Keystone logo
Česká republika

Nejlepší univerzity pro Zdravotní péče Programy v Česká republika 2023

Počet institucí: 75
  • Prague 3, Česká republika

  Fakulta mezinárodních vztahů (FIR) je jednou z největších fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve výuce i výzkumu existují dva hlavní směry: Mezinárodní obchod a mezinárodní politika a diplomacie. Další programy, se zaměřením na obchod a právo, Mezinárodní politika a diplomacie, nebo cestovní ruch také hrají nevyhnutelnou roli. Klíčovým charakteristickým rysem FIR je vysoká úroveň internacionalizace ve všech fázích se silným důrazem na jazykové znalosti studentů.

  • Prague, Česká republika

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague 1, Česká republika

  Akademie múzických umění v Praze (AMU) je největší uměleckou školou v České republice. Díky širokému rozsahu od divadla, hudby a tance až po televizní a filmovou produkci je AMU považována za rozmanitý a pečující prostor pro mladé umělce k objevování, zvládnutí a dalšímu rozvoji jakéhokoli talentu, který by mohli mít.

  • Prague, Česká republika

  Prague School of Creative Communication je soukromá vysoká škola, která vás dokonale připraví na kariéru ve všech oblastech kreativního průmyslu. Naše studijní programy/zaměření: - Kreativní marketing a komunikace (Digitální marketing a komunikace, Kreativní marketing, Management v kreativním průmyslu) - Literární umění (Literární umění, Komerční psaní v médiích) - Vizuální umění (fotografie a audiovizuální umění, Animace a Vizuální efekty, Grafický a mediální design) souvisí s praktickým provozem reklamních agentur, grafických studií, vydavatelských společností a mediálních institucí. Během studia budete pracovat na skutečných zakázkách.

  • Pilsen, Česká republika

  Fakulta strojní je jednou z nejstarších fakult v Plzni a své nezastupitelné postavení v tomto průmyslovém městě prokázala již více než 70 let.

  • Prague, Česká republika

  Jsme největší soukromá vysoká škola v České republice s více než 7 000 studenty na 2 místech v Praze a Brně. Společnost byla založena v roce 2001 jako vůbec první soukromá vysoká škola, od té doby jsme připravili více než 20 000 studentů na kariéru v podnikovém a veřejném sektoru.

  • Brno, Česká republika

  Vysoká škola veterinární v Brně byla založena v roce 1918. V současné době se univerzita skládá ze tří fakult - Fakulty veterinárního lékařství, Fakulty veterinární hygieny a ekologie. VFU Brno je jedinou vysokou školou v České republice se specializací na veterinární lékařství, veterinární hygienu a ekologii a pouze jednou ze dvou vyučujících farmaceutickou vědu. Nachází se na území města Brna v městské části Brno - Královo Pole, v univerzitním kampusu, kde jsou umístěna všechna vzdělávací a výzkumná zařízení.

  • Prague 6, Česká republika

  Czech Technical University in Prague je nejstarší technickou univerzitou v Evropě, která byla založena v roce 1707 a v současné době je přední univerzitou technického výzkumu v regionu a v klastru Prague Research. ČVUT nabízí bakalářské, magisterské a doktorské programy na 8 fakultách: Fakulta stavební, strojní, elektrotechnická, jaderná a fyzikální, architektura, dopravní vědy, biomedicínské inženýrství, informační technologie a programy na MIAS School of Business. ČVUT navíc nabízí bezplatné sportovní kurzy, můžete navštívit a studovat v Národní technické knihovně a cítit mezinárodní společenství v areálu Dejvic v srdci Evropy.

  • Nancy, Francie
  • Metz, Francie
  • + 6 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague, Česká republika

  Vysoká škola ekonomická a obchodní v Praze (VŠE) je jednou z nejprestižnějších univerzit v oblasti managementu a ekonomie a opakovaně se umístila mezi nejlepší školy v žebříčku Financial Times European Business School Ranking.

  • Prague, Česká republika
  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Evropské centrum pro kariérové vzdělávání poskytuje praktické vzdělávání formou unikátních programů v oborech Právo, Mezinárodní obchod, Informační technologie, Architektura & Design, Udržitelnost a Inženýrství. Naším cílem je vzdělávat mladé a talentované studenty o tom, jak skutečně funguje profesionální svět.

  • Liberec, Česká republika

  Špičkové výsledky ve výzkumu a vědě, excelence ve výuce a mezioborová spolupráce stojí za Technical University of Liberec od roku 1953. Na sedmi fakultách a jednom specializovaném ústavu studuje kolem 7000 studentů.

  • Prague, Česká republika

  ARCHIP je progresivní nová škola architektury, hybrid globálních a lokálních měřítek, koncepčního a technického školení a filozofický prostor, který kombinuje to nejlepší z evropské a americké tradice architektonického vzdělávání.

  • 12, Česká republika

  Ústav práva a právní vědy, o.p.s. je česká právní a manažerská instituce zaměřená na poskytování profesního vzdělávání v rámci vzdělávacích programů v oblasti managementu (MBA, DBA, BBA) a v oblasti práva (LLM., LL.D., LL.B.). Ústav práva a právní vědy, o.p.s. a jeho lektoři používají při výuce metody online/by publication a vedou studenty k projektovému myšlení a změně vnitřního přístupu k řešené věci.

  • Prague, Česká republika

  Hlavním posláním Pražské mezinárodní manažerské školy je nabídnout uchazečům mezinárodně uznávané studium MBA splňující náročné požadavky kladené na jeho úroveň. Jedním z klíčových faktorů úspěšného podnikání je kvalita managementu. Pro řadu firem zvláště s mezinárodní účastí je při vyhledávání nových manažerů kritériem právě titul MBA.