Keystone logo

16 Certifikát Programy v Zdravotní péče Přidružená zdravotní péče Lékařská asistence 2024

Filtry

Filtry

  • Certifikát
  • Zdravotní péče
  • Přidružená zdravotní péče
  • Lékařská asistence
Studijní obory
  • Zdravotní péče (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Certifikát Programy v Zdravotní péče Přidružená zdravotní péče Lékařská asistence

Program certifikát může být nabízeny bez míry, nebo to může seznamu specifickou jako předpokladu. Oba programy bakalářské a magisterské certifikátu jsou vysoce soustředěný, krátkodobý vzdělávací program navržen tak, aby vybavit studenty na práci v určité oblasti, nebo na specifické dovednosti v oboru.

Co je to certifikát v lékařské pomoci? Asistent a lékařské osvědčení obvykle trvá asi rok na dokončení a připravuje studenta pro práci v oblasti medicíny. Témata obecně zahrnují lékařskou terminologii, front office a back office technologie a postupy, anatomii, etika, flebotomii a farmakologii. Získáte celkový znalosti postupů ve všech oblastech v kanceláři, takže budete mít v pozici pro splnění různých rolí.

Získání osvědčení v lékařské pomoci vám náskok při hledání kariéru v oblasti zdravotní péče. Můžete použít tento program jako vzdělávací přehled při rozhodování, zda vstoupit do zdravotní péče.

Lékařské vypomáhající programy se liší v nákladech z jedné školy do druhé, a to iv rámci jedné země. Úroveň hands-on nebo laboratorní praxe může také ovlivnit náklady na jakémkoli programu. Zkontrolujte, zda se školami, ve kterém mají zájem zjistit, co přesně vaše náklady budou.

Akreditovaného lékařský asistent může pracovat v soukromé praxi, nemocnice nebo k veřejné nebo soukromé klinice zdraví. Jiné možnosti zahrnují bytové zařízení péče, státních nemocnic a věznic. Volná místa v této oblasti jsou na vzestupu, a které mají certifikát nebo místní pověření může vás v pozici, aby Vyberte si z existujících příležitostí.

Několik univerzit a vysokých škol se nyní nabízí lékařské vypomáhající programů on-line, takže si můžete dokončit svůj trénink a zároveň pečuje o další povinnosti. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.