Psychologie

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Popis programu

Read the Official Description

Psychologie

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Proč psychologie v UNIVAS?

Průběh psychologie UNIVAS vychází z aktualizovaného návrhu osnov a přizpůsobena vědecké a socio-kulturních změn pokroku, který umožňuje výcvik odborníků schopných poskytovat služby s standardů kvality a etickými zásadami. Kurz poskytuje od počátku, povzbuzovat zkušenosti z profese pozorováním a praxe etapách, zaměřené na komunitu a také ve svých laboratořích s nejnovějšími technologiemi, jako jsou psychologické vyšetření Laboratoř experimentální psychologie laboratoře, poradenské psychologie a Center psychologická služba. Psychologie Kurz je vložena v oblasti humanitních a má schopnost se skládá z Masters a lékařů vyškolených v prestižních univerzitách v Brazílii.

Více než učební plán, který řeší požadavky MEC nabízí komplexní školení, se zvláštním zaměřením na zdravotnictví, který je široce zdůrazněno v našich výcvikových táborech. hlavně jsme oko směrem k dynamickému pohybu společnosti a jejích potřeb.

profesionální výkon

Metodika použitá v průběhu psychologie UNIVAS umožňuje vznik profesionálů s konkurenční výhody a širokým výhledem na biopsychosocial jevů, a zajistit studentské granty, aby provedla úspěšnou kariéru. Psycholog pole je široký, pokrývá oblasti, jako je zdravotnictví, organizace, vzdělání, právo, Společenství, sportu, ekonomiky a spotřeby, které se zabývají různými lidmi a různými otázkami manipulace.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
10 semestry
Denní studium
Price
Cena
1,182 BRL
Information
Deadline
Locations
Brazílie - Pouso Alegre, State of Minas Gerais
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Brazílie - Pouso Alegre, State of Minas Gerais
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu