V průběhu

Kurz dává studentského sboru praktickou výuku zaměřenou na profesionální trh fakulty složený z lékařů učitele, kteří mají rozsáhlé zkušenosti v oblastech jejich atuação.No veterinární komplexu byly vyvinuty učební postupy, výzkum, rozšíření a lékařské a chirurgické péče o malá i velká zvířata, která by doplňovala teoretickou výuku.

Jeho nosná konstrukce má tři operační sál, osm kliniky klinické péče, klinické laboratoře, chov zvířat a preventivní medicína, pitva pokoje a chirurgickou techniku, anatomie laboratoře a mikroskopie, tekutiny pokoj a zobrazovací průmysl ( radiologie, ultrazvuk a echokardiografie), stejně jako velké péče o zvíře yard, stánky a boudy pro chov zvířat Complex a za péči.

V průběhu kurzu je student podněcovány k účasti na výzkumných činnostech prováděných učiteli, stejně jako programy technické a vědecké spolupráce vedené v tuzemských i zahraničních institucí, jako je San Diego Zoo, s nímž udržuje jediný projekt v zemi, financované Zoological Society of San Diego. vzdělávací aktivity jsou podporovány, včetně kurzů a přednášek pro veřejnost o základní péči v zacházení se zvířaty, který je zodpovědný vlastnictví pet a dobrých životních podmínek zvířat, vakcinační a kastrovat psů a koček, o osvojení zvířete projekty opuštěné a veterinární pomoc farmám .Professores kurzu a studenti, kteří dělají vědecký výzkum tvoří výzkumnou skupinu s názvem strukturální a funkční veterinární patologie, zapsaná v (Národní rada pro vědecký a technologický rozvoj) CNPq, která vyvíjí projekty v oblasti výzkumu linií infekční a parazitární nemoci u domácích zvířat a Wild, Experimental Pathology, onkologie a veterinární toxikologie.

Trh práce

Veterinář rozvíjí opatření týkající se zdraví zvířat a výroby, zdravotnictví, potravinářství a ochrany životního prostředí. Její aktivity jsou zaměřeny na veterinárních klinik a nemocnic, univerzit a výzkumných institucí, agentur pro financování a státní správy, jezdecké a žokeje společnostech, zoologických zahrad, laboratoří a veterinárních přípravků továren, lednička, živočišné výroby inspekční služby společnosti zemědělské a venkovské družstva.

diferenciál

Studenti získat v roce 2010 ENADE nejlepší průměr všech veterinárních kurzech větší São Paulo, přidávat až do maximální skóre 5 danou komisí ověření na místě v EP / MEC pro dokonalost svého pedagogického projektu a infrastruktury. Kurz má partnerství s Anclivepa (National Association of Small Animal Clinical veterinářů) provádět specializované kurzy a profesionální programu zlepšování vnitřního lékařství u malých zvířat.

Veřejně prospěšné práce

Veterinární Complex Poloha: Av. Poručík Laudelino Ferreira do Amaral, 700 (areál São Miguel) Telefon: 2037-5792Horário servis: od pondělí do pátku od 8 do 12 hodin a od 13h do 17h, v sobotu od 8 do 12 hodin.

doplňující informace

Dopoledne - od 7.30 do 12.50. Sobotní tříd v některých semestrech.

Program se vyučuje na:
Portuguese (Brazil)

Zobraz 1 více kurzů z Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL) »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
1,896 BRL
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date