Pre-profesionální program v medicíně

Cornell College

Popis programu

Read the Official Description

Pre-profesionální program v medicíně

Cornell College

O Rozměry

Centrum pro vědu a kulturu zdravotnictví

Rozměry je přední akademický program obohacování uranu navržen tak, aby kreativně připravit studenty na úspěšnou kariéru v různých zdravotnických profesí, jako je medicína, stomatologie, správy zdravotní péče a veterinární medicíny. Rozměry byl vytvořen Dr. Larry Dorr '63 poté, co poznamenal, že příliš mnoho obyvatel a kolegové byli vzděláváni ve vědeckém tunelu.

"S vynikající lékařské / vědecké znalosti nestačí," poznamenal Dr. Dorr. "Pokud nejste schopni prokázat obavy, dávat důvěru pacienta v léčbě a komunikaci, co se snažíte udělat, dát jim pozitivní postoj, vaši efektivitu jako zdravotník nakonec bude omezený." Tento bakalářský program je věřil být první svého druhu na místo smysluplné důraz na umění léčení, jakož i na vědu a léčbě nemocí.

Pět bodů rozdílu

Rozměry jsou definována a řídí souborem zásad činnosti, které jsou uvedeny zde stručně a podrobněji popsány na našich Five Points rozlišování stránky.

 1. Výborná příprava v přírodních vědách
 2. Méně časté infuze humanitních a společenských věd
 3. Smysluplná integrace záměrného učení
 4. Profesionální sochařství
 5. Úspěch absolventů Cornell

Student & Programová podpora

Na plný úvazek Asistent ředitele pomáhá studentům v průběhu studia na Cornellově univerzitě. Studenti obdrží pomoc s kariéry průzkumu, jako příležitosti k zaměstnání stínu; Informace o absolventa a odborné školy předpokladů; a pomoc při získávání zkušenosti s výzkumem a vysoký profil stáž umístění. Rozměry fakulty režisér a zdravotnických oborů výbor poskytne další pokyny.

Program často hostí významných návštěvníků pro pořádání seminářů a interaktivních praktických workshopů, z lékařské etiky, na odborná témata ve zdravotnictví, na možné uplatnění v různých oblastech souvisejících se zdravotnictvím. Poslední návštěvníci patří Dr. Patch Adams, "Humor a zdraví," a Dr. Dean Hamer, "Bůh Gene." Rozměry rovněž sponzoruje sympozia na takové otázky, jako "reforma porozumění zdravotní péče" a "The Breast Cancer Gene patentu", jakož i vývoj kurzů aktuálního zájmu, jako jsou lékařské antropologie a zdravotní ekonomie.

Zdraví Kariéra a postgraduální studium Support

Rozměry poskytuje podporu pro studenty, které sledují široké spektrum zájmů spojených se zdravotní péčí. Následující seznam představuje kariéry související se zdravím nejčastěji hledané Cornell studenty, a odkazy vedou k velkému množství specifických informací užitečných při přípravě pro každé pole:

 • Klinické laboratoře Science & Medical Technology
 • Stomatologie
 • Medicína: MD, DO, a MD PhD
 • Farmacie
 • Fyzická terapie
 • Asistent pro lékaře
 • Veřejné zdraví
 • Veterinář

MCAT Zkouška pomoc Příprava

Program Rozměry poskytuje pomoc při přípravě na zkoušku MCAT. Tato pomoc zahrnuje včetně obchodních MCAT příprava materiálů, osobní prohlášení psaní vodítko a full-délka praxe zkoušky na Cornell pre-med studentů. Zdraví Profese výbor Cornell byl zřízen Výbor pro zdravotnické profese, které vám pomohou při zpracování své žádosti včas, psaní vám dopis, doporučení Výboru, a nahrávání své doporučující dopisy do VirtualEvals (nebo jiné on-line stránky používané ve zdravotnictví škola). Výbor by měl být využívány všemi žadateli lékařské fakulty, a mohou být použity uchazečů o zubní, veterinární lékař, asistent, optometrie, nebo jiných zdravotnických povoláních programů.

Stáže

Rozměry podporuje řadu zážitkových vzdělávacích příležitostí, které kladou studentům bok po boku s odborníky v reálných situacích. Stáže, nezávislé studie a práce stínování jsou skvělé způsoby, jak získat vhled a zkušenosti v daném oboru. Také vám umožní zjistit, zda je či není profese je opravdu pro vás a zároveň posílit i svůj životopis a své aplikace pro absolventy vysokých škol a odborných škol.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Mount Vernon, Iowa
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Mount Vernon, Iowa
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu