Přečtěte si oficiální popis

CO SI lišíme?

1. Zkušenosti

Fakulta veterinární fakulta má více než 17 let zkušeností a je to děkan fakulty autonomní oblasti Valencie a člena Evropské asociace zařízení pro veterinární vzdělávání (EAEVE) a Mezinárodním sdružením pro veterinární Student (IVSA)

2. Mezinárodní povolání

V našich třídách koexistovat a žít studentů z několika zemí a národností. Je to jediný veterinární fakulty ve Španělsku (a málo mezi Evropou) se třemi mezinárodními řádky stupně: španělsky, francouzsky a anglicky.

3. Zařízení

Vzhledem k tomu, od prvního dne budete mít přístup ke klinické veterinární nemocnice a se svými zařízeními, které budou moci postoupit své znalosti, studovat příchozí případů a také se aktivně podílet na 24 hodin strážní službě na služby v nemocnicích. Navíc, budete mít přístup k výuce a výzkumu Farm, kde budete podílet na praktických kliniky s většími zvířaty, jako jsou koně a krávy, stejně jako praktické činnosti související s nakládáním zvířat a etnologii a reprodukci u koz, ovcí , králíci, ptáci, psi a kočky. Budete se účastní inovativního vzdělávacího programu, který integruje akademické učení s získávání odborných veterinárních dovedností.

Klinická veterinární nemocnice

Klinická Veterinární Nemocnice na Universidad CEU Cardenal Herrera je otevřená pro veřejnost a nabízí služby od preventivní medicíny na konzultacích týkajících se všech klinických oborech. Kromě toho, je jeho pohotovostní služba k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce, a je provozována pracovníky v nouzovém veterinární medicíně. Studenti veterinárních věd získávají jejich praktické klinické výcvik aktivní účastí ve všech službách vedle specializovaných odborníků, kteří jsou sami učitelé na univerzitě. S vybavením a stupeň specializace našich veterinárních odborníků, klinické veterinární nemocnice CEU je průkopnický založení ve Španělsku. Počítáme s našimi specialisty.

Výuka a výzkum Farm

Prostřednictvím svých zařízení, různé druhy zvířat, mohou být smířen a studenti veterinárních věd mohou podílet na praktických cvičeních manipulaci a zkoumání koně a dobytek. Praktická cvičení se konají od prvního roku a postupně stát se více pokročilý, jak kurz postupuje. Navíc, tato zařízení mohou být použity pro účely výzkumu, vývoji projektů velkého zájmu o národní i mezinárodní společnosti.

4. Praktiky

Více než 1000 stáže pro externí pracovní zkušenosti s více než 400 profesionálů poskytovat doučování. Mezi stáže práci, kterou jsme podepsali dohody s Bioparc a L'Oceanogràfic pro osobní klinické a non-klinickým výcvikem malých skupin.

Co budu se učit?

Osnovy nejprve soustředí na učení základních disciplín, ale pak se stane modernější zaměřit na způsoby, jak zajistit zdraví zvířat a lidí na základě odborných studií. Pro tento účel, jakož i prostřednictvím teoretických a praktických cvičeních v univerzitní zařízení - laboratoře, výuka Hospodářství, Clinical veterinární nemocnice - také bude provádět externí umístění ve veterinárních klinikách, potravinářských společností, jatek, výrobních podniků, středisek pro obnovu volně žijících živočichů a zoologické zahrady , a proto poskytuje tak různých kontaktů ve veterinární profese.

Http://www.uchceu.com/en/studies/degree/veterinary

Program se vyučuje na:
Angličtina
španělština

Zobraz 2 více kurzů z University CEU - Cardenal Herrera »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
5 let
Denní studium
Price
16,040 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date