V průběhu

Zubní Student (budoucí DDS) je profesionální s humanistický, kritický a reflexní v profesi, pracující na všech úrovních ústní zdravotní péče, založené na etických a právních zásad, které se zavázaly ke společenské realitě, kulturní a ekonomické země. Humanistické vzdělání má zásadní význam pro zdravotní profesionály, jak to bude fungovat a bude vztahovat na lidi poskytující četné mezilidských situací, které vyžadují přípravu v oblasti humanitních věd. Vědecké poznání dá technickou přípravu studentů s dovedností a chování, které umožňuje rozhodovat a jednat bezpečně a efektivně v prevenci a léčbě orální a maxilofaciální nemocí a podpora celkové zdraví svého pacienta. Stomatologie je profese, která se stará o zdraví ústní dutiny lidí, kteří pracují v preventivní, léčebné a rehabilitační nemocí úst. Student získává vzdělání, které umožní diagnostikovat a léčit ústní onemocnění a systémová onemocnění s ústní projevy. Tak se na jejich výcviku, učení je nutná z různých oblastí poznání se základní a odborné obsah, který se učil s různými metodě výuky. Předmět je určen na kampusech San Miguel a svobody, které nabízí během dne a noci, která trvá 8 semestry, mají celkovou zátěž 4007 hodin. Trh práce Professional když se cesta ven připraven působit jako praktického lékaře nebo obecně může jednat v jedné z těchto oblastí: zdraví veřejnosti; Endodoncie: ošetření kořenových kanálků; Parodontologie: ošetření guma; Stomatologie: výplně zubů; Protéza: Rehabilitace funkce zubu nebo nahrazení chybějících zubů; Radiologie: rentgenové vyšetření a další testy za použití obrazu; Pacienti se zvláštními potřebami; Pediatrická stomatologie: prevence a léčba kojenců a dětí; Chirurgie: jednoduché extrakční postupy, nebo rozsáhlé operace zahrnuty do odstranění nádoru; Forenzní stomatologie: identifikace těl, trestní kvalifikace a odborníky prostřednictvím zubů; Laser v zubním lékařství: výkonové lasery a nízký v různých specialit.

diferenciál

Laboratorní činnosti jsou prováděny v moderní vybavení a zařízení a pokročilé technologie. Zubních ordinacích jsou moderní catering na různých klinických oborů v odborném vzdělávání. Stále máme centrum trauma péče o chrup; Babies Klinické; Clinic Junior Interaktivní zubní lékařství a Centra pro pacienty speciální péči. Ve 2. polovině hřiště, začátečníci začít pomáhat zkušenější kolegy (minulý rok) v klinické péče odborných disciplín.

Campus São Miguel: Taiuvinha Street, 26 - Telefon: 2037 - 5833 - Úřední hodiny: pondělí až pátek, od 8 hodin ráno do 22:30.

Campus Freedom: Galvão Bueno Street, 868 - Blok B - 7ºand. - Telefon: 3385-3013 - úřední hodiny: pondělí až pátek, od 8 hodin ráno do 22:30.

doplňující informace

Ráno: od 2. do 6. pátku od 8 do 13h.

Noc: od 2. do 6. pátku od 18h ​​do 23h Zákaznický klinické pod dohledem komunity v různých specialit z 2. pol. Doplňkové aktivity Vedené mimo běžné vyučování z hlediska souladu s vnější a chudé komunity.

Program se vyučuje na:
  • Portuguese (Brazil)

Zobraz 1 více kurzů z Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL) »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
8 - 8 semestry
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date