Přečtěte si oficiální popis

Proč psychologie v UNIVAS?

Průběh psychologie UNIVAS vychází z aktualizovaného návrhu osnov a přizpůsobena vědecké a socio-kulturních změn pokroku, který umožňuje výcvik odborníků schopných poskytovat služby s standardů kvality a etickými zásadami. Kurz poskytuje od počátku, povzbuzovat zkušenosti z profese pozorováním a praxe etapách, zaměřené na komunitu a také ve svých laboratořích s nejnovějšími technologiemi, jako jsou psychologické vyšetření Laboratoř experimentální psychologie laboratoře, poradenské psychologie a Center psychologická služba. Psychologie Kurz je vložena v oblasti humanitních a má schopnost se skládá z Masters a lékařů vyškolených v prestižních univerzitách v Brazílii.

Více než učební plán, který řeší požadavky MEC nabízí komplexní školení, se zvláštním zaměřením na zdravotnictví, který je široce zdůrazněno v našich výcvikových táborech. hlavně jsme oko směrem k dynamickému pohybu společnosti a jejích potřeb.

profesionální výkon

Metodika použitá v průběhu psychologie UNIVAS umožňuje vznik profesionálů s konkurenční výhody a širokým výhledem na biopsychosocial jevů, a zajistit studentské granty, aby provedla úspěšnou kariéru. Psycholog pole je široký, pokrývá oblasti, jako je zdravotnictví, organizace, vzdělání, právo, Společenství, sportu, ekonomiky a spotřeby, které se zabývají různými lidmi a různými otázkami manipulace.

Program se vyučuje na:
Portuguese (Brazil)
This course is Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
10 semestry
Denní studium
Price
1,182 BRL
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date