Veterinářství

Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Popis programu

Read the Official Description

Veterinářství

Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

V průběhu

Kurz dává studentského sboru praktickou výuku zaměřenou na profesionální trh fakulty složený z lékařů učitele, kteří mají rozsáhlé zkušenosti v oblastech jejich atuação.No veterinární komplexu byly vyvinuty učební postupy, výzkum, rozšíření a lékařské a chirurgické péče o malá i velká zvířata, která by doplňovala teoretickou výuku.

Jeho nosná konstrukce má tři operační sál, osm kliniky klinické péče, klinické laboratoře, chov zvířat a preventivní medicína, pitva pokoje a chirurgickou techniku, anatomie laboratoře a mikroskopie, tekutiny pokoj a zobrazovací průmysl ( radiologie, ultrazvuk a echokardiografie), stejně jako velké péče o zvíře yard, stánky a boudy pro chov zvířat Complex a za péči.

V průběhu kurzu je student podněcovány k účasti na výzkumných činnostech prováděných učiteli, stejně jako programy technické a vědecké spolupráce vedené v tuzemských i zahraničních institucí, jako je San Diego Zoo, s nímž udržuje jediný projekt v zemi, financované Zoological Society of San Diego. vzdělávací aktivity jsou podporovány, včetně kurzů a přednášek pro veřejnost o základní péči v zacházení se zvířaty, který je zodpovědný vlastnictví pet a dobrých životních podmínek zvířat, vakcinační a kastrovat psů a koček, o osvojení zvířete projekty opuštěné a veterinární pomoc farmám .Professores kurzu a studenti, kteří dělají vědecký výzkum tvoří výzkumnou skupinu s názvem strukturální a funkční veterinární patologie, zapsaná v (Národní rada pro vědecký a technologický rozvoj) CNPq, která vyvíjí projekty v oblasti výzkumu linií infekční a parazitární nemoci u domácích zvířat a Wild, Experimental Pathology, onkologie a veterinární toxikologie.

Trh práce

Veterinář rozvíjí opatření týkající se zdraví zvířat a výroby, zdravotnictví, potravinářství a ochrany životního prostředí. Její aktivity jsou zaměřeny na veterinárních klinik a nemocnic, univerzit a výzkumných institucí, agentur pro financování a státní správy, jezdecké a žokeje společnostech, zoologických zahrad, laboratoří a veterinárních přípravků továren, lednička, živočišné výroby inspekční služby společnosti zemědělské a venkovské družstva.

diferenciál

Studenti získat v roce 2010 ENADE nejlepší průměr všech veterinárních kurzech větší São Paulo, přidávat až do maximální skóre 5 danou komisí ověření na místě v EP / MEC pro dokonalost svého pedagogického projektu a infrastruktury. Kurz má partnerství s Anclivepa (National Association of Small Animal Clinical veterinářů) provádět specializované kurzy a profesionální programu zlepšování vnitřního lékařství u malých zvířat.

Veřejně prospěšné práce

Veterinární Complex Poloha: Av. Poručík Laudelino Ferreira do Amaral, 700 (areál São Miguel) Telefon: 2037-5792Horário servis: od pondělí do pátku od 8 do 12 hodin a od 13h do 17h, v sobotu od 8 do 12 hodin.

doplňující informace

Dopoledne - od 7.30 do 12.50. Sobotní tříd v některých semestrech.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Price
Cena
1,896 BRL
Information
Deadline
Locations
Brazílie - São Paulo, State of São Paulo
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Brazílie - São Paulo, State of São Paulo
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu