Svatého Jiří Bach. medicíny & Bach. Chirurgie (MBBS) stupněm

University of Nicosia Medical School

Popis programu

Read the Official Description

Svatého Jiří Bach. medicíny & Bach. Chirurgie (MBBS) stupněm

University of Nicosia Medical School

Úvod Programování

St George je má zaslouženou pověst jako populární a konkurenceschopné volbou pro studenty, kteří žádají o medicínu. Položka absolvent program byl vytvořen v roce 2000 přilákat zralých žadatelům, kteří již měli titul a kdo zažili život ve světě, mimo školství. Kurz přitahovalo rozšířený zájem a stal se rychle uznávány v celé Velké Británii jako průkopnické, inovativní a ostří.

Nyní je kurz byl upraven a lepší - výsledek zpětné vazby od studentů a pracovníků v průběhu let. Filozofií kurzu je postaven kolem přístupu na studenta k učení v kombinaci s učení prostřednictvím zkušeností. Je to problém-založené a pacient na střed, hned od začátku kurzu. Klinické a komunikační dovednosti jsou vzhledem k důležitosti, jakou si zaslouží, simulace je klíčovým učební pomůcka - ať už simulované pacienty, figurín, nebo složité state-of-the art počítačových simulací. E-learning je dalším důležitým nástroj pro výuku, studenti mají přístup k intranetu a knihovních zdrojů svatého Jiří. Vědecký základ medicíny je kladen velký důraz průběhu, ale zejména v prvních dvou letech. Škola na Kypru je vybavena zcela novým pitevny učit anatomii pomocí prosected vzorky, imaging, anatomické modely a učení s pomocí počítače.

První dva roky kurzu se konají na Kypru, v posledních dvou letech v state-of-the-art nemocnice, jako je například švédský Paktu nemocnice v Chicagu a Sheba Medical Centre v Tel Avivu. Studenti se absolvent s titulem z St Georgeova nemocniční lékařská škola, vysoká škola voliče univerzity Londýna. Je to opravdu vzrušující příležitost pro zahraniční studenty, aby provedla identický program sedět stejné hodnocení, a získat stejnou míru, ale učit se v různých a vysoce respektovaných, klinické prostředí. Vazby mezi University of Nicosia a St George je jsou silné a plodné. St George fakulty a zaměstnance pravidelně navštěvovat Nikósii sledovat výuku, podílet se na hodnocení, účastnit se schůzek, plánování a zajištění kvality poskytování kurzu. Je to vzrušující projekt pro naše dvě univerzity a těšíme se na vás přivítat na hřišti.

Peter McCrorie proděkan pro lékařské vzdělávání

Struktura akademického roku

Učební osnovy je vyučován v tradiční akademického roku struktury, začíná v září. Roky 2 a 3 jsou organizovány kolem 6-týdenní bloky, které tvoří ty roky. Rok 4, pro které se zabývají požadovanou celkovou délku kurzu a jeho přírody jako období intenzivní klinických zkušeností důvodů, je nepřetržité období 45 týdnů.

Struktura kurzu

Čtyři hlavní témata podporují průběh a funkce celé čtyři roky:

Základní a klinické vědy

Toto téma vám poskytne základní znalosti o struktuře, funkci a vývoj běžného lidského těla, které se bude opírat o svou lékařskou praxi. Pozornost bude věnována všech úrovních organizace z molekulární a buněčné, orgánové systémy a celé jednotlivce. Součástí tohoto tématu jsou anatomie, biochemie, patologie, farmakologie a fyziologie, jakož i vědecké aspekty všech klinických oborů, jako je kardiologie, porodnictví & gynekologie, neurologie, urologie, ortopedie a revmatologie aj

Pacienta i lékaře

Prostřednictvím tohoto tématu, studenti jsou vybaveni dovednostmi používanými lékařem během přímého kontaktu s pacientem. Učení se bude rozvíjet klinické, komunikační a interpersonální dovednosti nezbytné pro lékařské praxe.

Společenství a Zdraví obyvatel

Vysvětlení od biologických, sociálních a psychologických disciplín budou použity v tomto tématu vyvinout způsob myšlení a práce, která se domnívá, že sociální faktory, na nichž různé zdravotní problémy. Veřejné zdraví Medicína, lékařské praxe a epidemiologie jsou také prominentní v rámci tohoto tématu.

Osobní a profesní rozvoj

Kontext praxe má dopad na jednotlivé lékaře a na povolání jako celek. V zájmu účinného fungování v rámci lékařské komunity, je nezbytné, aby se vztahují k okolním světem, aby uznaly síly pro změnu a být schopen pochopit vnější pohledy na profesi. Toto téma se vztahuje lékařské etiky a práva, které se na medicínu, kritické myšlení a kritického posouzení, mezioborové vzdělání a profesionální chování.

