Keystone logo

1 Diplomovaný specialista přírodních věd Programy v Zdravotní péče Medicína Medicína 2024

Filtry

Filtry

  • Diplomovaný specialista přírodních věd
  • Zdravotní péče
  • Medicína
  • Medicína
Studijní obory
  • Zdravotní péče (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Diplomovaný specialista přírodních věd Programy v Zdravotní péče Medicína Medicína

Přidružený stupeň je nejnižší stupeň, který lze získat na univerzitě nebo vysoké škole. To je vyšší než osvědčení a nižší než bakalářským titulem.

Co je to Associate of Science v Health Sciences? Tento program zpravidla zahrnuje studium etiky, managementu a práva v oblasti medicíny. Slouží jako přehled o zdravotním průmyslu dnes, kurzy obsahují základní témata, jako jsou lékařské terminologie a zdraví a wellness, stejně jako složitější záležitosti, jako je dopad medicíny na společnost a alternativní medicíny. Dalším tématem studenti mohou často očekávají, že k prozkoumání je to biomedicíny. Tento stupeň je určen pro ty, kteří usilují, aby se stal zdravotnickým pracovníkem jakéhokoli druhu.

Mající stupeň přidruženého v lékařských věd je stavebním kamenem pro úspěšnou kariéru v oblasti medicíny. Je to první krok k otevření dveří pro vyšší plat a může pomoci v terénu odborníkům přechod do nové role.

Každá škola je jedinečná ve svém nákladů na tento program. Plán poplatek škole a náklady na výuku lze obvykle nalézt na jejich internetových stránkách. Tyto informace vám mohou poskytnout lepší představu o přesné náklady studia programu.

Stupeň přidruženém podniku v lékařských věd je obvykle nejlépe hodí pro studenty, kteří hledají rolí entry-level nebo pro zkušené zdravotníky, kteří chtějí vstoupit do nové pozice v oboru. Možné kariérní možnosti patří i práce v kancelářích nebo v nemocnicích lékařem, zdravotní sestry a kodéry. To může také otevřít dveře pro zájemce o firemních rolích jako jsou administrativní asistenty a informace o zdraví manažerů. Tento stupeň je také užitečné pro studenty, kteří chtějí komunikovat s pacienty lékařské techniky.

Vydělávat vysokoškolské vzdělání může být provedeno různými způsoby. Mnohé školy nabízejí třídu a online kreditů pro studenty s jinými povinnostmi.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.