Keystone logo

41 BSc Programy v Zdravotní péče Biomedicína Biomedicínské vědy 2024

Filtry

Filtry

  • BSc
  • Zdravotní péče
  • Biomedicína
  • Biomedicínské vědy
Studijní obory
  • Zdravotní péče (41)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

BSc Programy v Zdravotní péče Biomedicína Biomedicínské vědy

Bachelor of Science (BSC) stupeň je obvykle čtyřletého programu přijata na univerzitě. Chcete-li získat BSc, student musí absolvovat předepsanou sadu kurzů, s nějakou variací povolené pro jednotlivé studijní preference. První dva roky jsou typicky obecné požadavky vysokých škol, následovaný dvěma roky podrobnou studii v něčí zvolené dur. Jakmile Bachelor of Science je vydělal, může student pokračovat postgraduální studium.

Co je BSC V biomedicíně? BSC v biomedicíně je bakalářský program, který dává studentům dovednosti, které potřebují pro vstup do pracovního procesu v oblasti vědy, nebo přejít na pokročilém stupni. Znalosti získané zahrnuje hluboké porozumění rostlinných a živočišných buněk, genetika, organické chemie. Typy programů zahrnují správu biotechnologie, medicíny, chovu zvířat a biologického výzkumu. Se širokou škálu dostupných programů, studenti mohou vybrat kurzy, které doplňují jejich zájmy.

Výhody vydělávat BSc v biomedicíně patří otevírá širokou škálu možností high-platit kariéry nebo cestu k pokročilým stupňů. Ať už člověk chce pracovat ve výzkumných kapacit, učit nebo praktikovat medicínu, vydělávat BSc v biomedicíně je skvělé místo pro start.

Náklady na získání tohoto typu stupně se velmi liší, v závislosti na univerzitě. Studijní obor je k dispozici v mnoha zemích po celém světě. Volba jednoho blízko tím může být tou nejlepší volbou, pokud cena je faktor. Také by studenti měli být jisti, že kurz bude plnit své dlouhodobé cíle dříve, než se přihlásit.

Absolventi, kteří ukončili Tento studijní program mohou ocitnout ve vysoké poptávce na pracovišti. Většina kariéry jsou v oblasti medicíny. Možnosti zahrnují bytí výzkumný pracovník, mikrobiolog nebo genetika; výuku na vysokoškolské úrovni; psaní pro vědu publikací; a pracuje ve veterinární medicíně.To vše jsou konkurenční pole, takže se specializuje na specifické průběhu studia, spíše než široké nebo obecné kategorie, může pomoci při získání požadované práce.

Programy lze nalézt na univerzitách po celém světě. Některé kurzy kombinují online třídy s in-osoba laboratořích, což je skvělá volba pro studenty, kteří potřebují flexibilitu v jejich plánu. Pro více informací, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.