Zdravotní a sociální péče BTEC Higher National Certificate (Edexcel) možností kurzů

Všeobecné informace

Popis programu

Jaký je zdravotní a sociální péče BTEC Higher National Certificate (Edexcel) kurz obsahovat?

Zdravotní a sociální péče BTEC HNC je určen pro specializované odborné programu, se silným důrazem související práce. Kurz klade silný důraz na rozvoj praktických dovedností a znalostí, které jsou nezbytné pro práci v oblasti péče.

Předmět je vyučován dokončovat projekty a úkoly, které jsou založeny na reálných pracovních situacích, takže se budete rozvíjet dovednosti, které potřebujete k zahájení kariéry.

Různé metody výuky budou použity, včetně diskuse / debat a prezentací.

Kurz se skládá ze sedmi základních modulů a jednoho specialisty jednotky (výběr specializovaných jednotek bude potvrzeno). Studenti se také musí zavázat, 200 hodin praxe.

Základní jednotky:

  • Komunikace ve zdravotnictví a sociálních organizací péče - Zásady zdravotní a sociální péče praxi - Zdraví a bezpečnost v oblasti zdravotnictví a sociální péče pracoviště - osobní a profesní rozvoj v oblasti zdraví a sociální péče - Práce ve spolupráci v oblasti zdravotnictví a sociální péče - úloha veřejné zdraví ve zdravotnictví a sociální péče - Fyziologické zásady pro zdravotnictví a sociální péče

Kurz je hodnocena různými hodnocení, které zahrnují eseje, případové studie, prezentace, Cvičení a psaní zprávy. Studenti získávají známku pro každou jednotku, že úplná a celková známka za kurz se uděluje.

Co budu moci dělat po Dokončil jsem tento kurz?

Tato kvalifikace může vést k zaměstnanosti v rolích péče účely uvnitř nemocnic, zdravotních středisek a domů s pečovatelskou službou. Klíčovým progrese cesta pro studenty BTEC Higher National Certificate je do druhého nebo třetího ročníku vzdělání nebo diplom programu v závislosti na utkání s BTEC Higher National jednotek do studijního programu se jedná.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

We are one of the largest organisations of our kind in Europe. We have around 5,000 employees working across more than 20 locations providing learning and skills to over 80,000 learners and 3,000 empl ... Čtěte více

We are one of the largest organisations of our kind in Europe. We have around 5,000 employees working across more than 20 locations providing learning and skills to over 80,000 learners and 3,000 employers across the UK. Méně