Keystone logo
Bulharsko

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Bulharsko 2024

Počet institucí: 28
  • Barcelona, Španělsko
  • Esch-sur-Alzette, Lucembursko
  • + 6 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, Bulharsko

  Evropská akademie výtvarných umění v Sofii je dalším místem Irish American University. IAMU je akreditovaná instituce Middle States Commission on Higher Education, organizace, která akredituje The Juilliard School, The Curtis Institute of Music, Manhattan School of Music, American Academy of Dramatic Arts, New York Academy of Art, Columbia University, Georgetown University , Johns Hopkins University, West Point United States Military Academy a další.

  • Sofia, Bulharsko

  University of National and World Economy / UNWE / je největší a nejstarší vyšší ekonomickou školou v Bulharsku a jihovýchodní Evropě. Má historii 100 let. Univerzita pochází ze Svobodné univerzity politických a ekonomických věd zřízené nařízením ministra národního osvícení č. 2155 z 5. července 1920. V roce 1940 /State Gazette, iss. Č. 126 ze dne 7. června 1940/ byl přeměněn na Státní vyšší institut financí a správních věd a v roce 1947 byl reorganizován na Fakultu ekonomických a sociálních studií na sofijské univerzitě.

  • Sofia, Bulharsko

  Sofia University St. Kliment Ohridski je první bulharskou střední akademickou školou. Jeho historie je ztělesněním a pokračováním stoleté kulturní a vzdělávací tradice bulharského národa.

  • Sofia, Bulharsko

  Rozhodnutím Národního shromáždění ze dne 26. května 2015 byla Vysoká škola telekomunikací a pošt přeměněna na Висше училище по телекомуникации и пощи , s předmětem činnosti: školení odborníků s vyšším vzděláním ve specializacích profesních oborů „Komunikace a počítačové inženýrství “a„ Správa a správa “.

  • Varna, Bulharsko

  Varna Free University "Chernorizets Hrabar" je největší soukromou univerzitou v Bulharsku. Jedná se o zavedené akademické centrum, které kombinuje přípravu bulharských a zahraničních studentů v prioritních oblastech země a vytváří mezinárodně konvertibilní a konkurenceschopný vědecký a akademický produkt. Učí více než 10 000 studentů ve více než 67 bakalářských a magisterských programech a 29 doktorských studijních programech programy.

  • Plovdiv, Bulharsko

  Zemědělská univerzita - Plovdiv byla založena v roce 1945. Posílila své postavení národního centra zemědělské vědy a vzdělávání v Bulharsku. V roce 2006 udělila Národní agentura pro hodnocení a akreditaci zemědělské univerzitě - Plovdiv institucionální akreditaci a nejvyšší stupeň „velmi dobrý“.

  • Veliko Tarnovo, Bulharsko

  Na podzim roku 1963 na historickém a malebném kopci „Sveta Gora“ ve Veliko Tarnovo otevřela své brány první univerzita mimo hlavní město, která má za patrony patrony Cyrila a Metoděje. Zděděním vzdělávacích a kulturních tradic slavné Tarnovské literární školy ze 14. století se etablovala jako autoritativní vyšší škola pro humanitní a umělecká studia, jako prestižní vzdělávací a vědecké centrum.

  • Pleven Center, Bulharsko

  Lékařská univerzita - Pleven je jednou z pěti lékařských univerzit v Bulharsku. Byla založena v roce 1974 a rozšiřuje obzory, velikost a pověst Městské nemocnice, založené v roce 1865. Dnes kombinuje tradice minulosti s možnostmi současnosti a zahrnuje vzdělávací a terapeutická zařízení, současnou předklinickou základnu, Fakultní nemocnice s více než 1000 lůžky a klinikami ve všech hlavních lékařských oborech, stejně jako velkým počtem specializovaných klinik a výzkumných jednotek s moderním diagnostickým a terapeutickým vybavením.

  • Burgas, Bulharsko

  Burgas Free University / BFU / byla zřízena zákonem Velkého národního shromáždění dne 18. září 1991 a je jednou z prvních nestátních univerzit v zemi. Univerzita je akreditována Národní agenturou pro hodnocení a akreditaci a je certifikována podle mezinárodní normy kvality ISO 9001: 2008: BFU je moderní a inovativní univerzita, která pečuje o své studenty a jejich profesionální realizaci a která má významné akademické úspěchy a mezinárodní uznávaný stav.

  • Sofia, Bulharsko

  Химикотехнологичен и металургичен университет je akademická instituce zaměřená na potřeby naší doby a národa. Naše komunita přesahuje univerzitu a zemi a zahrnuje akademické partnery z různých kontinentů.

  • Varna, Bulharsko

  Vítejte na Lékařské univerzitě ve Varně-jedné z nejmodernějších a nejmodernějších univerzit v zemi! Atraktivní mnohonárodní prostředí, nejmodernější tréninkové metody a zařízení, reálný a simulační trénink, nádherné sportovní a rekreační podmínky v hlavním městě Bulharska-to je jen několik důvodů, proč studenti z přibližně 50 zemí všech po celém světě se rozhodli studovat na Lékařské univerzitě ve Varně!

  • Sofia, Bulharsko

  University of Library Studies and Information Technologies (ULSIT) je státní univerzita, přejmenovaná dekretem Parlamentu dne 29. listopadu 2010 poté, co v roce 2004 hlasovala Specializovaná vyšší škola knihovnických studií a informačních technologií. V průběhu let to bylo: Založeno - 18. Září 1950 vládním nařízením jako Státní knihovní ústav a později parlamentním nařízením přejmenováno na Vysoká škola knihovnických studií;

  • Sofia, Bulharsko

  Specializované založení La Francophonie pro správu a řízení (ESFAM) je institut univerzitní agentury La Francophonie se sídlem v bulharské Sofii. Naším posláním je trénovat odborníky na vysoké úrovni v oblasti správy a řízení podnikání ve francouzštině, aby přispěli k rozvoji zemí v zóně střední a východní Evropy.

  • Gabrovo, Bulharsko

  Na základě úspěchů a tradic univerzity, aktivní mezinárodní spolupráce, úzkého partnerství s obchodem a intenzivního výzkumu se připravují na potřeby ekonomiky a společnosti vysoce kvalifikovaní specialisté orientovaní na trh, aby dosáhli pokroku a byli připraveni podle své vzdělávací kvalifikace pro výzvy měnícího se světa.