Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 Certifikát Programy v Patologie 2023

3 Certifikát Programy v Patologie 2023

Přehled

Certifikát má řadu funkcí. To může připravit studenty pro další studium v ​​oblasti zaměření, nebo to může vést přímo k zaměstnání nebo povolání. Certifikáty jsou k dispozici pro studenty, stejně jako stávající odborníky.

Co je to certifikát v patologii? Tento učební plán poskytuje studentům znalosti a dovednosti pro sběr krve a dalších vzorků patologie. Každý program se bude lišit, ale Tématy často obsahují Phlebotomy (odběr krve), technik sběru patologie, zákaznický servis, pracovní zdraví a bezpečnost, kontrolu infekce, elektrokardiografie (EKG) a lékařskou terminologii. Některé programy mohou před dokončením osvědčení rovněž příležitosti pro stáže u místních zdravotnických zařízeních.

Tento certifikát je často prospěšné pro ty, kteří chtějí pracovat v oblasti zdravotnictví, ale nechtějí strávit roky ve škole.To může také mít prospěch těch, kteří jsou ve formálním lékařské vzdělávacího programu, ale chtějí zdokonalit své dovednosti v této oblasti.

Náklady spojené s vydělávat tento certifikát se může lišit od jednoho místa na druhé. Školy na celém světě nabízejí tento program, takže umístění je velký faktor v nákladech. Mezi další faktory patří délku specifických požadavků programu a programu. Studenti by měli volat škol přímo dozvědět o školné a poplatky.

Vydělávat tento certifikát často připravuje studenty pro řadu pracovních příležitostí. Typické tituly pozice patří patologie asistenta, Odběr vzorků důstojník, laboratorní asistent, patologie kolektor, vzorek příjmu asistenta a operační důstojník. Zaměstnavatelé zahrnují nemocnice, kliniky, ve věku center péče a soukromý sektor.Vydělávat Tento certifikát je také často přínosné pro práci v jiných lékařských polohách, například zdravotní sestry, zdravotníky, laboratorní odborníky, výzkumníky a těmi, kteří pracují v farmaceutického a biotechnologického průmyslu.

Použijte náš online databázi najít perfektní školu. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Certifikát
  • Zdravotní péče
  • Medicína
  • Patologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát