Veterinářství

Všeobecné informace

Popis programu

V průběhu

Kurz dává studentského sboru praktickou výuku zaměřenou na profesionální trh fakulty složený z lékařů učitele, kteří mají rozsáhlé zkušenosti v oblastech jejich atuação.No veterinární komplexu byly vyvinuty učební postupy, výzkum, rozšíření a lékařské a chirurgické péče o malá i velká zvířata, která by doplňovala teoretickou výuku.

Jeho nosná konstrukce má tři operační sál, osm kliniky klinické péče, klinické laboratoře, chov zvířat a preventivní medicína, pitva pokoje a chirurgickou techniku, anatomie laboratoře a mikroskopie, tekutiny pokoj a zobrazovací průmysl ( radiologie, ultrazvuk a echokardiografie), stejně jako velké péče o zvíře yard, stánky a boudy pro chov zvířat Complex a za péči.

V průběhu kurzu je student podněcovány k účasti na výzkumných činnostech prováděných učiteli, stejně jako programy technické a vědecké spolupráce vedené v tuzemských i zahraničních institucí, jako je San Diego Zoo, s nímž udržuje jediný projekt v zemi, financované Zoological Society of San Diego. vzdělávací aktivity jsou podporovány, včetně kurzů a přednášek pro veřejnost o základní péči v zacházení se zvířaty, který je zodpovědný vlastnictví pet a dobrých životních podmínek zvířat, vakcinační a kastrovat psů a koček, o osvojení zvířete projekty opuštěné a veterinární pomoc farmám .Professores kurzu a studenti, kteří dělají vědecký výzkum tvoří výzkumnou skupinu s názvem strukturální a funkční veterinární patologie, zapsaná v (Národní rada pro vědecký a technologický rozvoj) CNPq, která vyvíjí projekty v oblasti výzkumu linií infekční a parazitární nemoci u domácích zvířat a Wild, Experimental Pathology, onkologie a veterinární toxikologie.

Trh práce

Veterinář rozvíjí opatření týkající se zdraví zvířat a výroby, zdravotnictví, potravinářství a ochrany životního prostředí. Její aktivity jsou zaměřeny na veterinárních klinik a nemocnic, univerzit a výzkumných institucí, agentur pro financování a státní správy, jezdecké a žokeje společnostech, zoologických zahrad, laboratoří a veterinárních přípravků továren, lednička, živočišné výroby inspekční služby společnosti zemědělské a venkovské družstva.

diferenciál

Studenti získat v roce 2010 ENADE nejlepší průměr všech veterinárních kurzech větší São Paulo, přidávat až do maximální skóre 5 danou komisí ověření na místě v EP / MEC pro dokonalost svého pedagogického projektu a infrastruktury. Kurz má partnerství s Anclivepa (National Association of Small Animal Clinical veterinářů) provádět specializované kurzy a profesionální programu zlepšování vnitřního lékařství u malých zvířat.

Veřejně prospěšné práce

Veterinární Complex Poloha: Av. Poručík Laudelino Ferreira do Amaral, 700 (areál São Miguel) Telefon: 2037-5792Horário servis: od pondělí do pátku od 8 do 12 hodin a od 13h do 17h, v sobotu od 8 do 12 hodin.

doplňující informace

Dopoledne - od 7.30 do 12.50. Sobotní tříd v některých semestrech.

Poslední aktualizace Srp 2017

Informace o škole

A Cruzeiro do Sul Educacional foi fundada em 1965 na cidade de São Paulo e, atualmente, é composta pelo Colégio Cruzeiro do Sul, SP– SP; Universidade Cruzeiro do Sul, SP – SP; Centro Universitário Mód ... Čtěte více

A Cruzeiro do Sul Educacional foi fundada em 1965 na cidade de São Paulo e, atualmente, é composta pelo Colégio Cruzeiro do Sul, SP– SP; Universidade Cruzeiro do Sul, SP – SP; Centro Universitário Módulo, Caraguatatuba – SP; Centro Universitário do Distrito Federal, Brasília – DF , Universidade Cidade de São Paulo, SP – SP, Universidade de Franca, Colégio Alto Padrão e Colégio CTEC, em Franca – SP , Faculdade São Sebastião e Colégio Objetivo São Sebastião – Centro, em São Sebastião – SP , Faculdade Caraguatatuba, em Caraguatatuba – SP; e mais recentemente, pelo Centro Universitário Nossa Senhora do Patrocínio, Colégio CEUNSP, Colégio Itu e Colégio Cidade de Salto, nas cidades de Itu e Salto –SP. O diferencial estratégico do grupo é o fato de atuar com instituições, marcas e posicionamentos diferentes, conforme os mercados específicos e as características das cidades onde mantém estabelecimentos de ensino. Todas as instituições preservam sua identidade, sem abrir mão dos princípios éticos e ideais de educação que norteiam as ações da Cruzeiro do Sul Educacional, o que se traduz em alguns dos melhores indicadores acadêmicos entre as instituições de ensino brasileiras. Méně