Sdružovat se v lékařské plakátování a kódování

Všeobecné informace

Popis programu

Chcete vstoupit na rychle rostoucí zdravotnického průmyslu, ale dávají přednost práci v kanceláři, spíše než na klinice? Provo College Medical Billing a kódování Program vám dá vzdělání, které potřebujete začít svou kariéru s důvěrou. Po získání Medical Billing a kódování stupeň, můžete se rozhodnete pracovat v nemocnicích, ordinacích, klinikách, Fakturace a kódování společností a pojišťoven. V pouhých 18 měsíců při našich Utah areálech, nebo on-line, budete moci rychle dokončit Medical Billing a kódování kurzy a skočit do kariéry v-poptávky.

Utah povolání Dlouhodobé projekce předvídají, že lékařské záznamy / zdravotní informační technici budou mezi nejrychleji rostoucích kariéry až do roku 2020, s projektovanou celkový růst počtu pracovních míst o 28% nebo 2,580 pracovních míst (Utah ministerstvo pracovních sil Projekce služby z povolání, 2012).

Pokud byste se chtěli dozvědět více o naší škole, nebo jak se dostat lékařské plakátování a kódování stupeň, prosím, kontaktujte nás ještě dnes. Program je k dispozici on-line nebo s pomocí našeho Provo, Utah areálu.

Přehled programu

Medical Billing a kódování absolventi jsou školeni v:

  • Dodací systémy zdravotní péče
  • Zpracování Pohledávky
  • Lékařské vedení kanceláře
  • Průmyslový standard fakturační a kódování software

Průměrná Medical Billing a kódování délka programu:

  • Spolupracovník fakulta Udělen v lékařské plakátování a kódování - 18 měsíců

Pracovní Tituly pro Medical Billing a kódování spolupracovník stupeň absolventů:

  • Lékařské záznamy
  • Informace o zdraví Technik
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

With thousands of graduates along the Wasatch Front, Provo College is committed to career education in Utah. Our mission is to help committed students attain rewarding careers through student-centered ... Čtěte více

With thousands of graduates along the Wasatch Front, Provo College is committed to career education in Utah. Our mission is to help committed students attain rewarding careers through student-centered training and education of the highest quality. We’re accomplishing this mission by teaching the skills that apply directly to the marketplace and that employers want to hire... Méně