Technion-Cornell Dual Master stupně ve zdravotnictví Tech

Cornell Tech

Popis programu

Read the Official Description

Technion-Cornell Dual Master stupně ve zdravotnictví Tech

Cornell Tech

Technion-Cornell Dual Master stupně ve zdravotnictví Tech

STUDIUM: MS INFORMAČNÍ SYSTÉMY (CORNELL)

Lékaři, nemocnice, pojišťovny, vládní agentury - všechny hledají způsoby, jak zlepšit účinnost, dostupnost a dostupnost zdravotní péče. A oni se obrací na technologii řešení. Tituly Dual Master Technion-Cornell ve zdravotnickém průmyslu poskytují studentům technické a podnikatelské dovednosti potřebné k vytváření nových digitálních technologií pro pacienty, lékaře a komunity.
Získejte ponoření do zdravotnických technologií

Z technik dolování dat, které sledují trendy v oblasti veřejného zdraví na aplikace, které usnadňují spojení mezi pacienty a poskytovateli, má technologie možnost změnit způsob poskytování a zkušeností zdravotní péče.

Tituly Technion-Cornell Dual Master ve zdravotnickém technickém zařízení vás zavedou na špičku této transformace. Prostřednictvím přísného interdisciplinárního učebního plánu navrženého se vstupy od předních nemocnic, pojišťoven, lékařských škol a zdravotnických organizací spojujete mimořádné technické vzdělání s průmyslovými znalostmi, které potřebujete k vývoji inovativních nových produktů a služeb, které řeší skutečné potřeby zdravotní péče.

Pracujete ve skupinách s různými funkcemi se spolužáky z celé různorodé a mimořádně talentované studentské organizace společnosti Cornell Tech , vyvinete technologické řešení pro skutečné klienty s reálnými obchodními potřebami v programu Product Studio a vytvořte novou firmu v Startup Studio . Budete také pokračovat ve specializačním projektu ve zdravotnickém předmětu dle vašeho výběru.

Pokrytá témata

 • Aplikovaná počítačová výuka a věda o datech
 • Systémy zdravotní péče: výzvy a příležitosti
 • Bezpečnost a soukromí
 • Uživatelsky zaměřený návrh a prototyp
 • Návrh a hodnocení experimentu
 • Podnikatelské společné vzdělávací programy

PROVEDENÝ KURZ

Techniky zdravotního stavu, dat a kreditů systému 2.00

Tento kurz zkoumá digitální systémy používané při poskytování a řízení zdravotní péče, od mobilních zdravotnických technologií a technologií zaměřených na pacienta až po systémy elektronického zdravotního záznamu (EHR), systémy podpory klinického rozhodování a analýzu údajů o pojistných událostech. Tento kurz je vhodný pro pokročilé studenty, kteří nemají žádné nebo jen málo znalosti o zdravotních a zdravotních IT.

Kariéra v terénu

 • Vývojář softwaru
 • Produktový manažer
 • Data Scientist
 • Zakladatel nebo zástupce ČTÚ

Osnovy

Technická kariéra Technion-Cornell v magisterském studijním programu Health Tech kombinuje kurzy a projektové práce, které vám poskytnou silné technické dovednosti a znalosti specifické pro daný sektor, které potřebujete k uplatnění těchto dovedností v nejinovativnějším zdravotnickém prostředí. Ve vzdělávacích inovacích, které jsou jedinečné pro společnost Cornell Tech , se také podílíte na ponořeném studiu Studio, v němž rozvíjíte své teambuildingové a vedoucí schopnosti při vývoji nového nápadu produktu v reakci na strategické potřeby skutečné organizace a vytvořte vlastní spuštění. Kursy zahrnují spouštěcí systémy budov, návrh zaměřený na uživatele, prototypování a hodnocení, zdravotnické technologie a zdravotnický systém.

Jaký váš plán by mohl vypadat

Ve svém prvním semestru v semestru budete v dopoledních hodinách absolvovat požadované a volitelné kurzy ve třídě. Odpoledne budete trávit práci na týmových projektech v Product Studio a Startup Ideas a naučíte se od vedoucích pracovníků průmyslu v konverzacích ve studiu. Ve svém prvním jarním semestru budete pokračovat ve studiu požadovaných a volitelných tříd a začnete pracovat na dvousemestrovém, hluboce technickém projektu specializace. Ve svém druhém semestru, budete pokračovat v povinných a volitelných třídních kurzech a dokončit práci na projektu specializace. Ve svém závěrečném jarním semestru budete trávit ráno na povinných a volitelných třídních kurzech. Odpoledne budete pokračovat v týmových projektech v programu Startup Studio a Product Management a budete pokračovat v účasti na konverzacích ve studiu.

Magistr v informačních systémech

Connective Media a Health Tech

Časová osa aplikace

Cornell Tech nabízí tři aplikační kola. Žadatelé se vyzývají, aby své přihlášce předložili, když jsou připraveni. Budeme zvažovat žadatele, které se použijí v každém kole podání žádosti. Aplikaci kontrolujeme, jakmile je přijímáme.

Lhůty pro podání žádostí v letech 2017-2018 jsou následující:

1. kolo - úterý 5. prosince 2017 v 11:59 hod. ET

2. kolo - čtvrtek 18. ledna 2018 v 11:59 hod. ET *

3. kolo - čtvrtek 15. března 2018 v 11:59 ET

V návaznosti na lhůtu pro podání žádosti o kola 3. bude přijímací komise průběžně revidovat žádosti a vydávat rozhodnutí o uvolnění do 30. dubna 2018

Požadavky na aplikace

K tomu je třeba uvést, že všichni žadatelé musí ve své on-line žádosti poskytnout následující informace:

 • Životopis
  Současné životopis spolu se svou žádostí musíte předložit. S využitím LinkedIn budete mít možnost automatického vyplnění informací o zaměstnanosti a vzdělání uvedených v aplikaci. Vezměte prosím na vědomí, že veškeré informace, které jsou automaticky načteny z LinkedIn, lze editovat.
 • Osobní prohlášení
  Zde u společnosti Cornell Tech budete součástí prostředí, ve kterém se kreativita, technická hloubka a vedení vedou ke sdílení sedadel u stolu. Hodnotíme si vyjádření toho, kdo jste a co přidáte do tohoto vzorce. Předložte prosím jedno- až dvoustranové prohlášení, které popisuje váš zájem o tento program. Vaše podání by mělo zvýraznit osobní zkušenosti, které prokazují vaši kreativitu, vedení a technické schopnosti. Zejména se můžete obracet na technické projekty, které jste dokončili, na tvůrčí a technické aspekty; jakékoliv podnikatelské nebo vedení zkušenosti; vaše profesní cíle; přínos, který si představujete jako součást technologického ekosystému v New Yorku; a proč je tento program pro vás.
 • Dvě doporučení
  Doporučeními by měli být členové fakulty, školitelé nebo jiní lidé, kteří vás profesionálně znají a viděli jste, že hrajete významnou roli v podstatných projektech. Doporučení musí být odeslána online.
 • GRE
  GRE je vyžadován pro přijetí do programů Magistr v informačních systémech. Všechny oficiální testovací výsledky by měly být hlášeny přímo na Cornellově univerzitě. Kód instituce GRE pro firmu Cornell je 2098. Zajistěte konzistenci při psaní vašeho jména na žádosti i na zprávu o testování.
 • Přepisy
  Přepisy z každé dříve navštěvované školy nebo univerzity jsou vyžadovány a musí být nahrány online s aplikací. Přijímané studenti budou muset podat oficiální přepis přímo na Cornell Graduate School před maturitou.
 • Aplikační poplatek
  Při on-line žádosti musí být předložen bezplatný poplatek 95 USD.

Mezinárodní žadatelé

Přepisy
Kromě výše uvedených požadavků na program musí mezinárodní žadatelé poskytnout ověřený anglický překlad přepisů, pokud původní jazyk není angličtina. Úspěšní mezinárodní žadatelé obdrží diplom z vysoké školy nebo univerzity uznávaného statutu.

TOEFL

Uchazeči musí také prokázat znalost anglického jazyka pomocí testu angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL). Oficiální skóre TOEFL musí být zasláno na Cornell University Graduate School. Kód instituce je 2098. Cornellova oficiální minimální skóre pro každý prvek TOEFL je následující:

 • Psaní: 20
 • Čtení 20
 • Poslech 15
 • Mluvení 22

Požadavek TOEFL může být upuštěn, pokud žadatel splňuje alespoň jedno z těchto kritérií:

 • Je domorodým občanem Spojených států, Austrálie, Kanady (kromě Quebecu), Irska, Nového Zélandu nebo Spojeného království.
 • Studoval v prezenční formě alespoň dva akademické roky v posledních pěti letech ve Spojených státech, Austrálii, Irsku, na Novém Zélandu nebo ve Spojeném království nebo s výukou anglického jazyka v Kanadě nebo v Jižní Africe. Musíte předložit přepis, který ukazuje, že jste navštívili vysokou školu v jedné z těchto schválených lokalit.
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace May 14, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 26, 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Price
Cena
54,584 USD
Information
Deadline
Kontaktuj školu
Round 1 – Friday, January 4, 2019 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling: April 30.
Locations
Spojené státy americké - New York, New York
Datum začátku : Srp. 26, 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Round 1 – Friday, January 4, 2019 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling: April 30.
Datum ukončení Srp. 31, 2021
Dates
Srp. 26, 2019
Spojené státy americké - New York, New York
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Round 1 – Friday, January 4, 2019 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling: April 30.
Datum ukončení Srp. 31, 2021