Základní a klinické vědy je největší téma, pokud jde o jeho obsah, neboť obsahuje většinu faktických znalostí studenti vyžadují kvalifikovat a zaregistrovat s příslušnými regulačními orgány ve vaší zemi. Nicméně, všechny čtyři témata jsou stejně důležité v vybavit studenta pro profesionální celý život jako praktický lékař.

Požadavky na přijetí

Vstupní požadavky

 • Bakalářský titul s alespoň 2. třídy vyznamenání nebo ekvivalent (3,0 GPA v USA, v Kanadě 2.7) nebo vyšší studia (např, MSc, MPhil nebo PhD) v jakémkoli oboru.
 • Měli byste pracovali nebo měli dobrovolné zkušenost v lékařské nebo související se zdravím oblasti a musí být schopni prokázat široké povědomí o rozsahu medicíny.
 • Musíte dosáhlo uspokojivé skóre v Graduate australské Medical School Admission Test (GAMSAT) nebo lékařská vysoká škola Přijímací zkoušky (MCAT). Naleznete GAMSAT nebo MCAT webové stránky pro další podrobnosti (www.gamsatuk.org nebo www.aamc.org/students/applying/mcat/~~HEAD=dobj).
 • Pokud angličtina nebyla primární jazyk během stupně, musíte také vzít IELTS (International English Language Testing System) nebo ekvivalent (např, TOEFL). Je zapotřebí IELTS skóre 7,0 celkové (se skóre 7,0 v písemné prvkem a ne méně než 6,5 v jiném prvku) nebo ekvivalent.

Rozhovor

Pokud jste pozváni na pohovor pro St George lékařské programu v Nikósii, bude to ve formě Multi Mini Interview (MMI), a bude prováděna prostřednictvím videokonference. Cílem MMI je zjistit, zda je pro vás víc, než vaše stupňů. Chceme zjistit, zda máte odpovídající kvalifikaci a atributy dokončit kurz úspěšně a praktikovat lékařství profesionálně rozhovor se bude skládat z osmi otázek, z nichž každá trvá pět minut (40 minut celkem). Jedna osoba (tazatel), bude provádět Skype hovor s vámi, čtení na každou otázku a nahrávání vašich odpovědí. Jakmile rozhovor je u konce, každý z vašich nahraných odpovědí bude odeslán na osm různých hodnotitelé, kteří vyhodnotí je. Vaše celkové skóre se pak vypočítá a odeslán do přijímací komisi k rozhodnutí.

Proč MMIS

Přístup MMI je robustní a účinná metoda hodnocení, které je menší než subjektivní panelového rozhovoru, zajišťuje kandidáti jsou zacházeno spravedlivě. Kromě toho, MMIS nám umožňují kontaktovat rozhovory efektivněji na základě posouzení více kandidátů, v kratším časovém období, což znamená, že se dozvíte výsledek pohovoru dříve. Naším cílem je, aby vám poslal rozhodnutí nabídku do dvou týdnů od pohovoru.

Projekce

Musíte projít uspokojivé zdraví a policejní screening, včetně obrazovky pro a imunizaci proti hepatitidy B.

Pracovní příležitosti

Fakulta Pozice

Univerzita v Nikósii Medical School nabízí následující studijní programy:

 • Svatého Jiří, University of London Bachelor medicíny a Bachelor chirurgie (MBBS)
 • Doktor medicíny (MD) 6 rok vstup bakalářský titul udělený univerzitou Nikósie Medical School
 • MSc v oboru rodinného lékařství stupeň pro lékaře udělovaných univerzitou v Nikósii Medical School.

Vzhledem k neustálému rozšiřování lékařské fakulty, těšíme se na vysoce motivované členy fakulty s příslušnou akademické kvalifikace, výzkum a pedagogické zkušenosti v disciplínách uvedených níže:

 • Anatomie
 • Histologie
 • Fyziologie
 • biochemie

Úspěšní kandidáti budou aktivně podporovat stávající programy stejně jako dilatační potřeby Medical School a budou vyzváni, aby sledovat své vlastní nezávislé výzkumné programy.

This school offers programs in:
 • Angličtina
University of Nicosia Medical School
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
27,500 EUR
ročně.
Information
Deadline
Contact school
Locations
Kypr - Nicosia, Nicosia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Contact school
Datum ukončení Contact school
Dates
Sept. 2019
Kypr - Nicosia, Nicosia
Termín odevzdání přihlášek Contact school
Datum ukončení Contact school