Primární péče o zuby (MSc, Pg Dip, Pg Cert - Online Learning)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Popis programu

Read the Official Description

Primární péče o zuby (MSc, Pg Dip, Pg Cert - Online Learning)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Popis programu

Tento on-line modulární program na částečný úvazek poskytuje magisterské vzdělání pro klinické ordinace primární péče, se zvláštním důrazem na zubní stomatologii.

Můžete si vybrat studium na úrovni certifikátu, diplomu nebo magisterského studia.

Struktura diplomové práce je navržena tak, aby vyhovovala potřebám zubních lékařů z celého světa. Program rozvíjí schopnost přijmout přístup založený na důkazech v klinické praxi a posoudit a poskytnout kvalitní primární péči o zuby.

Dentist

Online učení

Naše on-line učební technologie jsou plně interaktivní, oceněné a umožňují komunikovat s našimi vysoce kvalifikovanými učiteli z pohodlí vašeho domova nebo pracoviště. Naši on-line studenti mají nejen přístup k vynikajícím zdrojům Edinburghu, ale také se stanou součástí podpůrné online komunity, která sdružuje studenty a učitele z celého světa.

Struktura programu

Každý kurz bude probíhat po dobu šesti nebo dvanácti týdnů (v závislosti na kreditech) s účastí v online diskusích a dokončení časových úkolů je povinnou součástí procesu. Program je podporován virtuálním učebním prostředím (VLE) a veškerý vzdělávací materiál je dostupný online. Kurzy pro hodnocení jsou nahrány na stránky a k dispozici je aktivní diskusní panel pro studenty, který je k dispozici společně s diskusi vedenou učitelem. Všechny moduly poskytují průběžné hodnocení. Uchovávání portfolia důkazů je zásadní součástí hodnocení. Studenti jsou důrazně vyzýváni k tomu, aby zahrnuli reflexní prvek a udržovali osobní deník. Existuje značný časový nárok na dokončení tohoto programu a žadatelé by si měli být vědomi toho, že se budou muset účastnit týdenních konzultací a diskusí. Odhaduje se, že každý týden bude vyžadovat 15-20 hodin klinického času a osobní studium. Můžete si vybrat studium na úrovni certifikátu, diplomu nebo magisterského studia.

Kurzy 1. ročníku (certifikát) a 2. ročník (diplom) zahrnují:

 • Úvod do klinických důkazů.
 • Diagnostika a plánování léčby.
 • Přímé restaurování.
 • Zubní klinika.
 • Occlusal Management obnovené přírodní dentice.
 • Endodoncie v primární péči o zuby.
 • Periodontální léčba primární péče o zuby.
 • Nepřímé obnovy.
 • Obnova Edentulního prostoru.

Ve 3. ročníku (magisterské) dokončíte disertační práci a provedete klinické případové zprávy. V Edinburském postgraduálním zubním ústavu bude probíhat každoroční letní škola, která posílí koučovací prvek výuky klinických dovedností.

Kariérní možnosti

Tento magisterský stupeň neumožňuje vstup na žádné seznamy odborníků, ale podpoří propagaci v primární kariéře zubní péče Pathway , zejména v rámci placené služby. Obecní zubní lékaři, kteří se chtějí zapojit do výuky nebo výzkumu, budou také považovat za důležitou kvalifikaci. Královská vysoká škola chirurgů Anglie (FGDP UK) akreditovala titul ke své kariérové ​​kariéře Pathway .

Vstupní požadavky

Primární zubní kvalifikaci (např. Bakalář zubní chirurgie) nebo její mezinárodní ekvivalent a minimálně dvouletá postgraduální zkušenost s primární péčí o zuby.

Požadavky anglického jazyka

Všichni žadatelé musí mít jednu z následujících dovedností jako důkaz svých schopností angličtiny:

 • vysokoškolské nebo magisterské studium, které bylo vyučováno a hodnoceno v angličtině ve většinové anglicky mluvící zemi, jak je definováno britskými vízy a imigrací.
 • IELTS Academic: celkem 6,5 (nejméně 6,0 v každém modulu).
 • TOEFL-iBT: celkem 92 (nejméně 20 v každém modulu).
 • PTE (A): celkem 61 (nejméně 56 v každé sekci "Komunikativní dovednosti", sekce "Povolení dovedností" nejsou brány v úvahu).
 • CAE a CPE: celkem 176 (nejméně 169 v každém modulu).
 • Trinity ISE: ISE II s vyznamenáním ve všech čtyřech složkách.

Vyučované a hodnocené stupně v angličtině nesmí být starší dva a půl roku na začátku studijního programu. Jazykové testy nesmějí trvat déle než dva roky na začátku studijního programu.

This school offers programs in:
 • Angličtina
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Poslední aktualizace April 1, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Ún. 1, 2019
Duration
Délka trvání
1 - 3 let
Kombinované
Price
Cena
20,700 GBP
Sadzby poplatků za roky 2017-2018 se vztahují na všechny studenty, kteří začínají nový rok nebo jiné období studia od 1. srpna 2017 nebo později. Poplatky podléhají každoroční revizi a obvykle se zvyšují o přibližně 5% ročně.
Information
Deadline
Kontaktuj školu
At least one month prior to entry
Locations
Spojené království - Edinburgh, Scotland
Datum začátku : Ún. 1, 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
At least one month prior to entry
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 1, 2019
Spojené království - Edinburgh, Scotland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
At least one month prior to entry
Datum ukončení Kontaktuj školu