Read the Official Description

Přehled programu

  • Pre-PharmD studenti na Daemen College dur v přírodních vědách / Zdravotní vědy specializace. První tři roky u Daemen College obsahovat všechny předmětů potřebných pro přijetí do doktor farmacie programu na University of Buffalo, a poskytnout studentům silné vědecké zázemí vedoucí k úspěchu v profesním programu. Poté, co přijal, studenti budou mít jejich prvních ročníků lékáren kurzy použity k dokončení svého bakalářského studia na Daemen.
  • learning služba je pro všechny majorů v Daemen College, který je shodný s posláním mnoha odborných škol potřeby.
  • Jádrové koncentrace ve zdravotní politice vás odliší od ostatních pre-studenty lékárny.

Proč Pre-Pharmacy Daemen?

  • Silná vědecká příprava vysoce kvalifikovaných fakulty
  • Nejmodernější laboratoří a vybavení
  • Přátelský student střed oddělení a vysoké školy

Unikátní 3+ 4 Program s University of Buffalo School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences

Daemen College a University of Buffalo School of Pharmacy a farmaceutické univerzity nabízejí ve spolupráci vysoce kvalifikované studenty příležitost vydělávat na jejich doktor farmacie stupně za 7 let. Dva studenti jsou přijímány jako prváci do tohoto programu každoročně a jsou garantovány míst v UB School of Pharmacy programu PharmD, pokud splňují požadavky programu, včetně určeném stupeň průměr bodu. Po úspěšném dokončení jejich prvního ročníku farmacie školy, bude BS v oblasti přírodních věd Sciences.Health propůjčuje Daemen College.

UB Pharmacy škola, která je jako jediná v systému SUNY, se zařadil mezi top lékáren škol v USA a jeden z nejlepších resortů na světě ve farmakokinetice, farmakodynamice a Biopharmaceutics.

Povinné předměty pro předškolní Farmaceutická Track

Věda: Obecná biologie I a 2, anorganická chemie I a 2, Organická chemie I a II, Fyzika I a II, biochemie, mikrobiologie, anatomie a fyziologie I a II, General Physiology, Contemporary Chemical Analysis, vědecký jazyk a gramotnost

Základní kurikulum (požadováno 45 kreditů): Angličtina Složení, Advanced Composition, kalkul a analytická geometrie I a 2, psychologie a / nebo sociologie a / nebo ekonomie, statistika

Program taught in:
Angličtina

See 5 more programs offered by Daemen College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019