Vysokoškolský program: Major in Nursing

Všeobecné informace

Popis programu

Major v ošetřovatelství

Texas A

124449_doctors-2607295_960_720.jpg

StockSnap / Pixabay

Vysoká škola ošetřovatelství nabízí tři bakalářské studijní dráhy a tři magisterské studijní programy.

Tradiční trasa BSN je určena pro studenty, kteří ukončili dva roky povinné přípravy z Texasu A

Stopa druhého stupně BSN je 15měsíční, zrychlený program pro ty, kteří již získali bakalářský titul v nelékařské oblasti studia. Trať využívá tradiční, osobní výuku i simulační činnosti, klinické zkušenosti, týmovou výuku a videokonference přednášek. Tato možnost je nabízena na stanicích Bryan / College a Round Rock.

Trať RN-to-BSN je určena těm, kteří jsou již registrovanými zdravotními sestrami s docentem, kteří chtějí získat bakalářský titul. Uchazeči o RN-k-BSN, kteří ukončili svůj titul prostřednictvím programu LVN-k-RN nebo záchranného můstkového programu nebo diplomu, musí získat minimálně 35 převoditelných kreditů ve svém programu, aby se mohli přihlásit. Tato možnost je k dispozici na plný úvazek a na částečný úvazek a nabízí se zcela online.

Program MSN-ošetřovatelské vzdělávání učí absolventy aplikovat principy vzdělávání v roli vychovatele v různých zařízeních péče o pacienty a v institucích vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím absolvování 36 hodinového vzdělávacího programu. Při absolvování NURS 653 Advanced Health Assessment se očekává, že studenti absolvují dvě samostatné klinické zkušenosti na akademické půdě po dobu 45 hodin, aby splnili klinické cíle tohoto kurzu, jak je stanoveno Americkou asociací vysokých škol ošetřovatelství pro jakýkoli titul MSN. . Tato možnost je nabízena především online, což umožňuje studentům vyvážit kariéru, rodinu a další povinnosti a zároveň rozvíjet své vzdělání.

Program MSN-Family Nurse Practitioner učí absolventy praktikovat jako poskytovatele primární péče pro širokou škálu klientů a současně se zaměřením na podporu zdraví, snižování rizik, prevenci nemocí a zvládání nemocí prostřednictvím absolvování 36 hodinového vzdělávacího programu. Při absolvování NURS 653 Advanced Health Assessment se očekává, že studenti absolvují dvě samostatné klinické zkušenosti na akademické půdě po dobu 45 hodin, aby splnili klinické cíle tohoto kurzu, jak je stanoveno Americkou asociací vysokých škol ošetřovatelství pro jakýkoli titul MSN. . Jedná se o hybridní program, jehož většina je dodána online.

Program MSN-Forenzní ošetřovatelství učí absolventy v péči o oběti a pachatele traumatických událostí nebo trestných činů, které vedou k traumatu nebo smrti. Během péče o své pacienty budou rovněž odpovědné za pozorování, uznávání, shromažďování a dokumentaci forenzních důkazů souvisejících s traumatickou událostí nebo trestným činem pro následné použití v občanskoprávním nebo trestním soudním řízení prostřednictvím 36 hodinového vzdělávacího programu. Studenti jsou žádáni, aby přišli do kampusu Bryan-College Station pro orientaci a omezený počet aktivit třídy. Při absolvování NURS 653 Advanced Health Assessment se očekává, že studenti absolvují dvě samostatné klinické zkušenosti na akademické půdě po dobu 45 hodin, aby splnili klinické cíle tohoto kurzu, jak je stanoveno Americkou asociací vysokých škol ošetřovatelství pro jakýkoli titul MSN. .

Co chcete dělat s ošetřovatelstvím?

Registrovaná zdravotní sestra, vzdělávání sestry, zdravotní sestra, soudní ošetřovatelství a další.

Pamatujte: Váš hlavní se nerovná vaší kariéře! Chcete-li získat více nápadů, jak uvést své vzdělání do praxe, promluvte si se svým konkrétním poradcem v oblasti kariéry.

Štipendijní příležitosti

  • Prezidentské stipendium: Platí školné na plný úvazek a poplatky až 4 roky poprvé na plný úvazek
  • Eagle Elite stipendium: Platí 3 000 $ ročně až 4 roky
  • Transferové stipendium: Platí 2000 USD ročně až 2 roky
  • Dárcovská stipendia: TAMUT uděluje různým dárcovským stipendiím pokračujícím studentům na základě jejich zásluh. Tato stipendia se pohybují od 250 do 2000 USD ročně.
  • O stipendium pro globální dědictví se mohou ucházet všichni nově přijatí zahraniční studenti, kteří hledají titul s příchodem GPA nejméně 2,5 nebo 980 SAT. Stipendium globálního dědictví v Texasu A
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and reward ... Čtěte více

As a member of The Texas A&M University System, Texas A&M University-Texarkana is a comprehensive regional University that provides students with academically challenging, engaging, and rewarding educational experiences through quality teaching, scholarship, student support services, co-curricular programming, research, and service. Méně