Zvládnout farmaceutické biotechnologie ve městě Ulm a Biberach

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Vítejte na magisterském studiu v oboru farmaceutické biotechnologie

Master101

Na základě dobrého bakalářský titul v Pharmaceutical Biotechnology, biochemie, biologie s důrazem na molekulární biologii nebo v programech se v podstatě stejným obsahem, budete výzkum v hlavním programu, vývoje a tvořil produkt orientované. Cílem studie o čtyřsemestrového navazující magisterské studijní program PBT je kvalifikovaný stupeň ve farmaceutické biotechnologie s studia "Magistr" ( "M.Sc."). "Magistr" je u. . schopnost je doktorského studia.

Studijní Obsah / kvalifikace Profile

Master102

Magisterský studijní program ve farmaceutickém biotechnologii je velmi vysoká míra interdisciplinárního studijního programu moduly z oblasti vývoje bioprocess, biotechnologie, technická mikrobiologie, biofarmaceutické, aplikované imunologie, terapeutické protilátky, kmenové buňky a regenerativní lékařství, očkování, aktuální aspekty Pharmaceutical Biotechnology, právní základy, zneužívání drog a zajištění kvality ,

Učební plán je navržen tak, že kromě odborné kvalifikace poskytuje dostatek příležitostí k získání integrační nebo přísada klíčové kvalifikace. Semestr v zahraničí může být komplikace integrovány do osnov. Finále šest měsíců, obvykle výzkum orientovaný Master diplomová práce self-organizace, self-odpovědnost a interkulturní týmovou práci. Postup a výsledky jsou shrnuty v písemné formě v souladu s pravidly vědeckým publikacím a ústně kolegy.

Obecné informace

Rostoucí význam farmaceutické biotechnologie pro rozvoj průmyslu a výzkumu, zejména v ekonomické oblasti Ulm, vedla k založení Fakulty farmaceutické biotechnologie na Biberachu univerzitě s pregraduální Bakalářský - farmaceutické biotechnologie kurzu.

V důsledné další rozvoj této slibné znalostí a vývojové větve od léta 2010 nabízí Biberach University a University of Ulm v rámci spolupráce v navazující magisterské kurzu farmaceutické biotechnologie.

Na základě bakalářský titul v Pharmaceutical Biotechnology, biochemie, biologie s důrazem na molekulární biologii nebo v programech se v podstatě stejným obsahem, který se učí stále více zaměřuje na výzkum v oblasti magisterského studijního programu. S dokončením hlavního tréninku můžete získat za dva roky, způsobilost k práci v mnoha oblastech biotechnologií, farmaceutického a biomedicínských odvětvích národní nebo mezinárodní nezávisle.

Farmaceutická biotechnologie je budoucnost věda, která se zabývá vývojem inovativních strategií pro rychlé a efektivní přenos nejnovějších lékařských a farmakologických poznatků v bezpečných a vysoce účinných farmaceutických výrobků. Pohybuje se záměrně na hranici (bio) chemii, medicínu a biotechnologie, a spojuje tak mnoho aspektů moderního života věd. Zvláště v tomto interdisciplinárního výzkumu univerzity / vysoké školy a průmyslu je vidět i budoucí požadavky na léky pro bezpečnost a účinnost k uspokojování za rozumnou cenu obrovský potenciál.

kurz spolupráce

Studenti magisterského studia mohou využívat infrastrukturu obou institucí. Získat vhled do obou unfassende škále témat na univerzitě, stejně jako v praktické a aplikované výuky a výzkumu na univerzitě.

Biberach University

Na Hochschule Biberachu je k dispozici pro hlavní program Institute of Applied Biotechnology (IAB). V úzké spolupráci s průmyslem a s národními a mezinárodními univerzitami, Institut pracoval výzkumné projekty ve výrobním procesu biopharmaceuticals. V různých laboratořích procesu bude kompletně připraven - počínaje vytvořením buněčných linií přes fermentaci, čištění proteinů a analýzy proteinů. Studenti magisterského programu jsou povoláni k vyšetřování těchto současných i progresivní projekty; výsledky výzkumu proudit přímo zpět do výuky.

Biberach univerzita má široký laboratorní strukturu s ultra-moderním zařízením. Učební osnovy pro kurzy - Bakalář Mistrovi - byly vyvinuty v úzké spolupráci s průmyslem, četnými zástupci z praxe podílejí na hřištích.

University of Ulm

Studium a výzkum z University of Ulm je přes lékařskou - značené technického profilu - vědecký. Magisterský studijní program ve farmaceutickém biotechnologie je reprezentován Institute of Pharmaceutical Biotechnology se speciálními důrazem proteinového inženýrství, výroby a čištění terapeuticky účinných rekombinantních proteinů a manipulovat s proteinovými - interakcí. Prostřednictvím spolupráce s dalšími akademickými institucemi, jako je biochemie, biologie, lékařství a školení molekulární medicíny je k dispozici, zahrnuje jak základní, jakož i budoucí vývojové trendy a požadavky aplikací metod a produktů.

Konec je nezbytný interdisciplinární výzkum je charakteristickým znakem univerzity v Ulmu. Místní, národní a mezinárodní spolupráce s oběma univerzitní a neuniverzitní ústavů a ​​průmyslu se odráží ve výzkumných center, center excelence, zaměření a výzkumné skupiny znovu.

Aplikace

Magisterský studijní program ve farmaceutickém biotechnologie nabízí 25 míst na zimní semestr a letní semestr je 15 míst. Žádosti jsou vyrobeny on-line přes University of Ulm. On-line aplikace je k dispozici v následujících obdobích :. Pro zimním semestru 15.04 do 15.05. (uzávěrka)
Za letního semestru od 15:10. do 15.11. (uzávěrka)

Důležité informace pro uchazeče

  • Jsou dokumenty nejsou psány v němčině nebo angličtině, musí být úřední ověřený překlad předložen v němčině nebo angličtině
  • Aplikační dokumenty se stávají vlastnictvím z University of Ulm a nebudou vráceny. Proto, prosím, pošlete nám žádné originály dokumentů. Re-žádost musí být plně provedeny a předloženy nové on-line, odkaz na University of Ulm mají předložit doklady není možný
  • Neúplné on-line aplikací a nekompletní dokumenty předložené jsou odmítnuty

Předpokladem pro přijetí

Předpokladem pro přijetí je bakalářský titul s nadprůměrnými výsledky testů ve farmaceutickém biotechnologickém kurzu nebo kurzů se v podstatě stejným obsahem. Programy s v podstatě podobným obsahem jsou biologie, biochemie, biotechnologie, Biosystems inženýrství, biomedicíně, farmacii (státní zkoušce).
To může být dokončena na tuzemské či zahraniční vysoké škole, nebo alternativně uznané nejméně tři roky studia.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projekt ... Čtěte více

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projektmanagement (Bau) sowie Betriebswirtschaft (Bau & Immobilien). Méně
Biberach , Ulm , Londýn , Curych + 3 Více Méně