Keystone logo

5 Diplomovaný specialista přírodních věd Programy v Zdravotní péče Fyzioterapie Fyzikální terapie 2024

Filtry

Filtry

  • Diplomovaný specialista přírodních věd
  • Zdravotní péče
  • Fyzioterapie
  • Fyzikální terapie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Diplomovaný specialista přírodních věd Programy v Zdravotní péče Fyzioterapie Fyzikální terapie

Po dokončení dvouletého programu ve vědecké nebo technické oblasti může student získat titul Associate of Science. Tento stupeň je považován za bakalářský titul a je dobrým způsobem, jak dokončit všeobecné vzdělání kredity v matematice a vědě při rozhodování o více konkrétních kariérních cílech.

Co je vědcem ve fyzické aktivitě? Tento stupeň zahrnuje kompetence v několika dovednostních sadách, jako je tělesná výchova, cvičení, sportovní trénink, koučování a zdravotní věda. Studenti, kteří absolvují tento titul, by měli mít znalosti a školení, aby zřetelně zlepšili každodenní život jednotlivců, zejména těch, kteří mají zvláštní potřeby. Získání titulu spolupracovníka ve fyzické aktivitě může pomoci studentům vytvořit zdravý životní styl pro sebe a potenciální klienty.

Růst se očekává v oblasti zdraví a tělesné výchovy kvůli rostoucímu zájmu o osobní zdraví a zdraví, takže pracovní příležitosti by měly být snadno dostupné pro někoho, kdo má přidružený titul ve fyzické aktivitě. Získání tohoto titulu vám také může pomoci nesmírně, pokud chcete získat bakalářský titul.

Stupeň přidružené osoby ve fyzické aktivitě se může lišit v závislosti na tom, kde dokončíte program. Místní komunity a technické školy často nabízejí tento titul za nižší cenu než soukromá vysoká škola nebo univerzita. To může také být méně nákladné dokončit titul online.

Absolventi s kolegou vědeckého titulu ve fyzické aktivitě mohou mít okamžitou kariéru jako instruktor tělesné výchovy nebo osobní trenér. Existují také příležitosti jako učitelka v oblasti zdraví nebo tělesné výchovy, zdravotní konzultant, atletický trenér a fyzický nebo rekreační terapeut. Tyto typy pracovních míst mohou být ve školách, nemocnicích, wellness centrech a tělocvičích. Poté, co jste získali toto ocenění, můžete také převést své kredity na dokončení specializovaného vzdělání.

S rostoucím počtem dostupných pracovních míst existuje rostoucí potřeba vyškolených odborníků v této oblasti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.