Veterinářství

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Popis programu

Read the Official Description

Veterinářství

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Vyškolený profesionální je kvalifikován jednat v oblasti klinické a společník zvířat chirurgie, kliniky a chirurgie hospodářských zvířat nebo sportu a také v multidisciplinární týmy v oblasti veřejného zdraví, ekologie, sanitárních podmínkách prostředí a prevenci zoonóz. Ve výrobních a chovu zvířat činností, působí v oblasti tvorby živočišnou výrobu a produkci masa a mléka různých druhů, stejně jako technologie a kontrola živočišných produktů. zemědělství a agropodnikání řízení a technickou kontrolu laboratoří zvířat drog a krmiv jsou také oblasti role veterinárního lékaře, mezi mnoho jiní.

Průběh veterinárního lékařství Farm School má moderní veterinární nemocnice, která hostí vzdělávací postupy, výzkum a služby ke komunitě. Kurz je den, trvající 5 let.

Veterinární medicína výukového centra UNIVESITÁRIO PRESIDENT Antonio Carlos / Campus Juiz de Fora by měly tvořit profesionální schopen zapojit se veterinárních léčivých aktivit, které řeší oblast otázek týkajících se ekonomické, sociální, environmentální a politické. Odborná musí mít rozsáhlé teoretické znalosti, praktické, vědecké a technické, stejně jako schopnosti, kritické myšlení a tvořivost, takže můžete vytvářet technologie a uspokojit potřeby jsou v souladu s aktuálními potřebami, a to zejména v regionu, založené na zájmech komunity a v trvalém a harmonické integrace mezi zvířaty, lidmi a veřejného zdraví.

Celkovým cílem Veterinary Medicine kurzu je nácvik praktických lékařů v rámci holistického pohledu, s dovedností a kompetencí potřebných pro činnosti prevence, diagnostiky a léčby chorob zvířat, živočišná výroba, technologie živočišných produktů a veřejného zdraví. Kurz poskytuje solidní školení odborníků spáchaných eticky s výrobou a šíření znalostí, spáchání potřeb komunity, jakož i analýzu a výstavba přírody a sociální role veterinárního lékaře.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
5 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Brazílie - Juiz de Fora, State of Minas Gerais
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Brazílie - Juiz de Fora, State of Minas Gerais
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu