Výkonný certifikát ve zdravotnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Výkonný certifikát ve zdravotnictví nabízí strategický nástroj pro ty, kteří se snaží okamžitě ovlivnit zdravotní péči a příbuzné oblasti.

Vzhledem k tomu, že americká populace má věk a více lidí má přístup ke zdravotní péči díky zákonu o dostupné péči, průmysl potřebuje manažery se specializovanými dovednostmi k organizaci zdravotnických záznamů a údajů. Osnovy certifikátů klade důraz na odpovědnost za vedení a etické rozhodování v tomto rychle se pohybujícím prostředí prostřednictvím příslušných dovedností a poslání a principů jezuitské univerzity.

Tento pětistupňový program klade důraz na základní dovednosti, které podporují strategický a hbitý výkonný přístup k rychle se rozvíjejícímu průmyslu. Všechny kurzy jsou vybírány z plného CAHME-akreditovaného magisterského oboru Zdravotnictví a jsou vyučovány stejnou odbornou fakultou a odborníky z praxe.

Certifikát ve zdravotnictví může být dokončen za pouhých 10 měsíců. Kromě toho můžete své studium uplatnit na plný titul MHA (pokud je titul ukončen do šesti let od zahájení studia).

Poslední aktualizace Dub 2019

Informace o škole

The University of Scranton has grounded its education in Catholic and Jesuit principles based on intellectual growth and integrity, all of which shape the online master’s and certificate programs. You ... Čtěte více

The University of Scranton has grounded its education in Catholic and Jesuit principles based on intellectual growth and integrity, all of which shape the online master’s and certificate programs. You can choose one of five degree programs from a selective institution ranked among the top 10 master’s universities in the North by U.S. News & World Report. Méně