Read the Official Description

Důležité Informace o programu Application

Žádosti snímkování programu jsou k dispozici od 1. července do 31. srpna každého roku a musí být předloženy osobně do 31. srpna na studijním poradcem v jednom z akademie čtyřech místech. Žádosti nebudou přijímány do všech pět (5) podmiňující předměty byly dokončeny studentem. Před předložením závěrečné žádosti Prostudujte si kontrolní seznam aplikací s akademickým poradcem. Máte-li jakékoli dotazy týkající se procesu žádosti, obraťte se na ředitele Rentgen programů.

Doufáme, že naše webové stránky vám poskytne odpovědi na otázky týkající se programu na Polk State College radiografii.

Program Rentgen podporuje a podporuje tvůrčí a pozitivní zkušenosti s učením v atmosféře akademické kvality a neustálého zlepšování. Cílem programu radiografie je poskytnout každému studentovi znalosti, dovednosti a profesionální atributy nezbytné k dosažení úspěchu jako radiographers.

Program Rentgen poskytuje svým studentům organizovanou vzdělávací program, který zahrnuje kurzy všeobecného vzdělávání a radiační vzdělání, zatímco se připravuje studenty na kariéru jako členové zdravotnického týmu. Rentgenolog je licencovaný odborník, který je primárně zodpovědný za uplatňování ionizující záření demonstrovat částí lidského těla na rentgenovém snímku, skiaskopického obrazovky, nebo jiné zobrazovací režim pomoci lékaři při diagnostice onemocnění a zranění. Radiographers pracují v nemocnicích, soukromých ordinací, kliniky, cestovních kanceláří a dalších kvalifikovaných zařízení.

Snímkování Program je nabízen v Polk State College Airside Center v Lakeland. Třídy a klinické úkoly jsou naplánovány pondělí - pátek.

Poslání

Snímkování Program podporuje a podporuje tvůrčí a pozitivní zkušenosti s učením v atmosféře akademické kvality a neustálého zlepšování. Cílem radiografie programu je poskytnout studentům s informacemi, dovednosti a profesionální atributy nezbytné k dosažení úspěchu jako radiographers.

Program Cíle:

1.. Studenti budou absolvovat klinicky kompetentní.

 . Studenti budou demonstrovat správné polohy dovednosti.

 b. Studenti budou demonstrovat odpovídající technickou výběr faktoru.

 c. Studenti budou demonstrovat správné radiační ochrany pro sebe a pacientem.    
 1. Studenti budou demonstrovat efektivní komunikační dovednosti ve třídě a kliniky.

  . Studenti budou demonstrovat efektivní ústní komunikační dovednosti. b. Studenti budou demonstrovat efektivní písemné komunikační dovednosti.
 2. Studenti budou demonstrovat kritické myšlení a řešení problémů dovednosti v učebně a kliniky.

  . Student bude schopen přizpůsobit postupy pro non-rutinních zkoušek. b. Studenti budou přizpůsobovat polohy a péči o pacienta techniky, aby vyhovovaly potřebám pacienta. c. Studenti a absolventi budou demonstrovat profesní růst a vývoj.
 3. Studenti se budou podílet na profesionální vývojové činnosti.

  . Studenti budou absolvovat speciální rotaci. b. Studenti budou vystavovat profesionální chování v klinickém prostředí.
 4. Program bude absolvovat technologů entry-level.

  . Absolventi budou složit zkoušku ARRT na jejich první pokus. b. Postgraduální skóre na zkoušku ARRT bude odrážet celostátní průměr. c. Absolventi budou spokojeni s jejich vzdělání a naznačují, že byli dostatečně připraveni vystupovat jako radiographers vstupní úrovně. d. Zaměstnavatelé budou ukazují, že absolventi jsou dostatečně připraveni provést jak radiographers vstupní úrovně. e. Za pětileté období absolventi budou během šesti měsíců, úspěšně najít zaměstnání v zobrazovacím profesi. f. Zapsaní studenti budou absolvovat programu.

Osnovy Program umožňuje studentům, aby se stal klinicky příslušným dokladem o kritické myšlení a schopnost řešit problémy ve třídě a kliniky. Studenti rozvíjejí účinnou komunikaci a odborné znalosti, a připravit se na roli s technologa entry-level.

Snímkování Program poskytuje studentům s organizovanou vzdělávací program, který zahrnuje kurzy ve všeobecném vzdělávání a radiologických technologií při přípravě studentů na kariéru jako členové zdravotnického týmu. Rentgenolog je licencovaný odborník, který je primárně zodpovědný za uplatňování ionizující záření demonstrovat částí lidského těla na rentgenovém snímku, skiaskopického obrazovky, nebo jiné zobrazovací režim pomoci lékaři v diagnostice onemocnění a zranění. Radiographers pracují v nemocnicích, soukromých ordinací, kliniky, cestovních kanceláří a dalších kvalifikovaných zařízení.

Snímkování Program je nabízen v Polk State College Airside Center v Lakeland. Třídy jsou naplánovány od pondělí do pátku. Plán třída se pohybuje mezi semestry s některými třídami nabízeny ve večerních hodinách.

Akreditace

Polk State College dosáhl akreditaci Joint Review výboru pro vzdělávání v radiologických Technology, 20. N. Wacker Drive, Suite 2850, Chicago, IL 60606-3182; telefon: 312.704.5300; Webové stránky: www.jrcert.org. Absolventi programu radiografie jsou způsobilé, aby se americký registr vyšetření Radiologické technologů pro vydání průkazu způsobilosti radiographers. Toto vyšetření se uděluje národní certifikace a umožňuje studentům žádat o státní licensure.

Přijímací kritéria

Níže jsou uvedeny minimální požadavky na přijetí do programu radiografie:

 • Pro zájemce o studium musí získat souhlas k Polk State College jsou kreditní usilující o studenty se všemi požadovanými přijímacího dokumentů obdržených podatelny.
 • Studenti musí absolvovat všechny potřebné kurzy Vývojová vzdělávání.
 • Studenti musí mít celkový GPA 2.00 (nebo vyšší) v době podání žádosti a přijetí do programu.

Studenti musí absolvovat následující podmiňující předměty s C nebo lépe před podáním žádosti o programu:

 • BSC 2085C - anatomie a fyziologie člověka I
 • BSC 2086C - anatomie a fyziologie II
 • HSC 1531 - Lékařská terminologie
 • MAC 1105- College Algebra (nebo MAC samozřejmě na vyšší úrovni)
 • ENC 1101 - College Composition I

Upozorňujeme, že předpoklady pro program a kurzů, které lze pořídit před přijetím do programu může změnit; Studenti dosud nebyly přijaty, může být požadováno, aby dodatečná nebo alternativní předpoklady před přijetím do programu.

Dodatečné požadavky programu

Dodatečné požadavky, které mají být dokončeny po přijetí do programu patří:

 • Předložení fyzikální vyšetření a základní funkce vyšetření.
 • Dokončení imunizace a přenosných chorob projekce.
 • Certifikace v KPR (aktuální).
 • Dokončení Florida Department of vymáhání práva (FDLE) požadováno ověření spolehlivosti.
 • Dokončení screening léčiv.
 • Předložení podepsaného čestného prohlášení potvrzující non-committance konkrétních trestných činů.

Ředitel Program obsahuje informace o dokončení dodatečných požadavků program během orientaci.

Program taught in:
Angličtina

See 11 more programs offered by Polk State College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
- V-stát 112,22 dolarů za hodinu úvěr, Out-of State 409,06 $ za hodinu úvěru
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date