Read the Official Description

Vaše povolání ožije.

S vysokoškolským vzděláním v Universidad Europea učíte praktickým, zkušeným a živým způsobem. Protože naše metodologie je založena na učení prostřednictvím simulovaných klinických případů, které vás konfrontují v reálných situacích.

Budete pracovat v kanceláři simulované lékárny, nemocniční lékárně a konzultace klinické farmacie umístěné v naší simulované nemocnici, kde budete praktikovat všechny znalosti, dovednosti a schopnosti potřebné k vyřešení situací, které vznikají v péči o pacienty. Tímto způsobem budete trénovat v bezpečném prostředí předtím, než se přiblížíte jakémukoliv typu případu s pacienty.

Klinické učení nejvyšší kvality, které je doplněno praktikami v lékárnách, které provedly příručku správné praxe Oficiální magisterské lékárny v Madridu (COFM) nebo v nemocnicích (skupina Quirónsalud). Kromě toho můžete absolvovat kurikulární stáže ve vědeckých výzkumných centrech nebo farmaceutických společnostech.

Doplňkové vzdělávání:

Spolu s Vaším studiem v oboru Farmacie budete provádět odborný kurz v oblasti lékárenského a farmaceutického marketingu, se kterým se naučíte efektivně řídit podnikání: marketingový plán, řízení pacienta, nákupy, zásoby, prodej nebo lineární. ,

Inovace:

Nejen v technologii a metodologii výuky; také v nových předmětech, jako je farmakogenetika.

Profesionální připojení:

Budete vždy v kontaktu s profesionálním světem v rukou vašich profesorů, kteří jsou elitními specialisty v oblasti výzkumu, lékárenství a farmaceutického průmyslu.

Interprofesionální vzdělávání:

Práce v multidisciplinárních týmech s dalšími studenty v oblasti zdravotnických věd univerzity, naučit se komunikovat s dalšími lékaři, zdravotními sestrami, psychology atd. stejně jako v reálném životě.

Zjistěte si pomoc při prevenci a výzkumu v oblasti zdraví, s níž můžete omezit výuku až o 15%.

Praktický, užitečný, skutečný výcvik:

Studium farmacie na Universidad Europea učí vaši profesi inovativním vzdělávacím modelem s osvědčenou mezinárodní efektivitou založenou na integraci obsahu kurikula, interprofesionálnímu vzdělávání, simulovaných scénářích, kvalitním klinickém učení as objektivními vyhodnocovacími platformami a systémy.

Formální návrh, který se zaměřuje na to, aby naši studenti nabízeli vysokou docházku a komplexní vizi pacienta s multidisciplinárním a zcela individuálním přístupem. V oficiální kvalifikaci je nezbytné upřesnit všechny profesory programu.

 • S integrováním obsahů učebních osnov budete mít úplnější, skutečné vidění a lepší asimilaci znalostí. Tímto způsobem získáte solidní vědecké zázemí, protože budete studovat integrovaným způsobem základní předměty, které vám umožňují propojit znalosti, s nimiž se učíte s tím, co bude klinickou praxí, a úspěšně čelit klinickým případům, které musíte provést jak v simulačních scénářích, tak iv cvičení před skutečným pacientem.
 • Pracuje v simulačních prostředích vybavených nejmodernější technologií. Prostřednictvím simulace klinických případů budete čelit reálným situacím v simulovaném prostředí, jako je naše simulovaná lékárna, nemocniční lékárna nebo konzultace klinické farmacie umístěné v naší simulované nemocnici, kde zahájíte všechny znalosti a dovednosti získané a rozvinuté všechny odborné dovednosti a schopnosti potřebné k vyřešení situací, které vznikají při péči o pacienty. Tímto způsobem budete trénovat simulovaná prostředí velmi simulovaná k realitě, než si uvědomíte, že skutečné pacienty si uvědomují skutečnost, že se vám blíží k jakémukoli případu.
 • Interprofesionální vzdělávání. Kromě toho mnohé z těchto případů budou pracovat v interprofesionálních týmech s dalšími studenty v oblasti zdravotnických věd univerzity. Naučíte se souviset s ostatními zdravotníky (lékaři, zdravotními sestrami, psychology atd.) Stejně jako v reálném životě a co vám umožní získat širší a zajímavější pohled na lékárníka. Tímto způsobem se seznámíte s vedením spolupráce, objasněním funkcí, fungováním týmu, interprofesionální komunikací, mezioborovým řešením konfliktů, mimo jiné umístěním pacienta do centra a získáním lepší péče.
 • Praktická kvalita zůstává. A samozřejmě ukončíte trénink s praktickým učením nejvyšší kvality. Chcete-li to provést, proveďte své stáže v lékárnách, které zavedly příručku správné praxe Oficiální magisterské lékárny v Madridu (COFM) a / nebo nemocnice (skupina Quirónsalud). Můžete také absolvovat kurikulární stáže ve vědeckých výzkumných centrech nebo farmaceutických společnostech.
 • Díky platformě pro hodnocení praktických aktivit, průkopnický systém ve Španělsku, který zavedl náš učitelský tým, jsou vaše práce a postupy hodnoceny objektivně, protože před zahájením testů víte, které aspekty budou vyhodnoceny a které Budou to kritéria, která to udělají. Navíc náš systém hodnocení odborných kompetencí nazvaný Strukturované cíle klinické hodnocení (ECOE), ve kterém jsou vytvořeny scénáře simulovaných klinických případů, umožňuje učitelům hodnotit jejich kompetence v různých situacích péče o pacienty.

