Pokročilý certifikát v oblasti zobrazování pomocí magnetické rezonance

Všeobecné informace

Popis programu

Magnetická rezonance (MR) nebo magnetická rezonance (MRI) je postup, který využívá impulsy energie rádiových vln spolu s magnetickým polem pro zobrazení konkrétní oblasti těla. Struktura a funkce těla jsou pak prezentovány jako průřezové anatomické obrazy. MR má větší kontrast měkkých tkání než CT, čímž vytváří detailní obrazy.

Technologové pracující v oblasti zobrazování pomocí magnetické rezonance mohou pracovat v nemocnicích, zobrazovacích centrech. Podle příručky Ocupational Outlook Handbook mohou být technici s certifikací ve více než jedné diagnostické oblasti, jako je MR, obchodovatelnější.

Vstupní předpoklad

Přijímání do programu MR se řídí pokyny ARRT pro certifikaci post-primární certifikace . Žadatel může být v současné době zapsán do příslušného programu zobrazovacího vzdělávání, jako je například radiologie. Žadatel musí však dosáhnout registračního statusu prostřednictvím ARRT v příslušné oblasti před zahájením programu MR (v polovině srpna). Další cestou k přijetí je držet aktuální registraci v radiografii, radiační terapii, sonografii nebo nukleární medicíně. Registrace sonografie může být provedena buď pomocí ARRT nebo ARDMS. Registrace jaderného léčiva se může konat buď s ARRT nebo NMTCB.

Pokud nesplníte tento požadavek, bude prvním krokem dokončení programu radiologických technologií (radiografií).


Jak požádat o program Magnetic Resonance Imaging:

 1. Přihlaste se a Washburn University do Washburn University , která se momentálně nezapisuje na Washburn University .
  • Jako součást on-line přihlášky do Washburn University budou studenti mít příležitost prohlásit hlavní / stupeň. Žadatelé mohou prohlásit bakalářské studium vědy o zdravotnictví (BHS) za hlavní v programu Medical Imaging, stejně jako certifikát pro magnetickou rezonanci.
  • Požádejte o semestr, který chcete zahájit. (tj. podzim 20__)
   Přijetí do Washburn University nezaručuje přijetí do programu Magnetic Resonance.
 2. Aplikujte na program MRI odesláním online aplikace MRI, která bude zaslána koordinátorovi programu MRI.
  • Předložit oficiální přepisy přímo na Úřad pro přijímání.
  • Zasílejte prostřednictvím pravidelné pošty nebo e-mailu podpůrné doklady o národním registraci (ARRT apod.) A aktuální CPR kartě na adresu:
   Jera Robertsová
   Program magnetické rezonance
   Washburn University
   1700 SW College Avenue
   Topeka, KS 66621


Základní osnovy zahrnují:

 • Sekční anatomie
 • Klinická praxe a řízení pacientů
 • Fyzika (principy přístrojové a zobrazovací techniky)
 • Imaging Procedures
 • Patologie

Absolvent programu MR certifikátu bude mít základní znalosti a klinické dovednosti. Osvědčení o magnetické rezonanci (MR) vyžaduje absolvování minimálně dvaceti dvou kreditních hodin včetně klinických zkušeností. Všechny MR kurzy se započítávají do bakalářského oboru Zdravotní vědy (BHS).


Indikátory kvality

Program Magnetic Resonance (MR) je spravován Department of Allied Health, který se nachází ve škole aplikovaných studií. Kurikulum programu na Washburn University je akreditováno North Central Association. Program může být dokončen buď na plný úvazek nebo na částečný úvazek a vede k potvrzení o dokončení. Po úspěšném ukončení programu mohou absolventi absolvovat post-primární zkoušku s americkým registrem radiologických technologů.


Naše mise

Program Magnetic Resonance je zaměřen na vývoj kvalifikovaných technologických lékařů, kteří poskytují optimální péči o pacienty.


Cíl programu

 1. Absolvovat studenty s teoretickými znalostmi, aby mohli působit jako kompetentní vstupní technici MR.
 2. Absolvovat studenty s odbornými znalostmi a chováním.
 3. Absolvovat studenty se schopností dělat nezávislé rozhodnutí a myslet kriticky.
 4. Absolvovat studenty se schopností obratně pečovat o své pacienty.


Zisková zaměstnanost

Míra umístění pracovních míst 2017 - 2018: 100%

Tato míra vychází z programovatelů programu 2017-2018, kteří reagovali na náš průzkum a kteří byli zaměstnáni do 180 dnů od dokončení.


