Spolupracovník studijní ošetřovatelské programu

Všeobecné informace

Popis programu

Přidružený Titul Ošetřovatelství Program

Ošetřovatelství je profesionální kariéru, která vyžaduje schopnosti kritického myšlení. Oboru ošetřovatelství může poskytnout emocionální odměny a profesní výhody. Sestry dnes se očekává, že k udržení starostlivý a soucitný postoj při provozu ve složitých život zachraňujících situacích. Pomáhají klientům v změny životního stylu a prosazování vlastní péči o klienty s chronickými samoregulačních zdravotní problémy. Pokud máte pocit, že jste připraveni postoupit svou kariéru, pak LPN k RN Mobility Program nabízí jedinečnou příležitost pro vás.

Funkce programu

  • Vynikající laboratorní zařízení
  • Vynikající komentáře zaměstnavatel

Akreditace

Přidružený Titul Ošetřovatelství Program na Lurleen B. Wallace Community College je akreditována Akreditační komise pro vzdělávání v ošetřovatelství (ACEN).

Odhadovaná Plat

Podle zaměstnanecké Outlook Handbook 2014-2015, medián roční výdělek pro registrované zdravotní sestry je 65.470 dolar.

Pracovní příležitosti

Podle příručky Occupational Outlook, se očekává nárůst o 19% přes 2022 zaměstnání registrovaných zdravotních sester. Zaměstnanost profese poroste mnohem rychleji, než je průměr. Registrovaní sestry mohou pracovat v nemocnicích, domovech důchodců, kancelářích lékařů, ve školách, státní správě, vojenská služba, domácí zdravotní, hospice, soukromá daně a průmyslu.

Vstupné Policy

Přidružený Titul Nurse

Mobilita LPN / ADN

Minimum přijetí normy pro Associate Titul Ošetřovatelství programu patří: 1. Nepodmíněné vstup do vysoké školy.

  1. Přijetí vyplněné žádosti o Associate Titul Ošetřovatelství Program od 15. března 3. Minimálně 2,50 kumulativní GPA na posledních 24 hodin úvěru pro studenty s předchozí vysoké školy práce.
  2. Dobrá stojící s vysokou školu.
  3. Splnění základní funkce nebo technické normy potřebné pro ošetřovatelství. 6.. Test Základní akademických dovedností (čaje) testu. TEAS V je aktuální verze testu. Pro progresi do NUR 201 studentů:
  4. Musí mít aktuální unencumbered praktický ošetřovatelský licenci.

Mezi zájemci o studium náměstek Titul Pečovatelské jsou nutné pro úspěšné dokončení předpoklady, které zahrnují orientaci na vysoké škole (ORI 101, 1 semestr úvěru) Principy biologie (BIO 103, 4. semestr úvěru), anglický Composition I (ENG 101, 3 semestr kreditní hodiny), Intermediate College Algebra (MTH 100, nebo vyšší úrovni 3 kreditních hodin), anatomie a fyziologie člověka I (BIO 201, 4 kreditních hodin) a, lidské anatomie a fyziologie II (BIO 202, 4 kreditních hodin) před úvahu.

Poslední aktualizace Čvc 2015

Informace o škole

We are one of 1,195 comprehensive community colleges in the United States, which educate 46% of all undergraduate students in the country and award 555,000 associate degrees and 295,000 certificates e ... Čtěte více

We are one of 1,195 comprehensive community colleges in the United States, which educate 46% of all undergraduate students in the country and award 555,000 associate degrees and 295,000 certificates each year. Méně