Read the Official Description

"Medical Modality, že se dívá na jádru věci"

The Kardiovaskulární Technology Program připravuje studenty na kariéru v rychle se měnícím, kritického myšlení arény srdečních a periferních intervence. Invazivní kardiovaskulární technolog je členem týmu srdeční katetrizační, která pomáhá lékaři při diagnostice a léčbě onemocnění koronárních tepen (CAD) a onemocnění periferních tepen (PAD). Primární úlohou kardiovaskulární technolog je přímo pomoci lékaři při angioplastice a zavedení stentu, sledovat stav hemodynamického pacienta v průběhu postupů, a poskytovat profesionální a soucitné před a po procesní péči o pacienty. Absolventi najdou pracovní příležitosti v srdeční katetrizace laboratoře v nemocnicích a volně stojících na klinikách jak profesionálně licencované spolupracovníků zdravotní péče.

Kardiovaskulární Technology Program podporuje kreativní, pozitivní zkušenosti s učením v atmosféře akademické kvality a neustálého zlepšování. Učební plán poskytuje přístup k informacím a dovednosti potřebné k vynikat v rámci diagnostických a intervenčních technologických oborech kardiovaskulárních.

Kardiovaskulární Technology Program poskytuje organizovanou vzdělávací program, který zahrnuje požadované třídy všeobecném vzdělávání v Kromě požadovaných základních tříd pro invazivní kardiovaskulární osnov. Absolventi programu jsou způsobilé sedět na Registered Kardiovaskulární invazivní Specialist (RCIS) pověření. RCIS je zásadní členem srdeční katetrizace a periferního cévního týmů. Jeho / její hlavní úlohou je pomáhat lékařům při diagnostických a intervenčních kardiovaskulárních procedur, sledování hemodynamického stavu pacienta v průběhu schvalovacích postupů a provozovat specializované zobrazovací zařízení s přihlédnutím k radiační dávkou a bezpečnost.

Kardiovaskulární Technology je vysoce kvalifikované pracovníky, rychlá specialita vyžadují kritické myšlení životně důležité pro diagnózu a léčbu pacientů po ischemické choroby srdeční (ICHS) a onemocnění periferních tepen (PAD). Podle amerického úřadu práce a statistiky, se očekává, že zaměstnanost kardiovaskulárních technology růst zhruba o 30 procent až 2022 (ministerstvo práce. Bureau of Labor Statistics zaměstnanecké Outlook Handbook, 2014-15 Edition).

Absolventi kardiovaskulární Technology Program může hledat zaměstnání v nemocnici srdeční katetrizace laboratoře, ambulantní kardiovaskulární laboratořích, cestovních kanceláří a dalších zařízení souvisejících s průmyslem na Floridě a po celé zemi. technologové entry-level lze očekávat, že přibližně 48.000 $ ročně. Tato odměna je založena na 40-hodinový pracovní týden a má potenciál ke zvýšení placenou pracovní pohotovosti a posunu diferenciálu. Absolventi programu jsou způsobilé přijmout národní výbory spravované Kardiovaskulární Credentialing International (SKI) pro Registered Kardiovaskulární invazivní Specialist (RCIS) pověření.

Akreditace

Kardiovaskulární Technology Program je omezený vstup spojil program zdravotní péče. Tento program je akreditován prostřednictvím Komise o akreditaci Allied zdraví vzdělávacích programů (CAAHEP) na základě doporučení společného přezkumu výboru pro vzdělávání v oblasti kardiovaskulárních technologie (JRC-CVT).

Přijímací kritéria

Níže jsou uvedeny minimální požadavky pro přijetí do kardiovaskulární Technology Program: Pro zájemce o studium musí získat souhlas k Polk State College jsou kreditní usilující o studenty se všemi požadovanými přijímacího dokumentů obdržených podatelny.

Studenti musí absolvovat jakýkoliv testování vstupné (v případě potřeby) a všechny požadované Vývojové vzdělávací kurzy.

Studenti musí mít celkový GPA 2.5 (nebo vyšší) v době podání žádosti a přijetí do programu.

Musí být poskytnuty důkazy o aktuálním certifikace Healthcare Provider KPR.

Následující podmiňující předměty musí být dokončeny (před přijetím do programu) s stupně C nebo vyšší:

  • ENC 1101 - College Composition I
  • MAC 1105 - College algebra OR MGF 1106 - partie z matematiky
  • BSC 2085C - anatomie a fyziologie člověka I
  • BSC 2086C - anatomie a fyziologie II
  • HSC 1531 - Lékařská terminologie

Program předpoklady a kurzy všeobecného vzdělávání přijatá před přijetím může změnit. Student dosud nebyly přijaty, může být požadováno, aby dodatečná nebo alternativní předpoklady. Studenti usilují o zařazení do programu mohou být nutné k dokončení testu přijímací před dokončením aplikace programu. Studenti by měli kontaktovat programový ředitel pro více informací.

Dodatečné požadavky programu

Ředitel Program poskytuje informace o dokončení tyto dodatečné požadavky pro přijetí s písmenem pro studenty, jakmile jsou přijímány do programu:

  • Dokončení zdravotní tělesnou.
  • Podání imunizace záznamů a přenosných chorob projekce s dokumentací, které ověřují na základě současné úrovně titru požadovaných očkování.
  • Dokončení testování léků na deset panelu.
  • Poskytování podepsané čestné prohlášení o morální charakter, který potvrzuje nezávazný konkrétních trestných činů.
  • Dokončení federální pozadí a sexuální predátor kontrolou.
Program taught in:
Angličtina

See 11 more programs offered by Polk State College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
11,000 USD
V-stát 112,22 dolarů za hodinu úvěr, Out-of State 409,06 $ za hodinu úvěru
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date