Klinické zkušenosti

Součástí požadavků na program MRI je 24hodinová klinická výchova s ​​magnetickou rezonancí, která se provádí jednou týdně během podzimních a jarních semestrů. Mohou být uspořádány buď jako tři 8hodinové nebo dva dvanáctihodinové dny až do upřednostnění klinické lokality MR.

Jste zodpovědní za nalezení MR zařízení pro klinické vzdělávání, protože znáte zdravotnické zařízení ve vaší zeměpisné oblasti. Uveďte partnerský informační balíček potenciálním klinickým lokalitám. Stránky by se měly obrátit na další otázky prostřednictvím koordinátora programu Jery Roberts.

Mezi zařízení MR a Washburn University musí být uzavřena smlouva o přidružení, abyste byli pojištěni odpovědností.


Klinická výchova bude zahrnovat následující oblasti:

 • Imagingové postupy v kategoriích hlavy a krku, páteře, hrudníku, břicha a pánve, muskuloskeletální a speciální zobrazovací postupy.
 • Schopnost přenášet znalosti na klinickou aplikaci.
 • Rozvoj kompetence v rutinních scanech.
 • Zvláštní zobrazovací postupy jsou k dispozici.
 • Zkušenosti s kontrolou kvality.
 • Bezpečnost pacientů, historie, péče a hodnocení, stejně jako informace o vzdělání pacienta.
 • Příležitost vyhodnotit výsledné MR snímky.


Osnovy

Můžete absolvovat buď certifikát na částečný úvazek nebo na plný úvazek nebo omezený počet kurzů. MR program vyžaduje dva semestry klinických zkušeností.


Sekvence na plný úvazek pro registrovaných technologů

Pádový semestr I

 • AL341 Sekční anatomie a zobrazovací aplikace - 4 kredity
 • AL347 Fyzika magnetické rezonance I - 3 kredity
 • AL348 MR Imaging I - 3 kredity
 • AL349 MR klinické zkušenosti I - 3 kredity

Jarní semestr I

 • AL350 Fyzika magnetické rezonance II - 3 kredity
 • AL351 MR Imaging II - 3 kredity
 • AL352 MR klinická praxe II - 3 kredity


Sekundární postup pro registrované technologisty

Pádový semestr I

 • AL341 Sekční anatomie a zobrazovací aplikace - 4 kredity
 • AL347 Fyzika magnetické rezonance I - 3 kredity

Jarní semestr I

 • AL350 Fyzika magnetické rezonance II - 3 kredity

Pád semestru II

 • AL348 MR Imaging I - 3 kredity
 • AL349 MR klinické zkušenosti I - 3 kredity

Jarní semestr II

 • AL351 MR Imaging II - 3 kredity
 • AL352 MR klinická praxe II - 3 kredity


Odmítnutí odpovědnosti za přihlášku mimo stát

Přijetí studentů do programu Washburn University nebo certifikačního programu společnosti Washburn University nabízené on-line nebo na webových stránkách mimo Kansas je podmíněno dodržováním platných předpisů nebo zákonů platných v těch státech, ve kterých mají studenti bydliště. Univerzita přezkoumává předpisy uložené jinými státy, v nichž žijí naši současní studenti, aby určili jejich použitelnost a proveditelnost dodržování těchto předpisů v budoucnu.

Poznámka: ne všechny státy povolují přidružení s Washburn University včetně Kalifornie, New Yorku a Severní Karolíny.


Termín podání žádosti

Prioritní žádosti musí být přijaty do 1. února pro příští podzimní semestr. Přihlášky jsou nadále přijímány do 31. května pro zapsání na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Vzhledem k tomu, že klinická výchova je součástí tohoto programu, musí být přidělena doba pro proces přidružení s MR zařízením pro semestry podzimu a jara.

Přijímání z programu a přijetí na klinickém pracovišti je zapotřebí před zahájením studenta jako studenta na plný úvazek. Jednotlivci budou upozorněni emailem o přijetí nebo nepřijetí koordinátora programu. Informace o zápisu budou zaslány v polovině dubna spolu s informačním balíčkem obsahujícím příslušné formuláře.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Washburn University is a public institution with more than 7,500 students and 1,000 faculty and staff involved in more than 200 academic programs. Our programs lead to certification, associate's, bach ... Čtěte více

Washburn University is a public institution with more than 7,500 students and 1,000 faculty and staff involved in more than 200 academic programs. Our programs lead to certification, associate's, bachelor's, master's, doctor of nursing practice and juris doctor degrees. Méně