Keystone logo

21 Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Zdravotní péče Ošetřovatelství Ošetřovatelství 2024

Filtry

Filtry

  • Diplomovaný specialista aplikovaných věd
  • Zdravotní péče
  • Ošetřovatelství
  • Ošetřovatelství
Studijní obory
  • Zdravotní péče (21)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Zdravotní péče Ošetřovatelství Ošetřovatelství

Navrženy tak, aby poskytly studentům odborné znalosti o základních kompetencích v konkrétním oboru, jsou přidružené tituly skvělou volbou pro studenty, kteří chtějí vstoupit do specializované oblasti s pouze dvouletým studiem. Přidružené tituly mohou také sloužit jako základ budoucího dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Co je spolupracovníkem aplikované vědy v ošetřovatelství? Tento typ programu dává studentům znalosti k tomu, aby byli součástí vysoké poptávky a rostoucího pole. Studenti se obvykle seznámí se základními prvky péče o pacienty, včetně holistické péče, která bere v úvahu psychologické, duševní, fyzické a kulturní potřeby, soucitnou péči, bezpečné a efektivní metodologie, spolupráci interdisciplinárního prostředí, podpora komunikace, monitorování s cílem zlepšit péči a zdraví pacienta, odpovědnost a právní, regulační a etické zásady týkající se ošetřovatelství.

S kolegou aplikované vědy v ošetřovatelství budete mít možnost pozitivně ovlivnit životy ostatních. Stanete se životně důležitou součástí vysoce kvalifikovaného týmu, který se zaměřuje na zdraví pacientů. V oblasti s vysokou poptávkou budete mít příležitosti pro zaměstnání po celém světě.

Náklady na aplikovaný vědecký titul se liší podle země a instituce. Výzkumné školy vám pomohou při hodnocení toho, který z nich si vyberete, zhodnotit náklady spojené s programem.

Pokud máte přidružený titul v ošetřovatelství, budete mít nárok na přijímání příslušných zkoušek, abyste se stali registrovanou zdravotní sestrou. Registrované zdravotní sestry pracují v různých prostředích a existuje široká škála péče, kterou může zdravotní sestra poskytnout po promoci. Mají příležitost sledovat své zájmy v příslušné oblasti. Sestry jsou potřebné v mnoha specializovaných oblastech, včetně nouzové péče, akutní péče, geriatrie a pediatrie. Sestry pracují v nemocnicích, lékařských ordinacích, klinikách a domácích zdravotních zařízeních.

Řada akademických institucí nabízí ošetřovatelské programy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.