Stupeň ve veterinární

Všeobecné informace

Popis programu

CO SI lišíme?

1. Zkušenosti

Fakulta veterinární fakulta má více než 17 let zkušeností a je to děkan fakulty autonomní oblasti Valencie a člena Evropské asociace zařízení pro veterinární vzdělávání (EAEVE) a Mezinárodním sdružením pro veterinární Student (IVSA)

2. Mezinárodní povolání

V našich třídách koexistovat a žít studentů z několika zemí a národností. Je to jediný veterinární fakulty ve Španělsku (a málo mezi Evropou) se třemi mezinárodními řádky stupně: španělsky, francouzsky a anglicky.

3. Zařízení

Vzhledem k tomu, od prvního dne budete mít přístup ke klinické veterinární nemocnice a se svými zařízeními, které budou moci postoupit své znalosti, studovat příchozí případů a také se aktivně podílet na 24 hodin strážní službě na služby v nemocnicích. Navíc, budete mít přístup k výuce a výzkumu Farm, kde budete podílet na praktických kliniky s většími zvířaty, jako jsou koně a krávy, stejně jako praktické činnosti související s nakládáním zvířat a etnologii a reprodukci u koz, ovcí , králíci, ptáci, psi a kočky. Budete se účastní inovativního vzdělávacího programu, který integruje akademické učení s získávání odborných veterinárních dovedností.

Klinická veterinární nemocnice

Klinická Veterinární Nemocnice na Universidad CEU Cardenal Herrera je otevřená pro veřejnost a nabízí služby od preventivní medicíny na konzultacích týkajících se všech klinických oborech. Kromě toho, je jeho pohotovostní služba k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce, a je provozována pracovníky v nouzovém veterinární medicíně. Studenti veterinárních věd získávají jejich praktické klinické výcvik aktivní účastí ve všech službách vedle specializovaných odborníků, kteří jsou sami učitelé na univerzitě. S vybavením a stupeň specializace našich veterinárních odborníků, klinické veterinární nemocnice CEU je průkopnický založení ve Španělsku. Počítáme s našimi specialisty.

Výuka a výzkum Farm

Prostřednictvím svých zařízení, různé druhy zvířat, mohou být smířen a studenti veterinárních věd mohou podílet na praktických cvičeních manipulaci a zkoumání koně a dobytek. Praktická cvičení se konají od prvního roku a postupně stát se více pokročilý, jak kurz postupuje. Navíc, tato zařízení mohou být použity pro účely výzkumu, vývoji projektů velkého zájmu o národní i mezinárodní společnosti.

4. Praktiky

Více než 1000 stáže pro externí pracovní zkušenosti s více než 400 profesionálů poskytovat doučování. Mezi stáže práci, kterou jsme podepsali dohody s Bioparc a L'Oceanogràfic pro osobní klinické a non-klinickým výcvikem malých skupin.

Co budu se učit?

Osnovy nejprve soustředí na učení základních disciplín, ale pak se stane modernější zaměřit na způsoby, jak zajistit zdraví zvířat a lidí na základě odborných studií. Pro tento účel, jakož i prostřednictvím teoretických a praktických cvičeních v univerzitní zařízení - laboratoře, výuka Hospodářství, Clinical veterinární nemocnice - také bude provádět externí umístění ve veterinárních klinikách, potravinářských společností, jatek, výrobních podniků, středisek pro obnovu volně žijících živočichů a zoologické zahrady , a proto poskytuje tak různých kontaktů ve veterinární profese.

Http://www.uchceu.com/en/studies/degree/veterinary

Poslední aktualizace Srp 2017

Informace o škole

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, ... Čtěte více

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, among those three Universities in Madrid, Barcelona and Valencia. Méně