To vše s individuálním akademickým sledováním a také s podporou osobního mentora, který vás doprovodí ve vaší akademické a profesionální kariéře.

vybavení

Abyste mohli co nejvíce využít náš inovativní akademický model, nabízí Fakulta biomedicínských věd a zdraví nejmodernější laboratoře - simulační místnosti vybavené nejmodernější technologií:

 • Specializované laboratoře vybavené nejmodernějším vybavením a výpočetní technikou, ve které budete experimentovat s veškerými znalostmi: biomedicína, biologie, genetika, mikrobiologie, chemie, farmaceutická technologie atd.
 • Vlastní laboratoř stupně, aby mohla rozvíjet praktiky farmaceutické technologie
 • Vybavení CSIC a zdravotního ústavu Carlos III pro praktiky virologie a imunologie. Spolupráce s výzkumným centrem nemocnice Paraplegics v Toledu pro vývoj složitějších postupů titulování, které vyžadují použití velkého vybavení
 • Výzkumné laboratoře, vedené výzkumnými pracovníky první úrovně a ve kterých spolupracují studenti stipendií.
 • Simulační místnosti: simulovaná lékárna a simulovaná nemocnice, kde se nacházejí naše konzultace pro nemocniční lékárny a farmaceutickou péči. Tímto způsobem se přizpůsobíte léčbě veřejnosti, pacientům a dalším zdravotníkům a budete se moci stát profesionálem, který bude schopen reagovat na současné zdravotní potřeby obyvatelstva.

Doplňkové vzdělávání

Spolu s Vaším bakalářským studiem budete provádět odborný kurz v oblasti řízení farmaceutického a farmaceutického marketingu ve Společenství, se kterým se naučíte efektivně řídit lékárnu Společenství: marketingový plán, řízení pacientů, nákupy, zásoby, prodeje nebo lineární ...

Tento odborný program trvá 12 kreditů ECTS, který se od prvního roku postupně vyučuje.

Připravte se na to, abyste byli globálním profesionálem, dokončete své zkušenosti s výcvikem s mezinárodním pobytem.

Na Fakultě biomedicínských v Universidad Europea v Madridu vsadíme na rozhodně mezinárodní program pro studium v ​​oboru lékárnictví, ve kterém od druhého roku uděláte alespoň jeden předmět vyučovaný výhradně v angličtině. Kromě toho budete s námi provádět aktivity ve stejném jazyce po celou dobu studia.

Provádějte mezinárodní pobyty na prestižních univerzitách, kde můžete absolvovat kurzy, stáže ve výzkumných laboratořích, praktické společnosti ve farmaceutickém odvětví a odborné praktiky ve farmacích v schengenských zemích (Evropská unie: Spojené království a Francie).

Univerzity, s nimiž udržujeme dohodu, jsou:

 • SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: UNIVERZITA PORTSMOUTH
 • SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: UNIVERZITA GREENWICH
 • SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: UCL, LONDÝN
 • CHORVATSKO: UNIVERZITA RIJEKA
 • NĚMECKO: WURZBURGOVSKÁ UNIVERZITA
 • MÉJICO: UNIVERSIDAD VALLE DE MÉJICO
 • BRAZÍLIE: UNIVERSIDADE POTIGUAR
 • CHILE: UNIVERSIDAD ANDRÉS BELLO

Kromě toho se zúčastníte pořádání akcí na univerzitním kampusu: přednášky a magisterské kurzy dané nejvýznačnějšími odborníky v oboru a prestižními mezinárodními řečníky a mnoha dalšími aktivitami.

Hlavní zdravotnické instituce, ve kterých cvičíte

Kromě teoretického výcviku a simulačních praktik ukončíte trénink s praktickým učením nejvyšší kvality. Chcete-li to provést, proveďte své stáže v lékárnách, které zavedly příručku správné praxe Oficiální magisterské lékárny v Madridu (COFM) a / nebo nemocnice (skupina Quirónsalud). Můžete také absolvovat kurikulární stáže ve vědeckých výzkumných centrech nebo farmaceutických společnostech.

Kde mohu pracovat?

Na konci svého Universidad Europea stupně v oboru farmacie na Universidad Europea v Madridu budete vysoce kvalifikovaným odborníkem pro výkon Vaší profese v oborech Společenství a nemocniční lékárny s kompletní vizí farmaceutického managementu a péče a interprofesionálního vzdělávání. Budete také ochotni pracovat v jiných oblastech povolání, jako je výzkum, vývoj, výroba, marketing, řízení a kontrola kvality nových léků a zdravotnických výrobků.

Společnosti a sektory, kde můžete rozvíjet svou profesi:

 • Výzkumná střediska
 • Farmaceutické společnosti
 • Potravinářský průmysl
 • Chemický a ekologický průmysl
 • Kosmetické společnosti a další zdravotnické produkty
 • Lékárna
 • Nemocniční centra a další zdravotnické služby
 • Zdravotní správa
 • Konzultanti a výukové střediska.

Regulované povolání

Základním cílem farmaceutického studijního programu na Universidad Europea v Madridu je odborná příprava profesionálů s profilem přizpůsobeným regulovaným kompetencím povolání prostřednictvím nařízení CIN / 2137/2008 ze dne 3. července, kterým se stanoví požadavky na ověření oficiálních vysokoškolských diplomů, které jsou způsobilé pro výkon povolání farmaceuta.

Program taught in:
španělština

See 6 more programs offered by Universidad Europea »

Last updated July 12, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
5 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019