Keystone logo

19 BSc Programy v Farmacie 2024

Filtry

Filtry

 • BSc
 • Zdravotní péče
 • Farmacie
 • Farmacie
Studijní obory
 • Zdravotní péče (19)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  BSc Programy v Farmacie

  Bakalářském stupni je konečná bakalářský titul tier student může dokončit. Programy jsou k dispozici v on-areálu a formáty dálkových a může uzavřít s stáž nebo jinou formou pracovního studie.

  Jen to, co je BSC V lékárně? Tato specifická varianta stupeň má za cíl poskytnout studentům s odbornými znalostmi v oblastech s drogami a zdravotní péče. Speciální předměty studované zahrnovat výrobu, výzkum a testování léčiv. Běžné kurzy patří patofyziologie, organickou chemii, farmakologii a mikrobiologie. Obvykle jsou studenti povinni absolvovat stáže nebo klinické rotace.

  Výhody zapsat do bakalářského studijního programu v oboru farmacie patří Být připraven obrátit se na postgraduální studijní program. Učenci mají také možnost dozvědět se o biologii a chemii, znalosti, které lze aplikovat na jiných oblastech mimo lékárny.Bakalářský titul také často dělá pro silnější uchazeče o zaměstnání a vyšší plat.

  Pokud jde o náklady na dosažení míru, některé z nejčastějších faktorů patří geografické umístění školy, jak dlouho bude program trvá, a pokud studenti jsou schopni absolvovat kurzy on-line. Za nejspolehlivější informace, to je nejlepší, že zájemcům dostat do kontaktu s přijímacích kancelářích škol, v nichž jsou nejvíce zajímají.

  Po úspěšném absolvování z BSC V lékárně programu, studenti mohou být dobře připraveni se pustit do různých kariéry, jako je testování drog výrobků, farmaceutický výzkum, drogová marketingu a prodeje léčivých přípravků. Ti, kteří jsou zaujati při představě, že se stanou lékárníci budou muset nejprve postoupit na postgraduální programy. Je pravděpodobné, že budou také potřebovat, aby se stal licencovaným v regionu, ve kterém si přejí pracovat.

  Napsat sami recept na zdravý a uspokojující kariéru.Programy jsou roztroušeny po celém světě, z nichž některé mohou být nabízeny online. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.