Průběh

Vysokoškolák Program v ošetřovatelství UNIMAR působí již od roku 1989 a je uznána na stanovisko Federální rady školství č 27/93, a vyhlášky č 472, ze dne 15. března 1993. 80 studentů za rok jsou nabízeny v noci. Místa jsou obsazeny studenty v hojném počtu z jiných měst, milovníky tradic. Učení Ošetřovatelství projektu Kurz byl postaven sídlem v poslání, vize a hodnoty z University of Marilia. Z těchto předpokladů projekt Pedagogická závodu zřizuje své poslání domáhala neoddělitelnost výuky, výzkumu a rozšíření. Integrace mezi výukou a služby, právo na zdraví a boj stavět nový model péče, řídit zásadami SUS, vztahující se k vlastnímu kapitálu a komplexní péče o zdraví lidí a společenství. UNIMAR Ošetřovatelství Course vyrábí a učí integrovat vědy do společnosti, s hřídelí ve zdravotnictví.

Career

Zacházejte ostré vědecké a technologické pokroky naší doby, rychlé změny se vyskytují ve všech odvětvích společnosti. S ošetřovatelství nemůže být jinak. V současné době, sestra je vědoma boje směrem k novým horizontům pro nové úspěchy ve všech úrovních: vědeckých, politických, ekonomických, kulturních a sociálních. Ošetřovatelská dnes je zdravotní oblast, která se zabývá diagnózou zdravotních potřeb, předpis, provádění, hodnocení a úpravy ošetřovatelské péče, a to vždy působí na muže (rodiny a komunity), a na ekosystém, aby podporovat, chránit a obnovovat zdraví. Zdravotní sestry by měly být dobře vyškoleni všeobecný, kritické a reflexní schopnosti poznat a jednat o problémech / situací nejrozšířenější zdravotní onemocnění ve vnitrostátních epidemiologického profilu, s důrazem na jejich regionu operace, identifikace bio-psycho-sociální dimenze její determinanty.

Cestování infrastruktura:

Domníváme se, že infrastruktura je rozhodující pro libovolného bodu předmětu. Naši studenti od začátku kurzu rozvíjí aktivity v různých prostředích: Practices Laboratory kde začal - vzdělávání ošetřovatelských postupů v tomto scénáři máme: 1 operační sál, 1. Ward, 1 ER, 1ambulatorio, 1 ESF, 1 Domácnost, 1 knihovna a samostatné studium Box, s počítačovými figurínami, které představují v lidském těle systémů, celá instalace umožňuje kontakt studenta s povolání v kontrolovaných a chráněných scénářů, které zajišťuje větší bezpečnost a zručnost s budoucností pacienta. Máme také laboratoře: Anatomie laboratorní, mikroskopie, biochemie, informatiky, výživa, mezi ostatními. Chcete-li provést Hlídané stáže máme několik scénářů: Fakultní nemocnice Specialty Clinic a dohody s mateřské Milk Drop, spiritistický nemocnice Marilia, mateřského mléka banky Marilia, UBS a ESF a domech s pečovatelskou službou ve městě Marilia. Pokud jde o sbírku knih dnes má 56,713 titulů EBSCO databázi, Sciru, mimo jiné základny. Wireles síť po celé areálu.

Specifika materiály (Laboratories specifické prostory, zařízení a materiálů)

Vybavení:

Univerzita Marilia - UNIMAR nabízí vzdělávací služby takto:

  • učebny, laboratoře, toalety a další oblasti, pro účely výuky;
  • Knihovna;
  • Ploch pro sportovní praxi (kurty a fotbalová hřiště);
  • Parkování: u učitelů, zaměstnanců a studentů;
  • Životní a rekreační oblasti.

Informace

Autorizativo akt: Program akreditován od roku 1993

Professional: Nurse

Období: Každonoční

Doba trvání: 10 semestry

Poplatek: 1005,75

Program se vyučuje na:
Portuguese (Brazil)
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
10 semestry
Denní studium
Price
1,005 BRL
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date