Keystone logo

2 Certifikát Programy v Zdravotní péče Farmacie Farmakologie 2024

Filtry

Filtry

  • Certifikát
  • Zdravotní péče
  • Farmacie
  • Farmakologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Certifikát Programy v Zdravotní péče Farmacie Farmakologie

Program Certifikát je typicky kratší a pevně soustředěnější než studijního programu. To vede k certifikaci v určité technické nebo odborné oblasti.

Co je to certifikát ve farmakologii? Programy, které vedou k tomuto typu certifikátu mohou být obecné, nebo se zaměřit na specifika, jako jsou farmaceutické bezpečnosti, toxikologie nebo veterinární farmakologie. Některý z těchto programů bude začínat základní přehled o úloze medicíny v současné praxe terapie, stejně jako lidí nebo zvířat biologie a fyziologie.

Dovednosti získané v certifikátu ve farmakologii programu vám pomůže v jakémkoli oboru zdravotní péče související s, ​​od licencovaného praktického ošetřovatelství (LPN), veterinární nebo lékárny technologie. Dozvíte se o to jak s drogami předpis a regulace léčiv.

Celkové náklady na toto ověření jsou ovlivněny faktory, jako to, co země vaše škola je a zda se rozhodnete pro vysokoškolák nebo postgraduální certifikace.Náklady se také liší od školy do školy v rámci jedné země a se stejným typem programu. Můžete mít možnost požádat o stipendium nebo finanční pomoc na kompenzaci nákladů na své vzdělání.

Vydělávat osvědčení v farmakologii mohou připravovat budete pracovat jako veterinární nebo klinickým farmakologů nebo toxikolog. Příležitosti existují také v oblasti forenzní toxikologie. Pokud byste raději pracovat jako výzkumný pracovník, můžete být schopni najít zaměstnání u farmaceutické firmy nebo regulační. Můžete také použít tento certifikát jako odrazový můstek k kvalifikovat jako profesor v farmakologie oddělení vysoké školy nebo univerzity.

On-line kurzy v farmakologii jsou nabízeny mnoho vysokých škol a univerzit, a může být ideální příležitost, jak zlepšit vaše aktuální pracovní dovednosti, nebo přechod do nového pole, zejména pokud jste se již pracuje na plný úvazek a potřebují flexibilitu ve svém plánu.Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.