  Fakulta ekonomiky a podnikání v Rijece byla založena v polovině roku 1961. S prvními přednáškami od 1. listopadu 1961 vychovává fakulta ekonomické odborníky zejména pro podporu hospodářského rozvoje chorvatského přímoří a istrijského regionu. V roce 2001 se fakulta přestěhovala na novou adresu I. Filipovi?a 4, Rijeka.

  • Zaprešić, Chorvatsko

  University of Applied Sciences Baltazar Zaprešić bude i nadále rozvíjet ve vysoce kvalitní vysokoškolskou instituci s jasně určeným profilem vzdělávání a výzkumu v podnikání a managementu za podmínek udržitelného rozvoje. Jeho programy jsou založeny na jasných výsledcích učení a celoživotním vzdělávání a jsou atraktivní pro studenty.

  • Zadar, Chorvatsko

  Zadar má staletou univerzitní tradici, nejdelší v Chorvatsku: v návaznosti na tradici církevního vzdělávání, poprvé zmíněnou v 10. století, byla již 14. června založena dominikánská vysokoškolská instituce Studium generale, později známá jako Universitas Iadertina. 1396.