Post-Master certifikát v sekvenční analýze a genomice

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Johns Hopkins postgraduální absolvent certifikátu v sekvenční analýze a genomics byl navržen pro vědce, kteří již mají rozsáhlé zakládání v biochémii, molekulární biologii a buněčné biologii, ale potřebují bioinformatiku dovednosti k designu experimentů a analyzovat data.

Program zavádí studenty do základů bioinformatiky prostřednictvím základních bioinformatických kurzů a pak studenti absolvují kurzy vyšší úrovně, které jsou potřebné pro pochopení a provádění sekvenční a genomické analýzy.

Revoluce v sekvenční technologii vyústila v obrovské množství dat, které vyžadují skladování a analýzu. Analýza údajů o nukleových kyselinách a proteinech vyžaduje speciální nástroje bioinformatiky a porozumění genomice. Rozvíjející se sekvenční technologie a doprovodné nástroje bioinformatiky budou rozvíjet personalizovanou medicínu, farmakogenomiku a molekulární diagnostiku. Výsledkem toho je, že rozvoj těchto nástrojů otevře nové možnosti výzkumu na mnoha frontách spolu s přílivem pracovních příležitostí v této oblasti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Čtěte více

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Méně