Keystone logo

1 Bakalář Programy v Zdravotní péče Farmacie Farmakologie 2024

Filtry

Filtry

  • Bakalář
  • Zdravotní péče
  • Farmacie
  • Farmakologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Bakalář Programy v Zdravotní péče Farmacie Farmakologie

Bakalářský titul je udělován po tří až sedmi let akademického programu. Je to vysokoškolák potvrzení, že studenti získají jako první krok k více pokročilých vzdělávacích programů.

Co je bakalářské studium farmakologie? Farmakologie je odvětví lékařské vědy, která se týká studium fyziologických účinků, které různé léky na lidech. To zahrnuje analýzu chemického složení farmaceutických přípravků, jakož i způsob, jakým jsou určeny pro výrobu. Pharmacology také zahrnuje studium různých orgánových systémů v těle a jejich vzájemný vztah a chemických látek, které působí na ně. Vzdělávací program pro bakalářského studijního programu ve farmakologii vyžaduje kurzy mikrobiologie, imunologie, účinky drog a procesu nový lék prochází od objevu do marketingu. Dále bude obsahovat základní třídy na širší věd, jako jsou biologie, genetika a anatomie.

Část prospěch získat bakalářský titul v oboru farmakologie je způsobilost pokračovat ve své lékařské studie a získat vyšší akademické certifikací, ale student s tímto stupněm může také začít pracovat ve farmaceutickém průmyslu v biotechnologických nebo právnických kapacit.

Náklady na jít do takového programu studia je závislá na zemi, region, škol a dalších proměnných. Výzkum je klíčem k nalezení instituci a program, který je pro vás nejlepší.

Kariéra v farmakologii jsou různorodé. Ti, kteří s tímto vzděláním mohl zapojit v klinickém výzkumu v lékařských, biologických či imunologických oblastech, by mohli pracovat na různých pozicích v obchodním oddělení farmaceutické společnosti, nebo mohou být použity v soudních nebo vládních regulačních pozicích v průmyslu. Navíc, tam je vždy možnost výuky nebo přednášel v prostředí vysokoškolského vzdělávání.

Existuje mnoho možností k dispozici, pokud máte zájem o titul v této oblasti. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.