Keystone logo
Austrálie

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Austrálie 2024

Počet institucí: 9
  • Perth, Austrálie

  Bylo to v roce 1979, kdy byl vytvořen první australský národní poskytovatel fitness tréninku. Myšlenka přišla, když šest nadšenců fitness spojilo své síly se společným cílem zlepšit kvalitu tréninkových programů a přinést do průmyslu své plné kolektivní vášně.

  • Heidelberg Heights, Austrálie

  Institute Of Health And Nursing Australia (IHNA) je jedním z předních australských poskytovatelů kvalitního vzdělávání a odborné přípravy. Klíčovými oblastmi institutu a poskytování kurzů jsou ošetřovatelství, zdravotnictví a komunitní služby, jako je péče o seniory, podpora zdravotního postižení a vzdělávání a péče v raném dětství, přičemž výzkum a vývoj probíhá v nových oblastech, jako je zdravotní péče a studium anglického jazyka.

  • Alexandria, Austrálie

  Certifikát III ve fitness je vaším prvním krokem do fitness průmyslu. Tato národní kvalifikace vám umožňuje být „instruktorem fitness“. Naučíte se hodnotit, trénovat a dohlížet na klienty ve fitness centrech a tělocvičnách.

  • Brisbane City, Austrálie

  Od svého založení v roce 1979 vedla skupina Sarina Russo cestu k zahájení a posílení kariéry tisíců lidí po celém světě. Jako lídr v poskytování kurzů anglického jazyka a odborných dovedností australským a mezinárodním studentům naši studenti úspěšně získali dovednosti a zkušenosti potřebné k dalšímu studiu na univerzitě nebo k získání tohoto důležitého kariérního výsledku.

  • Preston, Austrálie

  ALACC je vysoká škola odborného vzdělávání a přípravy (VET) se sídlem v Melbourne (Preston), která nabízí celostátně uznávané kurzy.

  • Canberra, Austrálie
  • Sydney, Austrálie

  College of Nursing Australia ( ACN ) se zavázala rozvíjet vedení sester s cílem zlepšit zdravotní péči. Na naší vysoké škole pevně věříme, že všechny sestry mohou být vůdci bez ohledu na jejich pracovní zařazení nebo úroveň seniority.

  • West Melbourne, Austrálie

  Menzies Institute Of Technology je akreditovaná vzdělávací organizace, která je pokládána za své silné zaměření na vzdělávání.

  • Burwood, Austrálie

  V New Era Institute se zaměřujeme nejen na růst vašeho akademického potenciálu, ale také na váš osobní růst v oblastech, jako je vedení, týmový hráč a vylepšená kreativita. Navrhujeme naše kurzy, abychom vás zapojili do práce aplikované na učení pro rozvoj obchodních lídrů.

  • Sydney, Austrálie

  INT Nurse Training je registrovaná školicí organizace (kód: 45232), která poskytuje vysoce kvalitní školení studentům v Austrálii.