Keystone logo

1 Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Registrované ošetřovatelství v Meridian, Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

 • Diplomovaný specialista aplikovaných věd
 • Spojené státy americké
 • Zdravotní péče
 • Ošetřovatelství
 • Registrované ošetřovatelství
Studijní obory
 • Zdravotní péče (1)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular study format

  Popular education type

  Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Registrované ošetřovatelství

  Co je registrované ošetřovatelství?
  Registrované ošetřovatelství zahrnuje péči o pacienty a podporu jejich zdraví. Sestry pracují v nemocnicích, klinikách a zařízeních domácí péče. Mohou také pracovat v zařízeních veřejného zdraví, jako jsou školy a komunitní centra. Registrované zdravotní sestry musí mít licenci, aby mohly praktikovat ošetřovatelství.

  Co mohu dělat s titulem v registrovaném ošetřovatelství?
  Existuje mnoho různých profesních cest, kterými se registrovaná sestra může vydat. Některé registrované zdravotní sestry se mohou rozhodnout pracovat v nemocničním prostředí, zatímco jiní mohou raději pracovat na klinice nebo v soukromé praxi. Registrované sestry se mohou specializovat také na konkrétní oblast ošetřovatelství, jako je dětské ošetřovatelství nebo geriatrické ošetřovatelství. Některé registrované zdravotní sestry se rozhodnou vyučovat ošetřovatelství na vysoké škole nebo univerzitě.

  Proč studovat registrované ošetřovatelství?
  Registrované ošetřovatelství je životně důležitou profesí ve zdravotnickém průmyslu; podpora zdraví a pohody pacientů. Sestry jsou často prvním kontaktním místem pro pacienty, když vstoupí do systému zdravotní péče a hrají důležitou roli při poskytování kvalitní péče o pacienty. Kromě toho se registrované sestry mohou specializovat na konkrétní oblast ošetřovatelství, což jim umožňuje poskytovat pacientům specifičtější a cílenější péči.

  Typy titulů registrovaného ošetřovatelství
  Registrované sestry mají obvykle přidružený titul nebo diplom v ošetřovatelství, ačkoli některé zdravotní sestry mohou mít bakalářský titul v ošetřovatelství. Sestry musí také složit národní licenční zkoušku, aby se staly registrovanými zdravotními sestrami. V některých státech, sestry mohou být také požádány, aby před získáním licence absolvovaly období klinických zkušeností pod dohledem.

  Co budu studovat během studia registrovaného ošetřovatelství?
  Během registrovaného ošetřovatelského studia studenti absolvují kurz anatomie a fyziologie, mikrobiologie a chemie. Kromě toho studenti absolvují kurzy ošetřovatelské teorie a praxe. Studenti mohou mít příležitost dokončit klinické rotace v různých zdravotnických zařízeních, jako jsou nemocnice, kliniky, a nastavení domácí péče, získat praktické zkušenosti v oblasti ošetřovatelství.

  USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

  Programy přidružených aplikovaných vědních oborů umožňují studentům soustředit se na specifické oblasti studia. Po absolvování studia jsou často jedinečně vhodné k tomu, aby začali pracovat na plný úvazek ve vstupních pozicích ve vybraných oborech.