Titul v oboru lékárenství

Všeobecné informace

Popis programu

Lékařská fakulta byla založena v roce 1966. Fakulta připravuje studenty na kariéru v lékárnách s důkladným pochopením drog a nemocí. Kurikulum podporuje interakce mezi lékárníky a dalšími zdravotníky. Kurikulum lékáren nabízí profesionální pětiletý program vedoucí k farmaceutickému titulu.


Metoda výuky

Lékárna se vyučuje v semestrech, každá z nich končí zkouškami nebo prezentacemi. Studie se skládají z přednášek (30% z učebních osnov) a seminářů / praktických zasedání, které jsou hlavními metodami výuky a tvoří 70% celého kurikula. Každý kurz zahrnuje přednášky, semináře, laboratorní práci, malou skupinovou práci, praktické cvičení a úkoly. Použitím modelu tělních systémů jako integrovaného kontextu pro výuku je kurikulum navrženo tak, aby rozbíjelo bariéry mezi disciplínami a pomáhalo studentům lépe se učit. Výuka je integrována a usnadňuje studentům vystavení se základním a aplikovaným vědám a odborné praxi v kontextu péče o pacienty. To bude podpořeno rostoucím zaměřením na výuku související s praxí, o čemž svědčí umístění a interní výuka založená na simulaci, jakož i další zkušenosti z praxe poskytované interně.

47582_Screen_Shot_2016-08-01_at_13.04.58.png

Učební plán se skládá ze 4 bloků oborů: humanitní a sociálně-ekonomické vědy, přírodní vědy, lékařsko-biologické, odborné a specializované obory. Absolventi kurzu mohou získat základní specializaci, která absolvovala stáž (primární roční studium) v těchto oborech:

Farmaceutická správa a ekonomika, Farmaceutická technologie, Farmaceutická chemie a Farmakognóza nebo v denním nebo postgraduálním kursu.

Oblast profesionální činnosti absolventů zahrnuje efektivní administrativní a výrobní činnost: ve farmaceutických institucích a firmách, v centrech kontroly jakosti léčiv (kontrolní a analytické laboratoře), v toxikologických a biochemických laboratořích, farmaceutických podnicích, ve výzkumu instituce atd.


Doba studia

5 let


Dva vstupy

září


Vstupní úroveň

A-level (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, Baccalaureat, WAEC, NECO, certifikát vyšší střední školy, osvědčení o vyšším středním vzdělání, národní osvědčení seniorů, maturování.


Absolventi KSMU jsou KSMU titulu Pharmacist.


Ubytování je zajištěno v nedaleké studentské ubytovně. Dostupný školný.

Studentský život

KSMU poskytuje studentům světové vzdělání v prostředí plném nových příležitostí a nápadů, které vám pomohou utvářet vaši budoucnost. Učení se novým dovednostem, setkávání se s novými a zajímavými lidmi; vytváření přátel pro život; to vše je normální součástí univerzitní zkušenosti a KSMU není výjimkou.

S více než 5 500 studenty, kteří studují na KSMU (více než 1 200 z nich jsou zahraniční studenti), areál je rušný úl činnosti a skutečný tavící koš multikulturní spolupráce. Od sportovních událostí až po umění je Kursk centrem inovací a kultury jako nikdo jiný.

Naši studenti se zabývají řadou aktivit, od sportu až po umění, sociální a další intelektuální aktivity a obohacování aktivit. Život v kampusu v KSMU má co nabídnout všem, bez ohledu na váš zájem.

Existuje mnoho způsobů, jak se můžete setkat s novými přáteli v KSMU například tím, že se připojíte k jedné z mnoha živých studentských společností nebo vytvoříte jeden z vašich vlastních! Naše velká a rozmanitá studentská komunita dělá velmi zajímavé prostředí pro socializaci, naučení nových dovedností a setkání s novými lidmi!

Budete také mít možnost navštívit místní historické zajímavosti, abyste navštívili a prozkoumali své nové přátele a dozvěděli se více o ruské kultuře a historii. Mohli byste strávit hodiny v místních kavárnách, obchodech a muzeích nebo si projít jednu z krásných parků v okolí.

Poslední aktualizace Říj 2018

Informace o škole

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown a ... Čtěte více

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown as being the oldest medical university teaching in English medium in Russia and holding the highest number of international students from different nationality as in it spheres. Méně