Výzkumný magisterský program v biomedicínských vědách

Všeobecné informace

Popis programu

Kurikulum programů magisterských a biomedicínských věd v současné době probíhá. Revidované osnovy jsou plánovány na období 2016-2017 s následujícími cíli:

(1) Menší závislost na kurikule lékařské školy (program MD);

(2) dokončení většiny nebo všech kurzů do prosince roku 2;

(3) Zjednodušení pro eliminaci duplikace a integraci učení mezi obory.

Program biomedicínských vědních výzkumů na Lékařské fakultě Východní Virginie poskytuje studentům laboratorní zkušenosti a silný základ biomedicínských vědních znalostí.

Klíčové výhody tohoto programu:

 • Široce založené interdisciplinární osnovy
 • Personalizované studijní program
 • Úzké součinnosti s fakultou

Zaměření výzkumu oblasti patří:

 • Rak
 • Kardiovaskulární Biology
 • Diabetes
 • Infekční nemoc
 • neurovědy
 • Reprodukční biologie

100% absolventů Research studia najít práci na přírodovědném nebo přihlásit do více pokročilých vzdělávacích programů do 6 měsíců od ukončení studia. Program The EVMS biomedicínské vědy zkoumají magisterský nabízí dvouletý absolvent titul. Program je multidisciplinární a poskytuje obecné vzdělávání biomedicínských vědách. Tento program je otevřen studentům dvě možnosti: práce nebo non-práce.

Práce Option:

Tato možnost vyžaduje jeden rok akademických kurzů a druhý rok zahrnuje pokročilé ročníkové práce a laboratorní výzkum. Student měla předložit a obhájit diplomovou práci na dokončení svého výzkumu.

Možnost non-thesis:

Tato možnost se skládá ze dvou let akademických kurzů a dvou laboratorních rotací. Druhý ročník se skládá z pokročilých ročníkové práce a výzkumu v laboratoři člena fakulty. Ústní prezentace projektu je uděleno, když je výzkum dokončen.

Program Curriculum

Studenti zapsaní v tomto programovém prospěch z odborných znalostí fakulty na EVMS. Hands-on přístup k učení je nabízen EVM základní výzkum vědců v několika výzkumných oblastech zaměření. Studenti nejprve absolvovat základní osnovu jeden rok, poskytuje základ v molekulární a buněčná biologie, biochemie a výzkumných technik. Vzdělávací program pro druhý rok je zpracována pro každého studenta, aby zahrnovala specifické oblasti studenta zájmu.

Přijímací Požadavky

Uchazeči musí mít ukončené vysokoškolské všechny požadavky míry a byly vydány bakalářský titul před maturitě jako student EVM. Je-li bakalářský titul byl vydán americkou vysokou školu nebo univerzitu, jako obecné pravidlo, že by měly být z regionálně akreditované instituce. Program však mohou udělit výjimky na případ od případu. Oficiální přepisy z udělovací institucí musí být uvedeno datum, ke kterému byl titul vydáno. Dáváme přednost, že žadatelé mají kumulativní stupeň průměr bodu na 3,0 (B) nebo lepší. Domníváme se však, celý záznam žalobkyně. V některých případech může být přijato žadatelé s GPA 2,8-3,0. Například žadatelé, jejichž stupně se v průběhu času zvyšuje, nebo kteří měli špatné stupně pro rok důvodu nemoci může být přijat s GPA tak nízké, jak 2,8. Zvláštní pozornost věnujeme v oblasti vědy a matematiky tříd a samozřejmě dáváme přednost přijímat uchazeče s většinou je a B je v těchto kurzech.

Úspěšně dokončili:

 • Biologie (2 semestry s laboratoří)
 • Obecná chemie (2 semestry s laboratoří)
 • Organická chemie I (1 semestr s lab)
 • Organická chemie II nebo biochemie (1 semestr, laboratoř není nutná)
 • General Math, kalkul nebo statistika (1 semestr)
 • Vysoká škola Math nebo fyzika (1 semestr).

Mají konkurenční Graduate Record zkouška (GRE) a TOEFL (Zahraniční studenti pouze) skóre (y) v posledních 5 letech.

Přenos úvěrová politika

Převod úvěru může být povoleno pro kurzy srovnatelné s nabízené v našich programech, které byly pořízeny v jiných akreditovaných biomedicínských nebo biologických věd postgraduální programy v USA stupních B nebo vyšší, nebo stupně předáním přihrávkou / selhání kurzu jsou povinné. Program biomedicínský výzkum věd magisterský může přijmout až 9 přenosu kreditů. Převod úvěr bude určen ředitelem programu, po konzultaci s programem fakultou po imatrikulaci studenta do programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

EVMS prepares learners for careers as competent and compassionate physicians, health-care professionals and scientists. Our students benefit from the broad range of instruction provided by our full-ti ... Čtěte více

EVMS prepares learners for careers as competent and compassionate physicians, health-care professionals and scientists. Our students benefit from the broad range of instruction provided by our full-time faculty, who work in concert with health-care professionals throughout the community. Méně