Read the Official Description

Studenti, kteří se specializací na zdravotnictví vybudovat široký přírodovědné gramotnosti a v a spojit ji se znalostí konkrétních hrozeb pro lidské zdraví z oblasti životního prostředí, pracovních a životního stylu faktory. Pokročilá Student integruje tento přípravek se studiem individuální a společné strategie na ochranu a zlepšování lidského zdraví.

Tento významný připravuje studenty pro širokou škálu cílů, včetně převodu do bakalář v domech s pečovatelskou dur na AMC. Studenti se také mohou připravit na vstup do postgraduální studium vedoucí k profesí, jako lékař, zubař, veterinář, lékař asistentky, lékárníka nebo fyzioterapeuta. Někteří studenti jít na postgraduální studium v ​​oblasti přírodních věd, včetně biologie nebo biotechnologie. Zdravotnictví studenti také bude připravena pro pozice vstupní úrovně v nastavení souvisejících se zdravím, jako jsou lékařské a výzkumné laboratoře, kanceláře veřejného zdraví, neziskových organizací a dalších arén vědecky podložené.

Po dokončení Bachelor of Science ve zdravotnictví, budou mít studenti:

  • Získal základní přírodovědné gramotnosti potřebné pro vstupní úrovně práci ve zdravotnictví, nebo se připravit na postgraduální studium
  • Naučili používat vyšetřovací a analytické nástroje centrální zdravotní výzkum
  • Rozvinuté dovednosti, které umožňují vyhodnocení komplexních souvislostí, které formují lidské zdraví
  • Schopnost aplikovat hodnoty, etika a pojetí spravedlnosti k lidským zdravotních problémů
Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Anna Maria College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019