Keystone logo
Bulharsko

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Bulharsko 2024

Počet institucí: 3
  • Pleven Center, Bulharsko

  Lékařská univerzita - Pleven je jednou z pěti lékařských univerzit v Bulharsku. Byla založena v roce 1974 a rozšiřuje obzory, velikost a pověst Městské nemocnice, založené v roce 1865. Dnes kombinuje tradice minulosti s možnostmi současnosti a zahrnuje vzdělávací a terapeutická zařízení, současnou předklinickou základnu, Fakultní nemocnice s více než 1000 lůžky a klinikami ve všech hlavních lékařských oborech, stejně jako velkým počtem specializovaných klinik a výzkumných jednotek s moderním diagnostickým a terapeutickým vybavením.

  • Varna, Bulharsko

  Vítejte na Lékařské univerzitě ve Varně-jedné z nejmodernějších a nejmodernějších univerzit v zemi! Atraktivní mnohonárodní prostředí, nejmodernější tréninkové metody a zařízení, reálný a simulační trénink, nádherné sportovní a rekreační podmínky v hlavním městě Bulharska-to je jen několik důvodů, proč studenti z přibližně 50 zemí všech po celém světě se rozhodli studovat na Lékařské univerzitě ve Varně!

  • Sofia, Bulharsko

  Lékařská univerzita - Sofie (MUS) má v bulharském vzdělávacím systému jedinečné místo. Vysoká úroveň výuky, školení a úspěchy v oblasti výzkumné práce, zdravotnictví a veřejných aktivit jsou integrovány - s cílem, aby MU byla inovátorem a uspokojovala veřejný zájem. Univerzita usiluje o regionální vedení a zároveň zvyšuje kvalitu vzdělávání v národním i mezinárodním měřítku.