Academy Of Applied Pharmaceutical Sciences (AAPS)

Úvod

AAPS děkana AAPS

S potěšením vás vítám na stránkách AAPS My, v AAPS , se snažíme našim studentům nabídnout příležitosti k rozšíření jejich studijních zkušeností mimo třídu a zároveň jim poskytnout různé způsoby, jak prozkoumat své zájmy a vášně. AAPS také podporuje své studenty poradenstvím a radami ohledně akademických a kariérních příležitostí. AAPS je uznávaným lídrem v profesionálním rozvoji a školení v oblasti farmacie, biofarmaceutiky, zdravotnických prostředků, kosmetiky a potravin. Vzhledem k povaze těchto odvětví si AAPS klade za cíl postavit se do čela profesního rozvoje a školení neustálým vývojem a rozšiřováním svých programů ve snaze efektivně reagovat na rychle se měnící technologie a požadavky na pracovní sílu. Právě touto metodou vás naše programy připraví na vaši budoucnost. Zde mohou studenti využít příležitostí intelektuálního, osobního a profesního růstu. Studenti jsou schopni utvářet svou budoucnost s každým programem, kterého se účastní, dalším rozšiřováním svých znalostí as našimi mimořádnými učiteli a zaměstnanci mohou studenti snadno zmapovat svůj kurz a vytvořit tak důležitou průmyslovou síť. Nabízíme rozsáhlý akademický poradenský program prostřednictvím cílených individuálních setkání se mnou, děkanem. Kromě toho AAPS nabízí fakultní mentorský program, který studentům pomůže spojit se s profesory a členy fakulty a prozkoumat akademické zájmy a zájmy mimo prostředí třídy. Máme také program peer-mentoringu, který pomáhá studentům vybudovat hodnotnou síť a podpůrnou komunitu, zatímco studenti navštěvují AAPS . Na AAPS se studenti připojí k vybrané skupině vrstevníků. Ti, kteří navštěvují AAPS jsou muži a ženy z celého světa s různým zázemím a prokázanými vůdčími schopnostmi. Jsou to bystří, dokonalí a ambiciózní jedinci, kteří se snaží zlepšit své dovednosti a vyhlídky na zaměstnání. AAPS se nachází v Torontu, finančním a kulturním centru Kanady a jednom z největších světových multikulturních měst. To nám umožňuje přístup do ústředí mnoha organizací a umožnilo nám vybudovat silné vazby na farmaceutickou a potravinářskou komunitu. Pokud jste již součástí naší komunity nebo máte zájem se k nám přidat, jste velmi srdečně vítáni a doufám, že nás navštívíte. Zvláště vás zvu, abyste si všimli našich schopností pomoci studentům získat umístění ve farmaceutickém, potravinářském a příbuzném průmyslu. Pro ty, kteří zvažují připojení k AAPS , věnujte nějaký čas prozkoumání informací o programu na našich webových stránkách, navštivte náš kampus a získejte konzultaci ohledně kariéry před začátkem semestru. V AAPS máme vždy zájem slyšet od našich potenciálních studentů. Zeptejte se nás, řekněte nám, jak vám můžeme pomoci, nebo se k nám přijďte podívat. Zavolejte nám na číslo 416-502-2277. Těším se, že každého z vás poznám osobně, tak se prosím zastavte! S pozdravem, Laleh Bighash děkan pro vědecké záležitosti AAPS

Zařízení AAPS

PLNĚ VYBAVENÁ FARMACEUTICKÁ LABORATOŘ Prostorná farmaceutická laboratoř umožňuje studentům získat praktické zkušenosti, které potřebují s provozem laboratorního vybavení a provádět testy farmaceutické suroviny, materiálu v procesu a hotových výrobků. Laboratoř je vybavena nejnovějším audiovizuálním vybavením a plně automatizovanými HPLC se softwarem Empower a Millenium, stejně jako disoluční, IR, UV, autotitrátory, Karl Fisher, testery drobivosti a tvrdosti. Laboratoř poskytuje studentům dostatek prostoru pro maximalizaci učení a nezávislé provádění testů, které je připravují na výdělečnou práci ve farmaceutickém průmyslu. LABORATOŘ ANALYTICKÉ CHEMIE Nově vybudovaná laboratoř analytické chemie zahrnuje výukový prostor, přístrojový prostor, podpůrný prostor a sklad přípravny. Špičková technologie podporuje praktické praktické experimenty a motivuje studenty, aby začlenili to, co se naučili, do své kariéry a života. Mezi speciality modernizované laboratoře bude patřit stanice pro přípravu vzorků, stanice pro testování mokré chemie, stanice pro testování fyzikální chemie, HPLC, UV, IR, autotitrátory, pH metry,.. Studenti budou schopni samostatně používat tato zařízení pro zvládnutí instrumentální a mokré chemie analýza.

O farmaceutickém školicím centru AAPS

AAPS je registrována jako soukromá kariérní vysoká škola podle zákona o soukromých kariérních vysokých školách, 2005 Pokud hledáte vysokou školu, která nabízí náročné programy v oblastech s vysokou poptávkou, jako je farmacie, biofarma, zdravotnictví, potraviny, lékařské přístroje, kosmetika a environmentální AAPS je to místo pro vás. Nečekejte, až přijdou odměny života – udělejte to tak, že získáte vzdělání, které potřebujete. AAPS je kanadská přední vysoká škola v oblasti biologických věd a farmacie. Škola byla založena v roce 2003, aby reagovala na rostoucí požadavky výrobců zdravotní péče na lépe připravené a praktičtěji vyškolené uchazeče. V reakci na míru bylo AAPS navrženo a zprovozněno týmem vysoce zkušených odborníků v oboru s jediným posláním; vytvořit programy rozvoje profesionálních dovedností, které by překročily standardy průmyslového školení“. AAPS zaměstnává pouze přední odborníky z oboru s desítkami let zkušeností a nastavuje standard pro školení a kariérní postup ve farmacii, potravinářství a zdravotnictví. Tito odborníci neustále vyvíjejí a aktualizují diplomové programy a certifikační kurzy na AAPS aby splnili přísné požadavky tohoto odvětví. Tři nejmodernější laboratoře a moderní vybavení učeben v kombinaci s probíhajícími partnerstvími a konzultacemi o vývoji kurzů se zaměstnavateli a regulačními orgány pomohly AAPS dosáhnout svého jedinečného a vysoce uznávaného místa v oblasti vzdělávání a školení. AAPS patří mezi nejlépe hodnocené a nejrespektovanější vysoké školy v Severní Americe. AAPS průmyslové vztahy, dobře vybavené laboratoře a profesionální zařízení umožňují AAPS navrhovat a instruovat programy, které produkují dobře kvalifikované absolventy, kteří jsou dychtivě přijímáni pro profesionální zaměstnání na vstupní i pokročilé úrovni. AAPS mají nejvyšší míru zaměstnanosti v oboru. Přidejte se k nám ještě dnes!

Místa

  • 200 Consumers Road, Suite 200 North York, , M2J 4R4 , Toronto

Otázky