Keystone logo

12 Certifikát Programy v Zdravotní péče Alternativní medicína Celostní medicína 2024

Filtry

Filtry

  • Certifikát
  • Zdravotní péče
  • Alternativní medicína
  • Celostní medicína
Studijní obory
  • Zdravotní péče (12)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Certifikát Programy v Zdravotní péče Alternativní medicína Celostní medicína

Získání certifikátu může být cenným kariérovým krokem pro postsekundární studenty. Měsíční program poskytuje cílené vzdělávání v konkrétním oboru nebo předmětu a získaná kvalifikace může upoutat pozornost zaměstnavatelů.

Co je certifikát v holistickém lékařství? Holistická medicína se odvolává na lékařské praktiky, které se týkají fyzického, duševního a emočního blahobytu pacientů, kombinující konvenční medicínu s terapií a koučováním v oblasti životního stylu. Programy pro takové certifikáty mohou nabízet kurzy zaměřené na konkrétní témata, od cvičení a diety až po masážní terapii a meditaci, zaměřené stejně na fyzické zdraví jako psychologická léčba. Některé programy se mohou týkat více ezoterické léčby, jako je aromaterapie nebo akupunktura.

Certifikát v holistickém lékařství může rozvinout nebo posílit dovednosti, které mohou učenci aplikovat na terapeutickou kariéru nebo jinak. Znalost anatomie a fyziologie je společným základem a programy se mohou také zaměřit na podporu výzkumných metod a mezilidské komunikace.

Náklady na zápis a výuku programů na získání certifikátu v holistickém lékařství se budou lišit podle školy, která nabízí program, jakož i trvání a konkrétní téma. Zúčastněné osoby mohou těžit z výzkumu potenciálních škol o další podrobnosti o programových nákladech.

Certifikát v holistickém lékařství poskytuje studentům příležitost vykonávat kariéru ve fyzické a emoční terapii prostřednictvím různých praktik. Terapeuté zaměřující se na intervence mysli a těla mohou studovat a používat jeden z mnoha holistických principů. Patří sem chiropraktici a masážní terapeuti, instruktoři jógy nebo instruktoři meditace a taneční a hudební terapeuti. Odborníci na výživu a dietologové mohou mít ve svém prostředí takové osvědčení, zejména ty, které se zaměřují na udržitelné výběry potravin nebo na pomoc při projektování městské zahrady.

Mnoho škol po celém světě nabízí programy pro certifikáty v holistickém lékařství, a to jak on-line, tak i on-campus možnosti. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.