Populární Lékárna Programy

Lékárna spojuje zdraví a chemické vědy, aby osvědčili účinné a bezpečné užívání léků. Lékárníci hrají ústřední roli v oblasti bezpečnosti pacientů a optimalizaci veřejné zdraví, a oni spolupracují s ostatními disciplínami ve vytváření a rozvíjení léky. Univerzit po celém světě nabídky bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů v oboru farmacie, stejně jako jednotlivé kurzy. Lékárna profesionálové vyžadují pevný základ strukturované a intenzivní vzdělání pro své kariéře. Tyto studijní programy v lékárně jsou navrženy tak, aby poskytnout studentům pochopení farmaceutické vědy v kontextu praxe lékárny. Absolventi mohou stát farmaceuti nebo lékárna technici a práci v komunitních lékárnách, nemocnicích, klinikách, nebo ve farmaceutickém průmyslu. Lékárna programy mohou mít různé specializace, jako je klinické farmacie, farmacii, farmaceutické chemii, farmaceutický podnik, objev drogy, nebo farmaceutické technologii.Můžete si vybrat, zapsat se do plné nebo zkrácený pracovní úvazek programu, a studovat na akademické půdě nebo přes internet prostřednictvím on-line studia nebo dálkového studia. Chcete-li najít studijní program, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, se podívat na některé z nejpopulárnějších lékáren níže uvedených programů. Ušetřete čas a obraťte se na přijímací řízení na vysokou přímo pro více informací vyplněním online formuláře!

Nově přidané Lékárna programy

Open University Of Cyprus

Magisterský Titul V Politice Plánování Zdravotnictví A Zdravotnických Služeb

Červenec 27, 2017
Účelem programu absolventa je nabídnout odborné znalosti a pedagogické dovednosti a postoje k řadě vědeckých otázek zdravotní politiky prostřednictvím analýzy složitosti zdravotních systémů z různých úhlů. Tento program je určen pro jednotlivce se zájmem se zaměřením na zdravotní politiky, strategické plánování a vedení ve zdravotnictví.… [+] [-]

Arkansas Tech University

Bakalář Vědeckého Managementu Informací O Zdraví

Červenec 23, 2017
Studijní program v oblasti řízení zdravotnických informací připravuje studenta na profesní dráhu jako aktivní člen moderního zdravotnického týmu. V tomto věku zvýšené automatizace a analýzy dat je oblast správy zdravotnických informací vzrušující novou oblastí s prakticky neomezenými možnostmi.

All Saints University, Dominica

4-Year MD Program

Červenec 18, 2017

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je lékárna?