Pokročilá Klinická Praxe (M VetSci, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online Učení)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Popis programu

Read the Official Description

Pokročilá Klinická Praxe (M VetSci, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online Učení)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Popis programu

Veterinární lékařství je rychle se rozvíjející disciplínou, zahrnující širokou škálu specializovaných oblastí. Výzkum ve veterinární medicíně je přímo relevantní pro zlepšení zdraví a dobrých životních podmínek domácích druhů zvířat a ochrany veřejného zdraví. R (D) SVS má mezinárodní pověst a jeho klinické služby - Nemocnice malých zvířat (psi a kočky a exotické rostliny, zoo a divoká zvěř) a Nemocnice velkých zvířat (koně a hospodářská zvířata) patří k nejvlivnějším střediskům pro klinickou péči ve Velké Británii a Evropě. Je nejvhodnější posílit dovednosti v tomto odvětví vzhledem k dovednostem v oblasti primární, sekundární a terciární péče a chirurgie a rozsáhlé výzkumné činnosti ve všech oblastech veterinární medicíny. Veterinární lékaři jsou pod tlakem udržovat vysoké standardy v praxi a současně držet krok s nejnovějším vývojem. V reakci na rostoucí požadavek na podporu rozvoje pokročilých klinických dovedností je tento nový program distančního vzdělávání zaměřen především, ale ne výhradně, na praktické veterináře. Modulární portfoliový přístup umožňuje největší flexibilitu pro potřeby moderního praktického lékaře. Cílem je poskytnout studentovi dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby byli vysoce efektivními praktickými pracovníky a aby jim umožnili působit jako vedoucí a mentorové v rámci veterinární komunity.

Online učení

Online učení je zaměřeno na osoby, které chtějí studovat postgraduální kvalifikaci vedle probíhajících prací nebo jiných závazků. Můžete občas studovat pro vás nejvhodnější. Většina našich studentů pokračuje ve svém zaměstnání během studia. Kurzy jsou vyučovány v režimu distančního vzdělávání a jsou dokončeny zcela online. Výuka je poměrně různorodá, včetně on-line přednášek, konzultací, odborných externích přednášek, vědeckých skupinových diskusí, případových studií, problémových učebních scénářů, výzkumu založeného na literatuře, učení pomocí počítače a kvízů.

Struktura programu

Program je poskytován na částečný úvazek prostřednictvím online distančního vzdělávání po dobu nejméně tří let a nejvýše šest let. Program můžete absolvovat formou přerušované studie (flexibilní průběh postupu), získání kreditů v maximální délce dvou let pro postgraduální certifikát, čtyři roky pro postgraduální diplom a šest let pro MVetSci. Celkově lze uvést následující časy:

 • PgCert: 12-24 měsíců
 • PgDip: 24-48 měsíců
 • MVetSci: 36-72 měsíců

Program je modulární ve struktuře, nabízející flexibilní studentský přístup k výběru studovaných předmětů. Můžete se rozhodnout, že si ve volitelném kurzu vyberete určitou druhovou stopu, tj. Kurzy zaměřené na doprovodná zvířata, exotickou zoo a volně žijící zvířata, koňovité nebo produkční zvířata. Stejně tak můžete zvolit, abyste zvolili kurzy, které odpovídají vašim individuálním potřebám. Každý rok se budou skládat ze tří 11-ti týdenních termínů, které budou strukturovány do dvou bloků pěti týdnů studia, přičemž mezi nimi bude týden pro nezávislé studium a reflexe. Jeden blok pěti týdnů se bude rovnat 10 kreditům z předmětu. Tento rámec je navržen tak, aby odpovídal charakteru programu na částečný úvazek, což vám dává čas promýšlet o vašem učení a snižovat dopad dodatečných požadavků, které studium přinese na váš pracovní život. Postgraduální profesní rozvoj Postgraduální profesní rozvoj (PPD) je zaměřen na pracující profesionály, kteří chtějí pokročit v jejich znalostech prostřednictvím postgraduálního kursu (y), bez času nebo finanční závazek úplného magisterského, postgraduálního nebo postgraduálního certifikátu. Můžete získat maximálně 50 kreditů za kurzy v průběhu dvou let prostřednictvím našeho PPD schématu. Tito vedou k udělení akademického kreditu univerzitní univerzitě v Edinburghu. Případně po uplynutí jednoho roku studia můžete zvolit převod kreditů a pokračovat v studiu na vyšší ocenění na magisterském, postgraduálním nebo postgraduálním certifikátu. Ačkoli kurzy PPD mají různá počáteční data po celý rok, můžete zahájit pouze magisterský, postgraduální nebo postgraduální certifikát v září. Veškerý čas strávený studiem PPD bude odečten od doby, kterou budete mít k dokončení magisterského, postgraduálního nebo postgraduálního certifikátu.

Výsledky učení

Tento program poskytuje absolventům vědecké znalosti a praktické dovednosti pro výkon práce pokročilých veterinářů. Cílem programu je podpora studentů, kteří:

 • získat znalosti o pokročilém veterinárním klinickém výzkumu a vývoji
 • získat specifické veterinární dovednosti použitelné pro pokročilého lékaře ve vybrané odborné oblasti (oblastech)
 • rozvíjet pochopení toho, jak lze v řadě praktických situací použít lékařský přístup založený na důkazech
 • naučit se interpretovat a sdělovat vědecké výsledky a informace ve výzkumu a dalších formách společenské diskuse, v jiných příbuzných vědeckých disciplínách a dalších zúčastněných stranách

Kariérní možnosti

 • Zlepšená podpora v rámci odvětví veterinární klinické praxe.
 • Vstupní bod pro akademické klinické pozice pocházející ze sektoru soukromé praxe.
 • Veterinární průmysl, zejména výrobci krmiv a farmaceutických výrobců.

Vstupní požadavky

Tento program je určen pro studenty s veterinárním titulem nebo jeho mezinárodním ekvivalentem. Pokud máte postgraduální certifikát RCVS v pokročilé veterinární praxi (CertAVP), můžete přímo vstoupit do diplomového roku programu MVetSci.

Požadavky anglického jazyka

Všichni žadatelé musí mít jednu z následujících dovedností jako důkaz svých schopností angličtiny:

 • vysokoškolské nebo magisterské studium, které bylo vyučováno a hodnoceno v angličtině ve většinové anglicky mluvící zemi, jak je definováno v britských vízech a imigracích
 • IELTS Academic: celkem 6.5 (nejméně 6.0 v každém modulu)
 • TOEFL-iBT: celkem 92 (nejméně 20 v každém modulu)
 • PTE (A): celkem 61 (nejméně 56 v sekcích "Komunikativní dovednosti", sekce "Povolení dovedností" nejsou zohledněny)
 • CAE a CPE: celkem 176 (nejméně 169 v každém modulu)
 • Trinity ISE: ISE II s vyznamenáním ve všech čtyřech složkách

Vyučované a hodnocené stupně v angličtině nesmí být starší dva a půl roku na začátku studijního programu. Jazykové testy nesmějí trvat déle než dva roky na začátku studijního programu.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace April 1, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2018
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
4,600 GBP
Sadzby poplatků za roky 2017-2018 se vztahují na všechny studenty, kteří začínají nový rok nebo jiné období studia od 1. srpna 2017 nebo později. Poplatky podléhají každoroční revizi a obvykle se zvyšují o cca
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Edinburgh, Scotland
Datum začátku : Srp. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2018
Spojené království - Edinburgh, Scotland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu